IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo jedna eskluziva sve što je IGH odigrao u kupovini zemljišta oko peljškog mosta i pokupovao zemljište za male pare to isto su učinili kod S.Broda tj na koridoro 5C astronomsko veliko zemljište za male pare posao STOLJEĆ bolje od projekta u SOČI ovo je zlatna koka
bravo JURE

Na čije ime je kupovana zemlja?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Na čije ime je kupovana zemlja?

Puno pitaš

Važno je da je kupljena a ovo jako dobro upamtite što sam vam rekao puno će se više pričat već o PELJEŠKOM MOSTU



Na čije ime je kupovana zemlja?

Puno pitaš
[/quote]

Pitam osnovnu stvar. Ako su radić ili đukan kupovali na sebe ili svoje klonove onda to za IGH može biti samo negativno. Ako je kupovao IGH onda se radi o investiciji koja može biti bilo gdje u rasponu od fenomenalne do promašene.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

A kad će IGH platiti Zagrepčanku?


A kad će IGH platiti Zagrepčanku?

Mislim da je rok studeni ove godine. Ali Bandić je izuzetno fleksibilna osoba. [smiley]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Možemo se nadmudrivati do sutra ja sam vam preneo što znam a vi sad to uzmite kako tko hoće meni je to OK i pravi potez nisam rekao da radi toga nitko kupi a isto tako ni proda ja sam u nutra i izaću normalno kad za to vidim razlog
Na tom mjestu će niknut pravi mali grad



A kad će IGH platiti Zagrepčanku?

Mislim da je rok studeni ove godine. Ali Bandić je izuzetno fleksibilna osoba. [smiley]
[/quote]

Zapravo se sve svodi na pitanje je li lakše izdvojiti novce za Zagrepčanku ili za pravog Zagrepčanina…



A kad će IGH platiti Zagrepčanku?

Mislim da je rok studeni ove godine. Ali Bandić je izuzetno fleksibilna osoba. [smiley]
[/quote]
Vi bi trebali biti politicki analiticar
ovo je najbolji opis bandica kao osobe
izuzetno fleksibilna osoba
svaka cast
pofuk

Nekretnine: Investitori u banani, prodaju kvadrat po 1200 eura

ZAGREB – Mnogi su se obogatili, ali neki su u ozbiljnim problemima, osobito ako su u investiciju ušli na kredit.


Nekretnine: Investitori u banani, prodaju kvadrat po 1200 eura

ZAGREB – Mnogi su se obogatili, ali neki su u ozbiljnim problemima, osobito ako su u investiciju ušli na kredit.

kakve to veze ima s igh?

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



Nekretnine: Investitori u banani, prodaju kvadrat po 1200 eura

ZAGREB – Mnogi su se obogatili, ali neki su u ozbiljnim problemima, osobito ako su u investiciju ušli na kredit.

kakve to veze ima s igh?
[/quote]
Velike kolega velike kao i odustajanje izgradnje mosta za Pelješac tako i tisuće praznih neprodanih stanova za koje se još mora plaćati i čuvarska služba da ih lopovi ne devastiraju donosi samo gubitke a nikako dobit.Sve se to da sada vješto skriva ali kad ispliva na površini bit će to potop građevinara.

New Report

Close