IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jubito
Mislim konkretno na trgovinu od petka..
Nakon medijske hajke od četvrtka bilo bi prirodno da rokne minimalno 10%
Tada bi paničari zdimili a dioničari bi imali priliku jeftinog dokupa.
Ovako se je stekao dojam da se brani cjena parama od fondova a privatne količine se rasprodaju.
Teško mi je shvatiti ono skidanje sa aska do 3380 kad se je vidilo iz aviona da postoji osjetan pritisak na prodaji.

sijem žito raste grahorica


Jubito
Mislim konkretno na trgovinu od petka..
Nakon medijske hajke od četvrtka bilo bi prirodno da rokne minimalno 10%
Tada bi paničari zdimili a dioničari bi imali priliku jeftinog dokupa.
Ovako se je stekao dojam da se brani cjena parama od fondova a privatne količine se rasprodaju.
Teško mi je shvatiti ono skidanje sa aska do 3380 kad se je vidilo iz aviona da postoji osjetan pritisak na prodaji.

roknuti će lagano ,ima vremena ,ovo je bila samo mala potpora,da se ublaži trenutna situacija(količina negativnih vjesti)

Ekipa, prema onom što sam čuo danas i jučer moguće je da u idućih nekoliko dana ova afera oko Pelješkog mosta još kulminira i da IGH bude još više medijski razapet jer će se početi objavljivati kojekakvi dokumenti, zato se spremite na daljnji pad !

Žeo mi je jedino da nemam više love za dokup.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Ekipa, prema onom što sam čuo danas i jučer moguće je da u idućih nekoliko dana ova afera oko Pelješkog mosta još kulminira i da IGH bude još više medijski razapet jer će se početi objavljivati kojekakvi dokumenti, zato se spremite na daljnji pad !

Žeo mi je jedino da nemam više love za dokup.

ipak će cijenu ove dionice odredit malo jači igrači od onih koji pišu ovjde po forumu….kretaće se tamo gdje oni odrede bez obzira na ovakve postove tipa….rekla baba julka……a od babe julke ni j……pozdrav svima….



…. To je jedan od mogućih razloga izostanka korekcije koja bi IMHo bila zdrava jer bi istjerala dio špekulanata i eventualno kojeg dioničara sa malo slabijim živcima..
Ovako se obrana cijene može protumačiti na više načina i većina ih se u konačnici svodi na špekulaciju..

Ajme meni, time prijatelju, pa kud ćeš veće korekcije nego što je trenutno? Pa zar nije dosta da je okinula sa 4500 kn s početka lipnja na ovih jadnih 3100-3200 kn, da ne govorim koliko je vrijedila prije godinu-dvije, a od tada rekordan profit + investiraju i dobivaju poslove na sve strane!?
[/quote]
Korekcija s 4.500 na 3.200 niti nije korekcija. Odlična dionica Leda je pala sa 20.000 na 5.000 to je korekcija prema tome bi IGH treba doći na 1.000 kuna znam da je pojedincima muka ali takova je situacija. Tko je branio pad na drugim dionicama , nitko .Zašto bi netko branio pad na dionici IGH .Kako će pristizati sve lošije vjesti cijena od 3.000 bit će premija na kojoj će se samo mali broj uspjeti sutra iskrcati , ostali će ići puno niže. I još jedna loša vjest za IGH link :Vaš link

@ceba

Daj se zbudi ceba,nije ovo rubrika lažeš ti meni lažem ja tebi [lol] Malo se informiraj koliko je bio IGH onda kad je LEDO bio 20.000 [pray] I ne zaboravi boldati,jako dobro zgleda [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Pitajte ljude na jugu kuda treba ići cesta pa će vam sve jasno biti. Pelješki most se mora graditi.

Meni je čovjek sa Pelješca rekao da njemu i njegovim susjedima uopće ne treba taj most… [rolleyes]

Pelješki most će se sigurno izgraditi, samo je pitanje kada.

No na stranu Pelješki most, odmah se sjetim onih koji su ranije slavodobitno spominjali kako IGH ide na nominalu. Želja im se nije ispunila.
Moguće je da ćemo opet gledati razine oko 2.000kn ali to bi mogla biti stvarno dobra cijena za ulaz.

e da…zaboravih napisat imamo državu u kojoj triba prilazit granicu da bi doša u njezin južni dio….ima li di to na svitu….neznam možda i ima…….pa sad triba li most ili ne najbolje znaju oni koji putuju prema jugu……a šta se tiče zemljišta pa kupite ljudi ako imate novaca niko vam ne brani….

Meni se tu situacija čini baš obratno. Puno loše intoniranih vjesti sa strane politike jer će se sad oko toga lomiti politička koplja (na kraju se po običaju ništa ne će dogoditi) a onda dobro izvješće i koja dobra vjest iz inozemstva. Inače mi je Radić jedan od naj ne simpatičnijih likova od 90tih na ovamo što ne znači da kroz tu prizmu treba gledati poslovanje firme. Velika likvidnost na IGH daje mogućnosti da se dobro zaradi ili izgubi, kako ko procijeni. Uspoređivati Ledo sa ovim je neozbiljno.

who dares, wins


e da…zaboravih napisat imamo državu u kojoj triba prilazit granicu da bi doša u njezin južni dio….ima li di to na svitu….neznam možda i ima…….pa sad triba li most ili ne najbolje znaju oni koji putuju prema jugu……a šta se tiče zemljišta pa kupite ljudi ako imate novaca niko vam ne brani….

Kalinjgradska oblast,Rusija. To je na prvu, kladim se da ima još ohoho primjera.

who dares, wins

verdi….hvala na maloj školi……a biće ima negdje i u zimbabveu……zavisi di se koje pleme popiš….poz…

New Report

Close