IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znaju oni kad treba pustiti vijest u javnost,što sutra donosi?


igh na Dnevniku 19.30.
Čestitke!

Da, pobijedio je na natječaju i dobio posao u izgradnji aerodroma u Ukrajini u naredne 3 godine. Znači, sutra na burzi IGH ponovno leti u zrak [smiley]

150 milijuna eura + 1,2 milijarde eura za auto-cestu u Srbiji + 2,7 milijardi eura auto cesta u Crnoj Gori

Teško će biti sutra nešto dokupiti………………..


Što je ovo………..IGH dobio projektiranje nekog aerodroma u Ukrajini………… [thumbsup]

hdz -ovska vlada namjestila …šta ćeš [lol] [lol] [lol]

moja skromna prognoza za sutra……. 15% up
ali ako europa krene u neku značajniju korekciju … tada samo +7%
neki su ovojedva dočekali da se iskrcaju
……. čestitke igh

Da, sada će naši pametnjakovići zajedno sa vrlim presjednikom opet imati nešto za reći.
Opet će biti onaj poznati hrvatski jal.Jure je ovakvi, Jure je onakvi.
Priznajte više da imamo respetkabilnu firmu na malo većim prostorima od Hrvatske.
I cijenite svoje.

Korkyra

Dečki,
Nikad nisam bio dioničar IGH, ali čestitam IGH-u na ovom poslu u Ukrajini. Uvjek sam sretan kad vidim da smo uspjeli prodati svoju pamet negdje vani.
Bravo!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


150 milijuna eura + 1,2 milijarde eura za auto-cestu u Srbiji + 2,7 milijardi eura auto cesta u Crnoj Gori

Teško će biti sutra nešto dokupiti………………..

Ne iznosi lažne podatke, IGH je samo projektant, što znaći zanemariv udio u ukupnim prihodima.
Jeftino navlačenje za naivne.

Pobjedili su na natječaju za projektiranje, neće graditi.

Druga stvar da se recimo Ingra natjecala za tako veliki posao, i dobila ga, e to bi bilo već nešto drugo.
Treba prvo riješiti probleme sa likvidnošću kao i u cijelom građevinskom sektoru koji je pao na niske grane.
To su procijenili i mirovinski fondovi a i još neki, koji samo ove dionice prodaju, situacija nije bajna.
Ima puno boljih prilika i sigurnijih luka za ulaganje trenutno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Dečki,
Nikad nisam bio dioničar IGH, ali čestitam IGH-u na ovom poslu u Ukrajini. Uvjek sam sretan kad vidim da smo uspjeli prodati svoju pamet negdje vani.
Bravo!

Koju pamet,pa kaj ti neznaš kak se dobivaju natječaji u Ukrajini?? Nema veze ak neznaš važno da Jure ZNA. Ko više love strpa u đepove korumpiranih političara dobije posao .Točka.Ali ne samo njima.Halbe trinken halbe scharatz geben [lol] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Posao u Donjecku: Jure Radić gradi aerodrom za Euro 2012.Projekt će s oko 150 milijuna eura financirati Donjecka oblast i veliki investitori čelične industrije iz toga područja
.Institut građevinarstva Hrvatske (IGH) dobio je novi posao u inozemstvu – gradit će u ukrajinskom gradu Donjecku zračnu luku koja će biti sagrađena u samo tri godine, odnosno do 2012. kada će Ukrajina biti domaćin Europskoga nogometnog prvenstva.

Ugovor o izgradnji zračne luke potpisao je IGH u Donjecku s oblasnim vlastima krajem ovoga tjedna, potvrdila je večeras Hini glasnogovornica IGH Miroslava Rožanković.

Projekt će s oko 150 milijuna eura financirati Donjecka oblast i veliki investitori čelične industrije iz toga područja.



Dečki,
Nikad nisam bio dioničar IGH, ali čestitam IGH-u na ovom poslu u Ukrajini. Uvjek sam sretan kad vidim da smo uspjeli prodati svoju pamet negdje vani.
Bravo!

Koju pamet,pa kaj ti neznaš kak se dobivaju natječaji u Ukrajini?? Nema veze ak neznaš važno da Jure ZNA. Ko više love strpa u đepove korumpiranih političara dobije posao .Točka.Ali ne samo njima.Halbe trinken halbe scharatz geben [lol] [lol]
[/quote]
Sve je to OK, ali kvalitetan projekt moraš imati, inače se tamo ne možeš ni pojaviti.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Projektira a ne gradi, barem je tako objavljeno u medijima, još u 5. mjesecu, vjerojatno se radi o nesposobnim novinarima koji ne razlikuju riječ gradi od projektira, kao ovdje npr. naslov je " gradi " a u tekstu piše lijepo da projektira:

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/51537/ttl/IGH-u-Ukrajini-gradi-aerodrom/Default.aspx

" "Istina je da je IGH pozvan da projektira aerodrom u Donjecku "

U svakom slučaju treba im čestitati.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close