IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Deca,ne znam kaj vam smeta pumpanje. a kaj vi mislite kak dionice rastu? Same od sebe? Pa neko ih mora pumpati,bik mamicu. tak i IGH.Zato vam i postojiju institucijski investitori i market mejkeri. Pa nema niš ljepše nego kad to skužite i pridružite se. Znate kak se veli pri nas u Šenkovcu? Kad si u Šenkovcu radi kaj radiju Šenkovčani. Tu izreku su nam kasnije Talijani ukrali jer to nismo patentirali


hm sada nebi o cijeni.

Ameri su potonuli PRVO zbog banaka i to je cinilo 30 % pada.Nakon toga je dosao realni sektor i tu je puklo.

Isto je sa drugog kraja, predlozili i poceli provodit plan sanacije banaka i ajmo rec da se pokazao kao prihvacen od investitora, a kaj je sa realnim sektorm. ????

Najavljeno je da GM propada ili ide u cijepanje. zar mislite da nece nazad di je bilo ????

mislim da ne. Ova korekcija je bila za očekivati i ide sve OK za sada. Iako… Sve je moguće. ZG, odnjelo te na 1700 i sad bi nazad što povoljnije. I ja bi, ali mislim da ne bu baš tih cjena. Sve ovisi o amerima, apsolutno sve. Drsko je govoriti o cijenama, al opet ide teški druk u srijedu sa Jurejavljanjem rezultata (prezentacija), kod amera ide odbijanac. Moglo bi bit svašta, valja biti spreman….

I'LL BE BACK

hahaha odnijelo me na 17xx priznajem i bio sam sokiran, bio ubo na 22xx i frknu vec na oko 2500 priznam opet. Samo neznam sumljivo mi je sve to eto a ova dionica mi nikad nije bas lezala osim u samom pocetku pa do 12k. Sad bum je se klonil sa nekim ozbiljnijim novcima :), al ne brini tu bum ja za cevape uvijek.
poceo sam se danas kladit na HT, i Atlansku a sutra bum malo pogledal i TODEX perjanice 🙂 tako da bum to trpal narednih dana ak se situacija pokaze korektna

Prijatelju evo 100 od mene [thumbsup]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


hahaha odnijelo me na 17xx priznajem i bio sam sokiran, bio ubo na 22xx i frknu vec na oko 2500 priznam opet. Samo neznam sumljivo mi je sve to eto a ova dionica mi nikad nije bas lezala osim u samom pocetku pa do 12k.

Ni meni ne leži baš. Uvijek se šokiram kolko može propast i kolko može narast. Nenormalno.

I'LL BE BACK

pa kazem ti ja sam ljepo 50 komada zashorto prije onog pada od 4000 na 1450 i to tak a sam popusio jedno 10000 i reko sam da bum kupova na 2000 ak padne onda kad je dosla tam reko na 1500 a onda sam reko na 1399 uzimam bar 80 komada i eto pobjegla ali malo i ne tolko puno a ostatak znas price.

Nece me kaj ce

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Dobrodošli u bull market [thumbsup]

I'LL BE BACK

Ima li kakva dividendica u najavi kod IGH, ili kako je bilo prošlih godina? Nisam još imao ovu dionicu, pa da vidim da li će me nešto tu privući. [smiley]
Unaprijed zahvaljujem na informaciji.

sutra je novi dan.

opet sam sa vama .Uletio na otvaranju po 1520,00 [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

likvidnost dobra, podrška dobra, izvješće dobro, budući poslovi dobri, medijski druk dobar, igh dobar

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


opet sam sa vama .Uletio na otvaranju po 1520,00 [thumbsup]

kad je to bilo


opet sam sa vama .Uletio na otvaranju po 1520,00 [thumbsup]

Misliš po 2520,00 [rolleyes]


pa kazem ti ja sam ljepo 50 komada zashorto prije onog pada od 4000 na 1450 i to tak a sam popusio jedno 10000 i reko sam da bum kupova na 2000 ak padne onda kad je dosla tam reko na 1500 a onda sam reko na 1399 uzimam bar 80 komada i eto pobjegla ali malo i ne tolko puno a ostatak znas price.

Nece me kaj ce

Majstori bas hvataju u mrezu ribice kao ti… evo trenutno je protrgovano 953 dionice cca 2,5 milja kuna – sta mislis na koliko je transakcija od protrgovane svote placena provizija??
Samo na kne koje mi kupujemo dragi moj.
Ostale transakcije su samo mamac, prelijevanje iz supljeg u prazno, dizanje i spustanje +/-20% 30% , manipulacije kako bi se navukli mali dionicari pa nakon izazivanja panike – na njima se usicari za mjesecnu placu itd itd.
A cim stavis buy/sell nalog na internet – njihov si! Upadas u "nagradnu igru"! [lol]
Nevjerojatno je koliko dugo ljudi mogu pusiti istu foru

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

New Report

Close