IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


rekao sam vam neki dan da ne prodajete i ne nasjedate na gluposti…izvješće kao i uvijek..
sve super i sve per..bravo Radić…

NEMAJ KAJ DRUGO ZA REĆI, SAMO OVO: IGH PROPADA KAO I DLKV [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Sretno kešolovcima. Bojim se da bi kroz par dana ask mogoa postati šuplji.

p.s. nemam igh imam dlkv
pozzz

za razliku od Dalekovoda IGH-ova dobit je generirana iz poslovnih prihoda….



rekao sam vam neki dan da ne prodajete i ne nasjedate na gluposti…izvješće kao i uvijek..
sve super i sve per..bravo Radić…

NEMAJ KAJ DRUGO ZA REĆI, SAMO OVO: IGH PROPADA KAO I DLKV [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Sretno kešolovcima. Bojim se da bi kroz par dana ask mogoa postati šuplji.

p.s. nemam igh imam dlkv
pozzz

za razliku od Dalekovoda IGH-ova dobit je generirana iz poslovnih prihoda….

[/quote]

I jedna i druga tvrtka večinu prihoda ostvaruje na domećem tržištu (IGH skoro sve) što je danas jako loše s obzirom na naplatu. Da bi financirali tekuće projekte moraju se zaduživati i plačati visoke kamate (kamo li je nestao trošak kamata iz iz IGHovog 2Q ?). Zaduženi su i jedan i drugi preko milijardu kuna. Ne znam koje im to banke daju s obzirom na visinu kapitala.




rekao sam vam neki dan da ne prodajete i ne nasjedate na gluposti…izvješće kao i uvijek..
sve super i sve per..bravo Radić…

NEMAJ KAJ DRUGO ZA REĆI, SAMO OVO: IGH PROPADA KAO I DLKV [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Sretno kešolovcima. Bojim se da bi kroz par dana ask mogoa postati šuplji.

p.s. nemam igh imam dlkv
pozzz

za razliku od Dalekovoda IGH-ova dobit je generirana iz poslovnih prihoda….

[/quote]

I jedna i druga tvrtka večinu prihoda ostvaruje na domećem tržištu (IGH skoro sve) što je danas jako loše s obzirom na naplatu. Da bi financirali tekuće projekte moraju se zaduživati i plačati visoke kamate (kamo li je nestao trošak kamata iz iz IGHovog 2Q ?). Zaduženi su i jedan i drugi preko milijardu kuna. Ne znam koje im to banke daju s obzirom na visinu kapitala.
[/quote]
Dobit im je izvanredna, naplata je otežana, ali ne i stopirana. Sve je više poslova vezanih za inozemstvo, a i ova nelikvidnost u državi ne može potrajati, kupuje se budućnost zar ne?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




rekao sam vam neki dan da ne prodajete i ne nasjedate na gluposti…izvješće kao i uvijek..
sve super i sve per..bravo Radić…

NEMAJ KAJ DRUGO ZA REĆI, SAMO OVO: IGH PROPADA KAO I DLKV [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Sretno kešolovcima. Bojim se da bi kroz par dana ask mogoa postati šuplji.

p.s. nemam igh imam dlkv
pozzz

za razliku od Dalekovoda IGH-ova dobit je generirana iz poslovnih prihoda….

[/quote]

I jedna i druga tvrtka večinu prihoda ostvaruje na domećem tržištu (IGH skoro sve) što je danas jako loše s obzirom na naplatu. Da bi financirali tekuće projekte moraju se zaduživati i plačati visoke kamate (kamo li je nestao trošak kamata iz iz IGHovog 2Q ?). Zaduženi su i jedan i drugi preko milijardu kuna. Ne znam koje im to banke daju s obzirom na visinu kapitala.
[/quote]
ZABA im daje kredite.Zašto?Zato što imaju toliko u nekretninama da se mogu naplatiti prodajom,i u bescenje ako treba,vrlo brzo(zadnji IGH-ov kredit je bio hipotekarni )
Činjenica je da IGH većinu prihoda ostvaruje na domaćem tržištu ali je trik u tome da su usluge koje pružaju zakonom obavezne i oni jednostavno ne ispostave uvjerenja dok ne platiš a zakon te tjera da ih imaš [thumbsup]
Malo je kompliciranija naplata sa državom i to je taj problem o kojem stalno i govore ali i to će se jednog dana naplatiti..

sijem žito raste grahorica

Vidimo se sutra na 3700+ [thumbsup] [cool]


Vidimo se sutra na 3700+ [thumbsup] [cool]

Još je to nisko [kiss]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2009,8,2,,171597.jl

nije mi jasno kako je ovaj lik uvjerio Radića i Žderića da mu daju 30 milijuna. Ima li igdje u izvješćima da je IGH kupovao udjele u profectusu? Šta o tome ne bi trebalo obaviještavati burzu?


Malo je kompliciranija naplata sa državom

sve se to naplati kroz višestruko veće troškovima od predviđenih u prvotnim planovima.
kolko je ono zadarska obilaznica ispala na kraju, itd.

ZBinvest prodao 242 kom
Evo i novog igrača u top10 RBA na 9. mjestu..kupio je minimalno 104 kom u srijedu

INSTITUT IGH, D.D./REDOVNA SERIJE A IGH-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 8.250 5,20 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 6.714 4,23 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.745 1,73 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 2.716 1,71 Osnovni račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.302 1,45 Skrb. račun
7. PBZ D.D./STATE STREET CLIENT ACCOUNT 2.074 1,31 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.900 1,20 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 1.703 1,07 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE – OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.661 1,05 Skrb. račun

sijem žito raste grahorica



Vidimo se sutra na 3700+ [thumbsup] [cool]

Još je to nisko [kiss]
[/quote]


Vidimo se sutra na 3700+ [thumbsup] [cool]

Još je to nisko [kiss]
[/quote]
Jedna od najboljih dionica na balkanu a i u EU,mislim da ce dogurat do 6,500 kunica ito u roku nod mjesec dana.

Splite, pa nije valjda toliko crno u IGH.

Možda i vrijedi 1500, jer se neke vrijednosti mogu procjeniti, a osmjeh našeg Baškovođanina Jure, neprocjenjivo.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

"……….Novi list također piše da bi se tako već iduće godine mogla nastaviti žurba u gradnji novih kilometara autocesta, čime bi IGH, Skladgradnja, Konstruktor, Hidroelektra, Vijadukt, Dalekovod i ostali izbjegli rezanje remena zbog krize i nastavili vlastito bogaćenje i zadržavanje stečenih pozicija."

http://www.poslovni.hr/123366.aspx

marcello

New Report

Close