IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Radić: Nismo zainteresirani za dionicu Horgoš- Novi Sad
‘Nismo se prijavili na natječaj za dionicu autoceste Horgoš-Novi Sad’, demantirao je Radić spekulacije da je i Institut IGH (ZSE:IGH-R-A) među natjecateljima. Ovih je dana, nastavlja, bilo niz natječaja i nisu se odlučili natjecati za ovaj posao.

Riječ je o izgradnji 20 kilometara lijevog pravca autoputa od Horgoša do Novog Sada na kojeg se već prijavilo 15 kompanija. Iz srbijanskog ministarstva za infrastrukturu navode da su se prijavile i domaće i strane tvrtke, a odluka o izboru ponuđača treba biti donesena za najviše dva tjedna. Dionica autoputa na Koridoru 10 od Novog Sada do Horgoša ukupne je dužine 106 kilometara. Natječaj za izgradnju je raspisan 3. travnja, planirano je da radovi počnu početkom svibnja, dok bi krajem studenog ta dionica trebala biti puštena u promet.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/radic-posao-u-crnoj-gori-pocet-ce-za-manje-od-pola-godine,44103.html

Kolege,svečano izjavljujem da sam znatno skratio pozicije u HT i tu sam unutra….vrijeme polako prolazi a ovo je ponajbolja firma ili barem među top five na ZSE i gađati dno je suludo..po starom dobrom običaju imam 37,03% rezervnog streljiva za nedaj bože i to je to…bio sam spokojan u HT ali ovdje mora biti za dvije godine barem 200% prinos a to bi značilo negdje malo iznad 9000..mislite li da je to nemoguće u svibnju 2011…ja nemislim i stoga sam ovdje…sretno svima!


evo prilike da se još neko ukrca u jureći vlak [thumbsup]

Ima vremena, vlak je zveknuo o zid [wink]

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!



evo prilike da se još neko ukrca u jureći vlak [thumbsup]

Ima vremena, vlak je zveknuo o zid [wink]
[/quote]

Pa upravo zbog toga je idealna prilika za ukrcaj, jer dok vozi teško se ukrcati, ali na žalost obično svi tako radimo i tu činimo greške. Ako sada nije odlična prilika za ukrcaj, neznam kada će biti. Pogledaj samo promet ukcaja, samo danas je do sada već 3,7 milijona. To što se je cijena vratila malo natrag ti je samo tehničko popunjavanje gapa koji je nastao na otvaranju i sada se može spokojno ići naprijed.


Ima vremena, vlak je zveknuo o zid [wink]

Ovo je već drugi post danas koji me iznimno nasmijava. [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




evo prilike da se još neko ukrca u jureći vlak [thumbsup]

Ima vremena, vlak je zveknuo o zid [wink]
[/quote]

Pa upravo zbog toga je idealna prilika za ukrcaj, jer dok vozi teško se ukrcati, ali na žalost obično svi tako radimo i tu činimo greške. Ako sada nije odlična prilika za ukrcaj, neznam kada će biti. Pogledaj samo promet ukcaja, samo danas je do sada već 3,7 milijona. To što se je cijena vratila malo natrag ti je samo tehničko popunjavanje gapa koji je nastao na otvaranju i sada se može spokojno ići naprijed.

[/quote]

To isto tvrdili ste kad je IGH pred 2 tjedna bio na 3300, nakon čega je okinuo na 2600. Iskustvo i razum govori da ovo nisu cijene za ukrcaj nego iskrcaj, ali kolega samo vi navalite, tko sam ja da me vi slušate.

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!

Pred dva tjedna su se svi bojali izvješća prvog kvartala i zato su prodavali, a ovo je ipak druga situacija. IGH je i u ovoj krizi pokazala da je u Hrvatskoj jedna od najboljih firmi.

Ajmo mi skupit igračke i pripremat se za sutra, za roštilj i pivo,peku i vino!
Živjeli!





evo prilike da se još neko ukrca u jureći vlak [thumbsup]

Ima vremena, vlak je zveknuo o zid [wink]
[/quote]

Pa upravo zbog toga je idealna prilika za ukrcaj, jer dok vozi teško se ukrcati, ali na žalost obično svi tako radimo i tu činimo greške. Ako sada nije odlična prilika za ukrcaj, neznam kada će biti. Pogledaj samo promet ukcaja, samo danas je do sada već 3,7 milijona. To što se je cijena vratila malo natrag ti je samo tehničko popunjavanje gapa koji je nastao na otvaranju i sada se može spokojno ići naprijed.

[/quote]

To isto tvrdili ste kad je IGH pred 2 tjedna bio na 3300, nakon čega je okinuo na 2600. Iskustvo i razum govori da ovo nisu cijene za ukrcaj nego iskrcaj, ali kolega samo vi navalite, tko sam ja da me vi slušate.
[/quote]
A ZAŠTO JE OKINIO

Što mislite kakav će biti ponedjeljak. Ja sam se danas ukracao ali me pomalo plaši ovaj razvoj događaja u USA pred kraj trgovanja. Ima li IGH snage da preskoči razinu od 06.04.2009. kad je dosegla 3.480,00 kn ili je ovo ipak kratki zamah prema gore pa nastavak pada?


Što mislite kakav će biti ponedjeljak. Ja sam se danas ukracao ali me pomalo plaši ovaj razvoj događaja u USA pred kraj trgovanja. Ima li IGH snage da preskoči razinu od 06.04.2009. kad je dosegla 3.480,00 kn ili je ovo ipak kratki zamah prema gore pa nastavak pada?

Neće biti baš ništa. Nema straha.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

mislim da nas čeka prvo lagana korekcija ili stagnacija na razinama 3000-3100 a onda proboj 3480 pa do negdje 3700-3800 a dalje ćemo vidit

New Report

Close