IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako ćemo po iskustvu, ovo je idealna prilika za iskrcaj.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Ne znam zašto su dostavili samo RDG ali on je jako dobar.

Konsolidirani EBIT ima rast 66% u odnosu na prošlu godinu, a kriza 🙂

Sales odličan, nije se štedilo ni na zaposlenima, jedino tečajne razlike kvare sliku (hedging nula bodova) ali sveukupno iznad mojih očekivanja, pogotovo nakon što sam jutros vidio VDKT očajan FI.

Čestitke svima u IGH i svim dioničarima

Čestitke svim maherima koji su se uspjeli iskrcati na krilima rezultata iz prošlosti.Skidam kapu [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ja sam vam rekao ama baš sve prije 15 dana za datum i rezultat


Čestitke svim maherima koji su se uspjeli iskrcati na krilima rezultata iz prošlosti.Skidam kapu [thumbsup]

Samo da nešto razjasnimo. Cijena IGH je bila prije nešto dana i preko 2800 kuna, pa je pala na 2560, pa opet rasla. Nije mi jasno kome i što čestitaš jer se u pomaku cijene nije ništa značajno dogodilo za sada zbog izvješća.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Al’ ima zavisti na ovom forumu….i to svakim danom sve više je takvih ljudi…..

Sad oni koji se nisu stigli ukrcati (a fala Bogu jučer je itekako bila prilika) dijele savjete kako baš sad treba izaći….jer naravno to nejde više gore…znaju oni…. [lol]

NASTAVAK RASTA
Institut IGH: Nema krize, kvartalna dobit uzletjela 46,8%
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Neto dobit Instituta IGH u prvom tromjesečju ove godine iznosila je 29,9 milijuna kuna i bila je veća za 46,8 posto u odnosu na dobit iz istog prošlogodišnjeg razdoblja, objavio je IGH u financijskom izvještaju koji prenosi Zagrebačka burza.
U prva tri mjeseca Institut IGH (ZSE:IGH-R-A) ostvario je na godišnjoj razini rast ukupnog prihoda za 22 posto, na 194,3 milijuna kuna. Ukupni rashodi u istom su razdoblju porasli za 17 posto, na 160,3 milijuna kuna. Dobit prije oporezivanja povećana je za 53 posto, na 34 milijuna kuna.

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/institut-igh-nema-krize%2c-kvartalna-dobit-uzletjela-46%2c8%25,43987.html

ovo treba što prije odblokirati

3075….a zaboravio sam se iskrcat na 2840, ajoj….


3075….a zaboravio sam se iskrcat na 2840, ajoj….

ja prodao,zaboravio da sam stavio prodajne naloge–šta mi bi…koji kiks..treći od velikih od kad sam na burzi..moram zaboraviti igh što prije…

PREGOVORI
Bar-Boljare: Vlada i Konstruktor na prvom sastanku riješili gotovo sve
Autor/izvor: Mina-business
PODGORICA – Pregovori crnogorske Vlade i hrvatskog konzorcijuma Konstuktor o dodjeli koncesije za autoput Bar-Boljare bili su efikasni i ostalo je vrlo malo nerazjašnjenih pitanja, ocijenjeno je danas nakon završetka prve runde pregovora.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-vlada-i-konstruktor-na-prvom-sastanku-rijesili-gotovo-sve,44034.html

Neuništiva dijonica, uvijek se dočeka na noge, nisam je dostojan 🙂 ; pa me zanima, zadnji puta su se građevinari pretrpavali u brodare, oćel opet?

kaže Radiša:
– velika dobit
– likvidnost nikakva
– glavno da plaće dolaze redovno pa makar i u dvije isplate!!!!- da nema otkaza
zbogom pameti a pogotovo takvim izjavama ( kakvo je stanje o onom što ne priča??? )

no svatko ima svoj izbor, pa tko voli nek izvoli!!

New Report

Close