IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zadnji put sam ovako nešto vidio kada je sa 3400 iz ožujka srušena na 2700 kn u travnju, da bi nakon toga nešto prije objave rezultata za Q1 uzletjela i završila na 4500kn u svibnju.

Sada je sa lipanjskih 4350 došla na 3600 kn. Vidjeti ćemo hoće li se povijest ponoviti, odnosno da li će nakon ovog rušenja vrlo brzo (do rujna) doći na 5000-6000 kn.
Ne znam kada je objava rezultata za Q2, a ako netko zna molim neka objavi!
Mišljenja sam da će rezultati biti neloši. [cool]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

eto
http://www.institutigh.com/Lists/Calendar/SvaDogadjanja.aspx

ali obično je i prije


eto
http://www.institutigh.com/Lists/Calendar/SvaDogadjanja.aspx
ali obično je i prije

Hvala ! [thumbsup]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Dali prodati ili dokupiti???

Hvala Vam na kecu...

Biti ili ne biti pitanje je sad ?


Vaš link

obično kada vidim ovakve "analize" i upute sjetim se one naše pjesme "bježite ljudi, bježite iz grada"…

imam IGH i nemam namjeru prodavati…

"Day after yesterday"



Vaš link

obično kada vidim ovakve "analize" i upute sjetim se one naše pjesme "bježite ljudi, bježite iz grada"…

imam IGH i nemam namjeru prodavati…
[/quote]
[thumbsup]neću ni ja…

Hvala Vam na kecu...




Vaš link

obično kada vidim ovakve "analize" i upute sjetim se one naše pjesme "bježite ljudi, bježite iz grada"…

imam IGH i nemam namjeru prodavati…
[/quote]
[thumbsup]neću ni ja…
[/quote]
Samo mi je žao što nije ciljana cijena 2000 kuna, sutra bi odmah u dokup jer bi znao da bi uskoro slijedile pozitivne blokade. [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Malo je tim Ersteovcima cudan target, ne kuzim od kud su ga izvukli, jedino mozda ako su mislili na dnevni target ali to mi bas nema smisla. Imho, u iducih mjesec dana je target poprilicno jasan, i trebao bi biti cca 5500kn. Trebala bi se desiti stvarno neka veca ekonomska katastrofa da nastavi padati i probije 3600, u tom slucaju bi tehnicki target bio oko 2700. Ali sansa za to je prakticki nikakva. Cijena dionice je inace skolski primjer impulsnog vala, a iduci impuls vjerojatno krece sutra, nakon objave amera o stanju u ekonomiji.


Malo je tim Ersteovcima cudan target, ne kuzim od kud su ga izvukli, jedino mozda ako su mislili na dnevni target ali to mi bas nema smisla. Imho, u iducih mjesec dana je target poprilicno jasan, i trebao bi biti cca 5500kn. Trebala bi se desiti stvarno neka veca ekonomska katastrofa da nastavi padati i probije 3600, u tom slucaju bi tehnicki target bio oko 2700. Ali sansa za to je prakticki nikakva. Cijena dionice je inace skolski primjer impulsnog vala, a iduci impuls vjerojatno krece sutra, nakon objave amera o stanju u ekonomiji.

Da mi imamo iole sposobne ljude u državi kao što imaju ovi u SADu ovo bi već odavno bilo na 5500kn, a ne da se pitamo hoćemo li imati državu uopće na jesen koliko je dužna…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

opa koja navala [thumbsup]

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

New Report

Close