IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neznam dali ce znaciti sti izvjesce ako ameri i evropa budu u crveno 01.04.
Sve zavisi od njih [pray]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Čim vidiš ovako veliki nalog za prodaju na asku kao ovaj od 238 komada odmah znaš da neko veliki želi napravit paniku i poplašit male da što prije prodaju po cijeni ispod te… što će reći čim vidiš ovakav nalog na prodaji znaš da je u biti velik interes za kupnju i da netko ozbiljan ima info da će cijena ići gore [thumbsup]

Ovaj nalog služi isključivo za stvaranje panike i rušenje cijene, a ne za prodaju…




Čestitam kupcima IGH iznad 3000kn. Samo slušajte "stručnjake", i evo vas 20% rupa u džepu

u jednom danu.

najgore je što ljudi sada kupuju da poprave visok ulaz na 3000 kn pa love dionicu u padu. to je najbrži način za prepoloviti portfelj. dokup IGH treba početi oko 2000 kn pa na niže, ZSE još uvjek nije udarila na dno
[/quote]


Ma nema šanse da IGH više ikada bude ispod 2000… to je bilo dno dna

borba bikova i medjeda…..koji ce jače druknuti….. [cool] trebao bi jos jedan dan ovakav dan panike….da vidimo kako su prodavaci raspolozeni????
[/quote]

sutra bi mogao biti taj dan [lol]

ja sam izasao danas po 2700 kad sam budala i nisam htijo u Petak po 2950 kn…tako mi i treba

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

neznam kolega dali ce izvjesce sto pomoci ako u svijetu budu crne vijesti.
Svi mi ocekivamo duplo bolje vijesti nego 2007 god. ako dobit bude 30% veca dobit nego proslu godinu to nece uvelike utjecati na cijenu dionice.
Planiram opet ostati u igh jer ima velike poticaje da ide na 3500 kn al kad se u svijetu bude sve zelenit,a to ocekivam u Cetvrtak ili Petak. [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ovaj nalog služi isključivo za stvaranje panike i rušenje cijene, a ne za prodaju…

hoćeš reći da je to samo za gledanje i da ga se ne može (po)kupiti? zanimljivo…a kako to da drugi veliki igrači nemaju tu magičnu info o dodatnom rastu IGH od još +100% pa da pokupe taj nalog?
nešto mi u toj teoriji nikako ne štima [bye]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju


Ovaj nalog služi isključivo za stvaranje panike i rušenje cijene, a ne za prodaju…

hoćeš reći da je to samo za gledanje i da ga se ne može (po)kupiti? zanimljivo…a kako to da drugi veliki igrači nemaju tu magičnu info o dodatnom rastu IGH od još +100% pa da pokupe taj nalog?
nešto mi u toj teoriji nikako ne štima [bye]
[/quote]

Zato što su to jedni te isti, te će oni sada početi kupiti sve naloge ispred njega…

Jel vidite ovog od 2XX komada kako se tiho šulja i stišće paničare. Prvo je bio na 2650, sada je na 2600, za deset minuta će biti na 2550 i tako do 15:50, a onda će nestat… Da stvarno želi prodat onda bi odmah dao za 50 kn manje po dionici, a ne bi spuštao po 50 kn svakih 15 min.


Jel vidite ovog od 2XX komada kako se tiho šulja i stišće paničare. Prvo je bio na 2650, sada je na 2600, za deset minuta će biti na 2550 i tako do 15:50, a onda će nestat… Da stvarno želi prodat onda bi odmah dao za 50 kn manje po dionici, a ne bi spuštao po 50 kn svakih 15 min.

to si odlično zamijetio, fali ti samo konkluzija: na ovaj način stjerat će cijenu IGH za par dana nazad na 2000 kn [bye]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala



Jel vidite ovog od 2XX komada kako se tiho šulja i stišće paničare. Prvo je bio na 2650, sada je na 2600, za deset minuta će biti na 2550 i tako do 15:50, a onda će nestat… Da stvarno želi prodat onda bi odmah dao za 50 kn manje po dionici, a ne bi spuštao po 50 kn svakih 15 min.

to si odlično zamijetio, fali ti samo konkluzija: na ovaj način stjerat će cijenu IGH za par dana nazad na 2000 kn [bye]
[/quote]
kamo srece opet po 2000 [wink] mnogi bi kupovali opet….a znamo da masa nije u pravu…. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




Jel vidite ovog od 2XX komada kako se tiho šulja i stišće paničare. Prvo je bio na 2650, sada je na 2600, za deset minuta će biti na 2550 i tako do 15:50, a onda će nestat… Da stvarno želi prodat onda bi odmah dao za 50 kn manje po dionici, a ne bi spuštao po 50 kn svakih 15 min.

to si odlično zamijetio, fali ti samo konkluzija: na ovaj način stjerat će cijenu IGH za par dana nazad na 2000 kn [bye]

stvarno lukavo nema sta da stisne 2xx komada prema dole, zakaj se on toga nije dosjetio, a da zato kaj stvara paniku.
Ovo moram zapisat da sljeddeci put obratim paznju. Hvala autoru

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

bilo je potrebno popuniti gap, a to je danas obavljeno SMA50 [wink] Nekima nikad neće biti dovoljno šansi za ponovni ulaz.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Jel vidite ovog od 2XX komada kako se tiho šulja i stišće paničare. Prvo je bio na 2650, sada je na 2600, za deset minuta će biti na 2550 i tako do 15:50, a onda će nestat… Da stvarno želi prodat onda bi odmah dao za 50 kn manje po dionici, a ne bi spuštao po 50 kn svakih 15 min.

to si odlično zamijetio, fali ti samo konkluzija: na ovaj način stjerat će cijenu IGH za par dana nazad na 2000 kn [bye]
[/quote]

Ma jok, pobjeći će zečevi-ziheraši, a pravi igrači će se nakrcat i keširat pri kraju tjedna poslije izvješća…

New Report

Close