IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

malo odmora dok se utvrdi koji je pripiti činovnik zse zapeo za kabel i izbacio server [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



opet sam sa vama .Uletio na otvaranju po 1520,00 [thumbsup]

Misliš po 2520,00 [rolleyes]
[/quote]
Nema mi druge neko čekat 2520 za ulaz. [lol]

sutra je novi dan.

Poštovani,

Obavještavamo Vas da je Zagrebačka burza privremeno zaustavila trgovanje uslijed neispravnog rada korisničke data vending aplikacije, a u cilju očuvanja integriteta trgovinskog sustava.

O nastavku trgovanja biti ćete obavješteni.

Zagrebačka burza

Obzirom da su stvoreni svi uvijeti za nastavak trgovanja isti se nastavlja u 12:30 po modalitetu predotvaranja, a od 12:45 počinje kontinuirano trgovanje.

Zagrebačka burza d.d.

Majstori bas hvataju u mrezu ribice kao ti… evo trenutno je protrgovano 953 dionice cca 2,5 milja kuna – sta mislis na koliko je transakcija od protrgovane svote placena provizija??
Samo na kne koje mi kupujemo dragi moj.
Ostale transakcije su samo mamac, prelijevanje iz supljeg u prazno, dizanje i spustanje +/-20% 30% , manipulacije kako bi se navukli mali dionicari pa nakon izazivanja panike – na njima se usicari za mjesecnu placu itd itd.
A cim stavis buy/sell nalog na internet – njihov si! Upadas u "nagradnu igru"! [lol]
Nevjerojatno je koliko dugo ljudi mogu pusiti istu foru

[/quote]

a hvala vrlo ste lukavi.

Daj molim te dok sam ja to radio ti nisi znao kaj je dionica. ono z sto sam ja pricao je bilo prije 2 do 3 mjeseca ali ti to neznas u ovom rastu sam zaradio ali ne koliko sam htio.

Samo za informaciju sa cime se ti bavis?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Hvala svim prekrasnim prodavačima jučer na zatvaranju po 25xx. Imat ćete prilike sutra iste otkupiti nazad po 3K. Nema veze, bitno nek se vrti lova [lol]

I'LL BE BACK

Oznaka Zadnja Najviša Najniža Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
IGH-R-A 2.680,00 2.686,97 2.519,00 2.615,03 2.665,60 2.686,49 1.075 2.811.160,89 3,80%

Slučajno sam pogledao gore vidio ove promete. Da li netko zna da li treba posebno refreširati ili se prometi i cijene u ovom učitavaju samo do 12 sati.

jesu li trebali igehaovci predati izvješće jučer. oni su ipaj prva kotacija


Hvala svim prekrasnim prodavačima jučer na zatvaranju po 25xx. Imat ćete prilike sutra iste otkupiti nazad po 3K. Nema veze, bitno nek se vrti lova [lol]

Svaka čast terminator. Ja nisam dovoljno hrabar da na ovim razinama kupujem. Jučer sam ga mjerkao na 26XX ali sam se postavio previše nisko. Sad nemam, kao što sam rekao hrabrosti da uletim na ovim razinama.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/509-09-IGH_objava_rezultata.pdf

[lol] [lol]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/509-09-IGH_objava_rezultata.pdf

[thumbsup]

"Day after yesterday"

ajmo komentari….

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close