IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa već sam mislio da ne će odblokirati. Čekali da uzmu na drugima…
Na kraju sam malo i preplatio ali neka ni sam se ovome nadao ni u snu.
Valjda sutra neće niže.

who dares, wins

Volio bi da saznam koji je povod za ovoliki istovar ?
Ako je iole razuman pa da i ja brišem…

who dares, wins

Pošto si ipak naš čovjek…..briši i ne okreči se sine [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ne znam ni sam kud bi jer sam sve promašio ovaj tjedan. Srećom pa ni sam imao puno municije.
A da se Dropulićka kandidira za Premijerku ? To je prihvatljiv izlaz iz ove situacije… [lol]

who dares, wins


Pa već sam mislio da ne će odblokirati. Čekali da uzmu na drugima…
Na kraju sam malo i preplatio ali neka ni sam se ovome nadao ni u snu.
Valjda sutra neće niže.

Nezaposlenost u SAD-u gotovo dvoznamenkasta?!
Business.hr/Hina

Najnoviji podaci s američkog tržišta rada danas će vjerojatno danas ukazati na novi porast stope nezaposlenosti, budući da američke kompanije, pritisnute recesijom, nastavljaju nesmiljeno otpuštati.
Vezane vijesti

Sve veća nezaposlenost u EU

Američko ministarstvo rada trebalo bi danas objaviti podatak o stopi nezaposlenosti, za koji se očekuje da će biti nadomak dvoznamenkastog broja.

Naime, ekonomisti procjenjuju da će stopa nezaposlenosti u SAD-u u lipnju dosegnuti 9,6 posto, nakon svibanjskih 9,4 posto. Bude li zaista tako, bit će to najviša stopa nezaposlenosti u zadnjih 16 godina.

Rast stope nezaposlenosti nastavljen je budući da recesijom pogođene kompanije i dalje otpuštaju radnike. Ekonomisti tako očekuju da će najnoviji podaci ministarstva rada pokazati da je u lipnju bilo izgubljeno 363.000 radnih mjesta, više nego u svibnju kada ih je bilo izgubljeno 345.000.

Veći broj otpuštenih očekuju ponajprije zbog zatvaranja pogona General Motorsa i otpuštanja u ostatku posrnule automobilske industrije.

Ekonomisti očekuju da će kompanije u preostalom dijelu godine nastaviti s otpuštanjem ranika, ali se nadaju da će one to činiti sporijim tempom.

"Poslodavci su vrlo brzo počeli rezati broj zaposlenih u prošloj godini, i većina najvećih otpuštanja sada je iza nas. No, kompanije će biti vrlo oprezne sa zapošljavanjem", smatra ekonomist Ken Mayland, predsjednik ClearView Economics-a.

Najveća otpuštanja zbila su se u siječnju ove godine, kada je posao izgubilo 741.000 Amerikanaca, što je bio najveći mjesečni gubitak radnih mjesta od 1949.

Mnogi ekonomisti očekuju da bi stopa nezaposlenosti zbog teške recesije do drugog tromjesečja iduće godine mogla dosegnuti i 10,7 posto, prije nego se počne smanjivati. Pojedini ekonomisti očekuju da će ona dosegnuti i 11 posto, no neki i da će biti nešto niža, oko 10,5 posto, do proljeća 2010. godine.

Danas se očekuje i objava američkog ministarstva rada vezana uz broj novo-otpuštenih radnika koji su zatražili pomoć za nezaposlene.

Očekuje se da je njihov broj protekloga tjedna smanjen na 615.000, nakon u tjednu ranije zabilježenih 627.000. Pomoć za nezaposlene u SAD-u sada bi mogao dosegnuti 6,74 milijuna.

Zvanične podatke objavljuju u 15, 30. Možda je to razlog istovara?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Pošto si ipak naš čovjek…..briši i ne okreči se sine [thumbsup]

okreni se ali oko 2500–2700,netrebas prije kako je pocelo.

@Alabama,
Ma naš Jure je to već odavno znao pa otkanto Amere i okrenuo se braći Rusima kad gle vraga i tamo pušing i donica dolje. Jedina nam je šansa da će biti neke rekonstrukcije u S. Koreji poslije posjete ekipe sa B2. [tongue]

who dares, wins

Oprostite, ali tko je ono dobio posao u Crnoj Gori i u Rusiji?Ingra ili IGH? Čini se da je INGRA, ona roni 2%, a IGH 7…, a ja bio uvjeren da je IGH, eto što ti je neinformiranost ulagača [tongue]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Zagrebačka burza: IGH plaća najveći ceh Sanaderovog odlaska

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-igh-placa-najveci-ceh-sanaderovog-odlaska,49935.html


Zagrebačka burza: IGH plaća najveći ceh Sanaderovog odlaska

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-igh-placa-najveci-ceh-sanaderovog-odlaska,49935.html

Prilika za ulaz [thumbsup]

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Građevinari su konstantno podcjenjeni i rušeni na osnovu
tračeva a izgleda da je istina sasvim suprotna
te da će baš u građevinare država investirati najveće novce
Građevinari su pali nepravedno i po više od 50% na osnovu trača
vrijeme je da ponovo te dionice dobiju na svojoj vrijednosti

EKSKLUZIVNO Plan cestogradnje poslan ministru Šukeru
Kakva kriza!
U iduće četiri godine za ceste 44 mlrd. kuna
http://www.vecernji.hr/ne…conomics/3313102/index.do

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Zagrebačka burza: IGH plaća najveći ceh Sanaderovog odlaska

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-igh-placa-najveci-ceh-sanaderovog-odlaska,49935.html

Taj portal je isto postao jedno veliko smeće.

who dares, wins

New Report

Close