IMZV (Imunološki zavod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IMZV (Imunološki zavod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko mi se ljudi smijalo dok sam pričao za ove tri godine…

Lidija Jagarinec je istakla da cijeli proces izgradnje nove tvornice i konačno pokretanje proizvodnje može trajati i tri godine jer sve mora proći brojne kontrole kako bi proizvod bio siguran za građane.

Ali kakve sad Klaus ima veze s ovim? EKN sindikat – energetika, kemija, nemetali?
Ovo je stvarno nevjerojatna zemlja…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Pred svake izbore ova prića ide van iz ladice .

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

http://www.24sata.hr/news/kujundzic-i-bandic-na-sastanku-o-partnerstvu-za-imunoloski-507944

Sastali se Kujundžić i Bandić, Vlada i Grad Zagreb udružuju snage za izvlačenje Imunološkog zavoda iz gliba

“Bitno je da je problem prepoznat ” !!??

Kakva fraza

Pozdrav

svi smo mi Crobex

“Ova Vlada je vlada koja rješava probleme. Mi smo odlučili riješiti problem bez obzira koliko je dubok. Jutros smo otvorili temu, za 15 dana, nakon što budu gotove studije isplativosti, nastavit ćemo s daljnjim razgovorima. Ima više partnera. Ako je to partner koji ima financijsku vjerodostojnost, otvoreni su za suradnju”, kazao je.
Vaš link …

Hmm, hmm, gle opet ima više partnera…ma neće valjda nadmetanje

Sad je odjednom 15 dana dosta za analize i studije ..Kujo izjavljuje da nece gubit vrijeme a jucer je spominjao 5..6..mjeseci dok dobije rezultate analize,
Svaka cast Banditicu sto ga stisce

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nadam se da neće biti puno naivnih koji će ovo kupovati. Dovoljno je da s našim novcima izvode ovakve predstave.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/465545/dr-sc-eugen-soos-covjek-koji-je-usavrsio-prirodni-interferon-drzava-je-zaboravila-na-domaci-lijek-protiv-hpv-a-i-raka-iz-imunoloskog-nekad-ga-je-svijet-kupovao-od-nas-a-sada-uvozimo-njegovu-blijedu-umjetnu-kopiju-od-drugih

Kolega vidite sta su s nasim novcima mogli..a zasto nisu..e to treba pitat razne “sekte”..interesne skupine..i sl. ..I onda Kujunđić izjavi ” do propasti imunoloskog doslo je spletom nesretnih okolnosti “…e moj ministre…ja sam laik u medicini pa vidim da to nisu samo nesretne okolnosti..

“U svojim najboljim danima IMZ je godišnje proizvodio oko tisuću i pol do 1800 litara leukocitnog nepročišćenog interferona, djelotvornog u malim količinama. Korišten je za prevenciju i liječenje svih vrsta virusa gripe, životinjskih gripa, infekcije HPV-om, odnosno raka grlića maternice, mjehura, dojke i svih drugih takvih oboljenja virusnog uzročnika, te protiv hepatitisa B.

Proizvodio se u obliku masti, ulja, ampula i vaginaleta koje, napominje dr. Šooš, nije proizvodio nitko osim Zagreba. Cijena im je, dok su do prije desetak godina još bile dostupne, za pakiranje od 21 vaginalete iznosila oko 2100 kuna. ”

““Imunološki propada jer je u nekim stvarima bio revolucionaran, proizvodili su lijekove koji nisu imali konkurenciju. Jednostavno bili su previše dobri, a to farmaceutska industrija i njezini poslušnici u Hrvatskoj ne vole, morali su Imunološki zgnječiti kao bubu jer im je odnosio milijune”, u dahu nam je rekao jedan od djelatnika Imunološkog zavoda, navodeći da se to najbolje vidi na preparatu koji je visoko cijenjen među znanstvenicima – prirodnom interferonu (IFN), lijeku koji je, kažu naši sugovrnici, suvereno ubijao HPV, ostale viruse i neke oblike raka.””

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Milan Kujundžić: Stigle su analize za Imunološki zavod

http://hr.n1info.com/a177429/Video/Info/Milan-Kujundzic-Stigle-su-analize-za-Imunoloski-zavod.html

20-25 mil eura za novi pogon i proizvodnju derivata od krvne plazme…trziste u hr dovoljno da se bude na +/- 0…Cijepiva se mogu nastavit neko vrijeme proizvodit na trenutnoj lokaciji !!..Povratak na medjunarodno trziste…naravno ovisi o puno faktora.
Zainteresirani strani i domaci ulagaci..Uvijet da se proizvodnja zadrzi u RH-a….Sprema se tender !?!?

Gdje su sad one cifre od 60 mil eura !!??…Ajmo ministre jos razrijesite odnose izmedju d.d. i ustanove.

Pozdrav

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Milan Kujundžić: Stigle su analize za Imunološki zavod

http://hr.n1info.com/a177429/Video/Info/Milan-Kujundzic-Stigle-su-analize-za-Imunoloski-zavod.html

20-25 mil eura za novi pogon i proizvodnju derivata od krvne plazme…trziste u hr dovoljno da se bude na +/- 0…Cijepiva se mogu nastavit neko vrijeme proizvodit na trenutnoj lokaciji !!..Povratak na medjunarodno trziste…naravno ovisi o puno faktora.
Zainteresirani strani i domaci ulagaci..Uvijet da se proizvodnja zadrzi u RH-a….Sprema se tender !?!?

Gdje su sad one cifre od 60 mil eura !!??…Ajmo ministre jos razrijesite odnose izmedju d.d. i ustanove.

Pozdrav

Pozdrav


Upravo preslušao, dio o IMZV kreće od 15,45,a najzanimljivije je od 20,00 , dakle pregovara se sa stranim i domaćim partnerima. Bit će veselo ovdje

http://www.vecernji.hr/hrvatska/ispituje-se-mogucnost-nastavka-proizvodnje-u-imunoloskom-zavodu-1148186

Ministar zdravstva Milan Kujundžić nedavno je izjavio kako je tom odlukom “stvorena pravna zbrka koju pravnici ne mogu raspetljati”. Povjerenstvo za IMZ još u prosincu je zaključilo da se krvni derivati više ne mogu proizvoditi na postojećoj lokaciji u Rockefellerovoj ulici, no unatoč tome Varga poziva “nevidljivu ruku, koja sprječava sazivanje skupštine dioničkog društva, da omogući prijenos imovine i opreme i da se taj proces zgotovi”.

Na postojećem lokalitetu uz minimalna ulaganja moguće je ishoditi privremenu proizvodnu dozvolu, započeti proizvodnju iz plazme i početi ponovno proizvoditi vrlo cijenjene sojeve virisnih cjepiva, pa i bakterijskih cjepiva i na taj način osigurati visoko vrijedne proizvode za hrvatsko tržište, tvrdi Varga. (Hina)
Vaš link …

Evo dobismo direktora :)..Dobro je i da se odrzavaju sjednice NO..znaci ipak smo jos zivi..bar dok netko ne iskopca aparat.
“Obavještavamo Vas da je na danas održanoj sjednici Nadzornog odbora društva Imunološki zavod d.d. Zagreb, g. Bojan Benko imenovan direktorom društva Imunološki zavod d.d. Zagreb, s danom 24.02.2017.g. a na razdoblje do 6 mjeseci.”

Inace doticni gospodin ima zaista impresivni zivotopis…

http://www.pbf.unizg.hr/korisnici/djelatnici/bojan_benko

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close