IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa zar niko nema komentar na ovaj pad?Ja mislim da sada prodaju ovi koji su ušli ispod 2000,šta vi mislite,jer svi građevinari padaju.


ja ne mislim nista
pofuk

Pa valjda će prodat ovaj tjedan da nepadamo i idući

padat će dok onaj sa 180 kom na prodaji odlući do koje razine ga zadovoljava cijena ponovnog ulaska

Amerika se gadno crveni unatoč nelošim rezultatima njihovih kompanija. Nažalost, ne miriše na dobro niti sutra.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


padat će dok onaj sa 180 kom na prodaji odlući do koje razine ga zadovoljava cijena ponovnog ulaska

Taj da misli prodat bi se stavio na 1 mjesto .
Plaše se djeca čim malo zacrveni vani , … netko je čvoknuo po 2778 [tongue]


Pa zar niko nema komentar na ovaj pad?Ja mislim da sada prodaju ovi koji su ušli ispod 2000,šta vi mislite,jer svi građevinari padaju.

Komentar je, veliki se igraju kako njima paše,a tko to nije shvatio treba malo do doktora.

bit će bolje................

veliki bježe van što se vidi iz promjena u top 10:

20.4.2009
Vlasnik računa Stanje [%] Promjena
1.AKCIONAR D.O.O. 20.086 12.67
2.Skrb.: ZAGREBAČKA BANKA D.D. 8.692 5.48
3.Skrb.: PBZ D.D. 6.590 4.16 -95
4.Skrb.: SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 4.968 3.13
5.ĐUKAN PETAR 2.916 1.84
6.Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.503 1.58
7.Skrb.: ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.259 1.42 -5
8.DEŠKOVIĆ ŽARKO 2.080 1.31
9.Skrb.: PBZ D.D./STATE STREET CLIENT ACCOUNT 2.074 1.31
10.Skrb.: ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.808 1.14 -89
Ukupno: 34.04

tko zna dokle će IGH ovaj puta zaroniti? po meni najmanje na 2000

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala


po meni najmanje na 2000

Ovo "po meni" je neka nova vrsta analize ili ?

Inače ovi skrbnički računi često su skupni računi za marginaše, gdje ih može biti i par stotina, na istom skrbničkom.



po meni najmanje na 2000

Ovo "po meni" je neka nova vrsta analize ili ?

Inače ovi skrbnički računi često su skupni računi za marginaše, gdje ih može biti i par stotina, na istom skrbničkom.
[/quote]
Ne poznajete tu metodu? Kolega previse ste van foruma, morate biti vise "IN"!
Da vam pojasnim, kolege cesto koriste te metode.
Cesto koristene metode:
-ovo ide sto posto na XY,00 kuna
-po meni ovo vrijedi XY,00 kuna
-u 15.59 ce sve pomesti do blokade
itd.
itd.

Javite se na P.M. svakako vam mogu pojasniti tu metodu i slicne njima.

BTW Kolega je na prethodnoj stranici iznio neke svoje fundamente i videnje IGH-a, ali nitko nije ni okom trepnuo uci u raspravu, vec svima to ide gore(ako su tek usli), ili naravno dolje, pogadate ako su tek izasli.

Nemam dionice IGH.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


padat će dok onaj sa 180 kom na prodaji odlući do koje razine ga zadovoljava cijena ponovnog ulaska

Da, zanimljivo pleše, nadam se da je skoro pri kraju.

Uhljebe na ulicu!!!!!

nemojte nasjedati, ovo je organizirani napad na građevinare odnsono očigledno drukanje na dolje SVIH građevinara a sve radi stvaranja lošeg raspoloženja da bi se veliki ponovo krcali … pravljenje frke – dok evropske burze rastu

biom75

dobro se RADIĆEVI puleni krcaju dok je jeftino a sve ispod 3t je jeftino, kad završe posao dići će to za sat vremena.

dan je pametniji od noći

New Report

Close