IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš sam pogledao stanje na ZSE

blokada ide na 2.632,70 kuna

to je samo 70 kuna od sadašnje cijene, vrlo moguće [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ja sam se stavila na 2.633 kune zakaj očekujem da će je fondovi zatući u blokadicu pod kraj dana.

Još 20 kuna do negativne blokade [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ja sam danas izašao jer nisam više mogao gledati kako napada prodaja…nadam se brzom ulasku…

na 4300 sve prodajem...


ja sam danas izašao jer nisam više mogao gledati kako napada prodaja…nadam se brzom ulasku

pa kud ti se žuri? pričekaj IGH na 2000 kn. iz aviona se vidi da je ovo koordinirano rušenje cijene, na isti način kako je IGH pumpan s 1500 na 3500 kn, sad se tako i ruši. mislim da se ovdje neki brokeraj vježba za market makera….

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

ovjde izgleda ,tko da jedni te isti prodaju i kupuju

stado ovaca u potrazi za pastirom [bye]

I'LL BE BACK


stado ovaca u potrazi za pastirom [bye]

Misliš za Crnom Gorom?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Šteta, od zadnjeg vrha več je dobrih 31-32 % iskorigirana, moslio sam da neče ispod 1710 – 20, Fibo otpor, a kad međutim……..iz greške u grešku….i tako u krug. [embarass]

Uhljebe na ulicu!!!!!


Šteta, od zadnjeg vrha več je dobrih 31-32 % iskorigirana, moslio sam da neče ispod 1710 – 20, Fibo otpor, a kad međutim……..iz greške u grešku….i tako u krug. [embarass]

Što je šteta? I kako misliš neće ispod 1710-20, pa sad je na 2630.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Šteta, od zadnjeg vrha več je dobrih 31-32 % iskorigirana, moslio sam da neče ispod 1710 – 20, Fibo otpor, a kad međutim……..iz greške u grešku….i tako u krug. [embarass]

Što je šteta? I kako misliš neće ispod 1710-20, pa sad je na 2630.
[/quote]
Ma sory mislio sam na 2710, vidiš da sam u depri.

Uhljebe na ulicu!!!!!

Zašto u depri?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close