IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može li mi netko pojasniti bilancu za 2008… U stoji recimo da je dugotrajna financijska imovina na kraju 2007. bila 169.451.625 kn, a na kraju 2008. je navodno 326.494.839 kn… Dok u [url="http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=IGH-R-A"%5Dstarijim XLS-ovima tu redovito stoji 20-ak milijuna kn. Što će reć, za godinu 2007. tu su dva nespojivo različita podatka… Krivo gledam na brojke or what?

Ako tako nastave , još malo pa će bit koao HT. Svaka čast J.B.-u

Opet nas .ebu ovi iz vana,oš Aeri oš Azija,zar ih baš uvijek moramo pratiti,što ne nastavimo ovako lijepi uspon kao do sada?.Ja nemam ništa protiv.Ako neko zna nek pomogne nama u neznanju i kaže nam dali će ovo biti velika ili mala korekcija?
Hvala

Alaj ga stavljaju na prodaju za džabe,mogo bi ja stavit onak za 1000 prije 10.Vi koji god da ste nećete nas uplašiti da prodamo,vi samo izvolite,sa zadovoljstvom ću vam pobrati naloge.

Da ako sve bude išlo u korekciju ! Inače CROBEX je već stigao i prestigao IGH.IGH je u korekciji već više od mjesec dana!

http://www.poslovni.hr/116271.aspx
pogled u nebo [thumbsup]

IGH već više dana nije niš narasto
vuče se ko krepana mačka

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


IGH već više dana nije niš narasto
vuče se ko krepana mačka

je tako izgleda dignut je nabrzinu gore tko se ukrcao ukrcao
sad na čeka očigledno malo stagnacije
i nismo više špekulantska dionica [cry]

mi smo ipak zemlja slučaj

Pozdrav kolega mislim da
IGH je daleko od špekulacije
Najbolji hrvatski građevinar
Koga zanima špekulacija
neka baci te pogled INA dionice

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



IGH već više dana nije niš narasto
vuče se ko krepana mačka

je tako izgleda dignut je nabrzinu gore tko se ukrcao ukrcao
sad na čeka očigledno malo stagnacije
i nismo više špekulantska dionica [cry]
[/quote]

hebemu mu miša al mi ubiše miljenika..ništa, čini se da postajem dugoročni ulagač, sa ovih 37% casha čekam da okine ispod 3000 i ulazim unutra,i gasim komp do kolovoza,čini se da sljedi ljetna letargija i tiskanje crobija prema 1600,
vrlo se malo skidalo sa aska i to je ono što zabrinjava,
promet opet postaje mizeran,
i jednostavno neznaš kuda a zarekao sam se da neću prodati sa minusom( ulaz sveukupno 3387,99), [angry]

zna li ko koju provijerenu informaciju o javnom natiječaju za EKO kaštelanski zaljev navodno je to najveci slijedeci projekt koji ce se radit u hrv.
Jel igh dobiva taj natijecaj

EKO kastelanski zaljev mislin na završnu fazu

Nema ljetnih spika
ovo je kriza vladaju posebni uvjeti
Lako za koj dana skoči u nebo kao i suprotno.
Nema letargije ogromna lova čeka ulaz ..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close