IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cak i da je IGH dobio gradnju opet bi netko gradio preko njih jer nemaju operativu…kako god cestitke na dobijenom poslu svim igehaovcima…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......




Dečki,
Nikad nisam bio dioničar IGH, ali čestitam IGH-u na ovom poslu u Ukrajini. Uvjek sam sretan kad vidim da smo uspjeli prodati svoju pamet negdje vani.
Bravo!

Koju pamet,pa kaj ti neznaš kak se dobivaju natječaji u Ukrajini?? Nema veze ak neznaš važno da Jure ZNA. Ko više love strpa u đepove korumpiranih političara dobije posao .Točka.Ali ne samo njima.Halbe trinken halbe scharatz geben [lol] [lol]
[/quote]
Sve je to OK, ali kvalitetan projekt moraš imati, inače se tamo ne možeš ni pojaviti.
[/quote]
Eto a jesam ti reka, mora proraditi Hrvatski jal.
A kada si tako pametan onda reci kako to jedna od najdemokratskija i najnekorumpiranija država na svijetu poput npr.Finske kupuje okolo svoje poslove kao npr.Patria.
Oni bi nam trebali biti ogledalo zar ne.
Umjesto da čestitaš na poslu ti normalno obezvrijeđuješ uspijeh.
I da ovo je pravi i najbolji primjer izvoza Hrvatske pameti.

Korkyra

Ne iznosi lažne podatke, IGH je samo projektant, što znaći zanemariv udio u ukupnim prihodima.

Ali zaboravljaš jednu jako bitnu stvar, a to je koliko zaposlenih ima IGH, a koliko zaposlenih sami izvođači, koliko u projekt ulaže projektant, a koliko izvođač i kad to sve uzmeš u obzir ispada ti da je projektant skoro na većoj konačnoj dobiti nego sam izvođač radova.

U medijima je svakako objavljeno. (npr: u Nacionalu piše da GRADI)…No, to nije toliko bitno…Značajno je to da IGH svoj posao dobro širi izvan granica RH. Jer činjenica je da je ovo tržište sve više pogođeno sušom…Svaki dobar projekt vani će se višestruko isplatiti jer će biti novih…Sam Radić je u Nedjeljom u dva izjavio da nekad za dobivanje poslova vani idu i ispod cijene samo da bi se probili na dotična tržišta. S takvom politikom i naravno kvalitetom budućnost im je osigurana….

Za posao se zna od 5. mjeseca. Vjerojatniji je pad danas. Npr. slučaj Tehnika dok je sklopljen posao za auto cestu u Crnoj Gori a dionica je pala.

ma kakav pad, o čemu vi to, hehe

http://www.poslovni.hr/125326.aspx

http://www.kucilooro.webs.com/

Čestitke imateljima igeha, posao značajan ne samo zbog para, već možda i više zbog proboja, ukoliko takav posao naprave kako treba, a nema razlog sumnjati u to, privući će pozornost…

Nego, vodi li Jure Hidricu sa sobom…

Taj posao je davno uračunat u cijenu..


Čestitke imateljima igeha, posao značajan ne samo zbog para, već možda i više zbog proboja, ukoliko takav posao naprave kako treba, a nema razlog sumnjati u to, privući će pozornost…

Nego, vodi li Jure Hidricu sa sobom…

ma vodi sve građevinare
tko god može nositi lopatu [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/


U medijima je svakako objavljeno. (npr: u Nacionalu piše da GRADI)…No, to nije toliko bitno…Značajno je to da IGH svoj posao dobro širi izvan granica RH. Jer činjenica je da je ovo tržište sve više pogođeno sušom…Svaki dobar projekt vani će se višestruko isplatiti jer će biti novih…Sam Radić je u Nedjeljom u dva izjavio da nekad za dobivanje poslova vani idu i ispod cijene samo da bi se probili na dotična tržišta. S takvom politikom i naravno kvalitetom budućnost im je osigurana….

Dobili su posao projektiranja i citiram"vođenja gradnje"
To u prijevodu znači nadzor nad izvođenjem.

sijem žito raste grahorica

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3876ac81-63d8-4b6f-805f-3fc8396135fc

LJepo ga je vidjet sa osmjehom al uskoro će da se smije preko cjelo ctranice vrlo brzo



Čestitke imateljima igeha, posao značajan ne samo zbog para, već možda i više zbog proboja, ukoliko takav posao naprave kako treba, a nema razlog sumnjati u to, privući će pozornost…

Nego, vodi li Jure Hidricu sa sobom…

ma vodi sve građevinare
tko god može nositi lopatu [thumbsup]
[/quote]

Dakako
[proud]

Idemo svi…

U ruke motike, maškline, lopate i pravac Ukrajina [thumbsup]

New Report

Close