IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prihodi i dobit okej, ali ostalo. Dugoročne obveze povećane za 500%, kratkoročne obveze povećane za 100%?!!?!Kratkoročne od 446 miljona se vjerovatno odnosi na zagrepčanku.Ono kaj mi ni jasno je kaj je to pod dugotrajnom imovinom od 343 miljona? Zvuči ko Zagrepčanka a ne znam kak mogu knjižit ak još nisu kupili. Slobodno me ispravite,fala

ZAGREBAČKA BURZA
IGH pobjednik ožujka sa skokom od 52,6%
Autor/izvor: Tomislav Petrov, tomislav.petrov@seebiz.eu
ZAGREB – Uz nisku likvidnost od 574.125.827,06 kuna redovnog prometa na Zagrebačkoj burzi ostvarenog tijekom mjeseca ožujka, 75 dionica je dobilo na vrijednosti, dok su 76 dionica na vrijednosti izgubile. Indeks 28 najlikvidnijih domaćih dionica, Crobex, tijekom mjeseca ožujka na vrijednosti je dobio 4,89 posto.
http://www.seebiz.eu/hr/analize/igh-pobjednik-ozujka-sa-skokom-od-52%2c6%25,41601.html



Hvala svim prekrasnim prodavačima jučer na zatvaranju po 25xx. Imat ćete prilike sutra iste otkupiti nazad po 3K. Nema veze, bitno nek se vrti lova [lol]

Svaka čast terminator. Ja nisam dovoljno hrabar da na ovim razinama kupujem. Jučer sam ga mjerkao na 26XX ali sam se postavio previše nisko. Sad nemam, kao što sam rekao hrabrosti da uletim na ovim razinama.

[/quote]

uff… ja prodo u ponderu, bio je žešći sell on news. hebem ti futurese. Možda ga drukne Jure danas sa prezentacijom i novim Jurenovostima, al meni dosta 10% za sad…

I'LL BE BACK

RAST
IGH prošle godine povećao neto dobit 11%
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – Institut IGH d.d. prošlu je godinu završio s neto dobiti od 72 milijuna kuna, što je 11 posto više od neto dobiti ostvarene u 2007., izvijestio je predsjednik Uprave kompanije, Jure Radić, predstavljajući rezultate poslovanja na Zagrebačkoj burzi.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/igh-prosle-godine-povecao-neto-dobit-11%25,41613.html


uff… ja prodo u ponderu, bio je žešći sell on news. hebem ti futurese. Možda ga drukne Jure danas sa prezentacijom i novim Jurenovostima, al meni dosta 10% za sad…

pa kako sad to, zadnja 2 dana vičeš kako smo u bullish periodu, jučer navečer pišeš kako će IGH danas na 3000, a onda na otvaranju iskrcaš IGH po 2750-2800 [shocked]
zar to nije školski primjer dukanja???

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Ako uz ovakve rezultate dionica vrijedi 2750 kn po čemu je vrijedila prije godinu i po 15.000



uff… ja prodo u ponderu, bio je žešći sell on news. hebem ti futurese. Možda ga drukne Jure danas sa prezentacijom i novim Jurenovostima, al meni dosta 10% za sad…

pa kako sad to, zadnja 2 dana vičeš kako smo u bullish periodu, jučer navečer pišeš kako će IGH danas na 3000, a onda na otvaranju iskrcaš IGH po 2750-2800 [shocked]
zar to nije školski primjer dukanja???
[/quote]

Pa i jesmo, ne napadaj čovjeka bez veze, nije došlo do 3k, al čovjek je zatrejdao i zaradio i kaj ste odmah ljutiti na njega, jednostavno se nisu kockice posložile, pa je čovjek rekao bolje 2800 u ruci, nego 3000 na grani
rispekt senjor gubi



uff… ja prodo u ponderu, bio je žešći sell on news. hebem ti futurese. Možda ga drukne Jure danas sa prezentacijom i novim Jurenovostima, al meni dosta 10% za sad…

pa kako sad to, zadnja 2 dana vičeš kako smo u bullish periodu, jučer navečer pišeš kako će IGH danas na 3000, a onda na otvaranju iskrcaš IGH po 2750-2800 [shocked]
zar to nije školski primjer dukanja???
[/quote]

kolega, prodo sam po 2813. IMHO u bullish marketu smo. Mislio sam danas prodati u svakom slučaju ovo što sam kupio prekjučer to sam i napisao i na što smo danas tržili i ovdje. Nije bilo po 3K, hebiga, tko zna možda i bude. Pa ne raste se pravocrtno, ja sa IGH pokušavam hvatati valove. bit će još korekcija. IGH vrijedi puno više IMHO. Uostalom, malo je smiješno što smatraš da se druga najlikvidnija dionica na burzi miže nadrukati piskaranjem po forumu.

I'LL BE BACK


…. malo je smiješno što smatraš da se druga najlikvidnija dionica na burzi miže nadrukati piskaranjem po forumu.

mogu ti citirati tvoje zadnje postove na ovoj temi i oni su sasvim jasni kao i koji je njihov cilj. naravno da ti svojim pisanjem nećeš gurnuti IGH jače gore ili dolje, ali da možeš navući naivne da se stave na otvaranju na kupnju po 2813, to sigurno. ali svatko radi kako smatra da je u redu, pa tako valjda i ti. pozdrav….

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!



…. malo je smiješno što smatraš da se druga najlikvidnija dionica na burzi miže nadrukati piskaranjem po forumu.

mogu ti citirati tvoje zadnje postove na ovoj temi i oni su sasvim jasni kao i koji je njihov cilj. naravno da ti svojim pisanjem nećeš gurnuti IGH jače gore ili dolje, ali da možeš navući naivne da se stave na otvaranju na kupnju po 2813, to sigurno. ali svatko radi kako smatra da je u redu, pa tako valjda i ti. pozdrav….
[/quote]

kolega, imao sam je namjeru danas prodati jer se očekivalo Jurejavljanje i to sam jasno dao do znanja i iz istog sam razloga i kupovao prekjučer u panici. Mislio sam pričekati danas tokom dana i očekivao 3K, međutim kad sam vidio futurese i Izvješće (koje je ipak nešto malo lošije odo onog što sam osobno očekivao, iako i dalje među najboljima na ZSE) odlučio prodati po 2800. Kao što sam očekivao da će pasti na 2350 pa se nije dogodilo nego sam kupio po 2550, tako sam i očekivao da će narasti do 3K pa se vidjelo da neće prodo po 2800. Uostalom, može narasti na 3K u pol sata, ne bih se čudio i ne bi mi bilo krivo. pozdrav, bez ljutnje.

I'LL BE BACK

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/512-09-IGH_promjena_imena.pdf

sada će Stipe biti sretan…. [lol] [lol]

"Day after yesterday"

SEEbiz DOZNAJE
IGH za hotel na Bundeku pregovara s Marriottom

Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – Najavljujući projekte u kojima IGH nastupa kao developer, Jure Radić, predjednik Uprave kompanije rekao je kako su pregovori s hotelskim lancem Marriott ‘ u intenzivnoj fazi i da ‘imaju ugovor na stolu’.


Osim Bundeka, IGH počinje gradnju Ban Centra, na elitnoj poziciji u centru grada, koji će uključivati 60-tak stanova visoke klase, tri etaže poslovnih prostora i četiri etaže podzemnih garaža, namijenjenih stanarima i korisnicima zgrade.

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/igh-za-hotel-na-bundeku-pregovara-s-marriottom,41646.html

New Report

Close