IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uff… ja prodo u ponderu, bio je žešći sell on news. hebem ti futurese. Možda ga drukne Jure danas sa prezentacijom i novim Jurenovostima, al meni dosta 10% za sad…

A bome su se i ti futuresi dobri pokazali, crveni do bola a Amerika +2%. Izgleda da cemo onda sutra odraditi rast koji smo trebali imati danas.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kakva-slucajnost-igh-i-famozni-emac-fond-se-znaju-otprije/427905.aspx

Maksimalna 3.069,61

blokada na vidiku!

Evo je i 3. u TOP 10 (PBZ skrbnički) jači za 451 dionicu u odnosu na prošli četvrtak. Mislim da nam slijede samo bolji dani… [thumbsup]

Može neko stavit promjene u prvih 10.Hvala…


Može neko stavit promjene u prvih 10.Hvala…

PBZ/ state street..na 10-om prodala 100 kom a 162kom kupio pbz investor na 3. mj
(usporedba sa 27.03.)

INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE D.D./REDOVNA SERIJE A IGH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 8.692 5,48 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 5.708 3,60 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 4.968 3,13 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 2.916 1,84 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 2.739 1,73 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.604 1,64 Skrb. račun
8. DEŠKOVIĆ ŽARKO 2.230 1,41 Osnovni račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.216 1,40 Skrb. račun
10. PBZ D.D./STATE STREET CLIENT ACCOUNT 1.869 1,18 Skrb. račun
Ukupno: 34,07

sijem žito raste grahorica

svaka cast kupcima tko je kupi danas [thumbsup]
Jucer sam izasao po 3.000,00 …mozda sam pogrijesijo al nisam vise smijo cekati.
Postao sam previse nerozan da bi cekao danasnji dan.

pozz dionicarima ove donice [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@ lime
Nakon 100% rasta uvaljuje se malenima. [sealed]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

ide to još gore

kakvo je predviđanje. hoće li se prvo popuniti gap ili idemo odmah gore?

Šta mislite,iako nema razloga za pad,ali mislim da do korekcije mora doći kad tad,koja bi bila granica?Niko sretniji od mene ako nastavi sa rastom,ali stavimo ruku na srce nemože rasti baš svaki dan za 5-10%.


Šta mislite,iako nema razloga za pad,ali mislim da do korekcije mora doći kad tad,koja bi bila granica?Niko sretniji od mene ako nastavi sa rastom,ali stavimo ruku na srce nemože rasti baš svaki dan za 5-10%.

Nema tu korekcije kad ste ostali samo "vi". IGH ti je kao lanac srece… tu nema korekcije. Mozes kupovat koliko hoces jer nitko ne prodaje. A cijena uvijek raste [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

New Report

Close