IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

covece jesi ti vido izvjesce Atlanske plovidbe. Jesi vidio dobit????
Samo zato kaj će izvješće bit dobro, (ni pribizno kao od Atlanske) je tu i di je.
Pa zar ti stvarno mislis da je ovaj rast od 100 % slucajan???

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


covece jesi ti vido izvjesce Atlanske plovidbe. Jesi vidio dobit????
Samo zato kaj će izvješće bit dobro, (ni pribizno kao od Atlanske) je tu i di je.
Pa zar ti stvarno mislis da je ovaj rast od 100 % slucajan???

ni slučajno

Ja danas uzo pred kraj i sutra ujutro obavezno još. Danas stiskavac na dole vidljiv iz aviona + Ameri. Predviđam sutra max do 2350 i onda opet jako gore.U srijedu dar mar. Kako se voza ekipu pa to nije istina. Sad će opet spike o propasti i nominali. hehe zakon. [thumbsup]

I'LL BE BACK


Ja danas uzo pred kraj i sutra ujutro obavezno još. Danas stiskavac na dole vidljiv iz aviona + Ameri. Predviđam sutra max do 2350 i onda opet jako gore.U srijedu dar mar. Kako se voza ekipu pa to nije istina. Sad će opet spike o propasti i nominali. hehe zakon. [thumbsup]

nekima treba X puta škola značenja naloga od 250kom koji se neprekidno drži na 7, 8 mjestu aska, neovisno o cijeni

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

I ja piknuo malo na kraju.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ja nisam. Još čekam. Ameri izgledaju grdo.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ja ispisao nalog već i na kraju se ustrtario..nemam pojma zašto.
Nadam se da nisam pogriješio:(
Ako ga iskorigiraju još malo vraćam se i ja sutra najvjerovatnije:)

sijem žito raste grahorica


Ja nisam. Još čekam. Ameri izgledaju grdo.

je, izgledaju sad grdo, ak završe tako, sutra su budućnosti zelene. U svakom slučaju trebalo je kupiti nešto danas pred kraj i sačuvati još love za sutra.IMHO.

I'LL BE BACK




Jel vidite ovog od 2XX komada kako se tiho šulja i stišće paničare. Prvo je bio na 2650, sada je na 2600, za deset minuta će biti na 2550 i tako do 15:50, a onda će nestat… Da stvarno želi prodat onda bi odmah dao za 50 kn manje po dionici, a ne bi spuštao po 50 kn svakih 15 min.

to si odlično zamijetio, fali ti samo konkluzija: na ovaj način stjerat će cijenu IGH za par dana nazad na 2000 kn [bye]
[/quote]
kamo srece opet po 2000 [wink] mnogi bi kupovali opet….a znamo da masa nije u pravu…. [thumbsup]
[/quote]

masa je napumpala IGH s 1400 na 3000…sad će ga masa stjerati nazad [thumbsup]



Ja danas uzo pred kraj i sutra ujutro obavezno još. Danas stiskavac na dole vidljiv iz aviona + Ameri. Predviđam sutra max do 2350 i onda opet jako gore.U srijedu dar mar. Kako se voza ekipu pa to nije istina. Sad će opet spike o propasti i nominali. hehe zakon. [thumbsup]

nekima treba X puta škola značenja naloga od 250kom koji se neprekidno drži na 7, 8 mjestu aska, neovisno o cijeni
[/quote]

a da? a kad je tim i takvim nalozima cijena upumpavana s 2000 na 3000 onda je sve bilo OK????




Ja danas uzo pred kraj i sutra ujutro obavezno još. Danas stiskavac na dole vidljiv iz aviona + Ameri. Predviđam sutra max do 2350 i onda opet jako gore.U srijedu dar mar. Kako se voza ekipu pa to nije istina. Sad će opet spike o propasti i nominali. hehe zakon. [thumbsup]

nekima treba X puta škola značenja naloga od 250kom koji se neprekidno drži na 7, 8 mjestu aska, neovisno o cijeni
[/quote]

a da? a kad je tim i takvim nalozima cijena upumpavana s 2000 na 3000 onda je sve bilo OK????
[/quote]

pa naravno da je bilo OK ako ste imali IGH. Ako ga niste imali onda vam nije bilo OK. Tak jasno.

I'LL BE BACK

hm sada nebi o cijeni.

Ameri su potonuli PRVO zbog banaka i to je cinilo 30 % pada.Nakon toga je dosao realni sektor i tu je puklo.

Isto je sa drugog kraja, predlozili i poceli provodit plan sanacije banaka i ajmo rec da se pokazao kao prihvacen od investitora, a kaj je sa realnim sektorm. ????

Najavljeno je da GM propada ili ide u cijepanje. zar mislite da nece nazad di je bilo ????

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close