IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ipak,za razliku od dlkv-r-a, puno se manje se kapitaliziraju dobitci iz prethodnih dana jer je promet daleko veći a i povjerenje prije svega!



Neznam sta ce biti sa tim autoputom..
Njihova je drzava u jos vecim govnima
http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=299963


Da ali do koliko vi mislite da će rasti.
Pa to je već 85 %.
Pa zar to nije malo previše.
Sami prosudite.

Normalno da nemože rasti do neba ili beskonačno zarada je i više nego velika i sada se izlazi van.Danas špica na 3089,97 a sada prodaja pritiska jer mudri izlaze pa je prodaja već na 2.970,00
pravo vrijeme za izlazak iz dionice IGH.

[/quote]
izlazak da bi ti kupio jeftinije…..pa to je ocekivana korekcija….sto bi ti da raste svaki dan po 20 posto…..i za mjesec dana na ath…..pomalo ….kolega….kupuj dok ima…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ona je do kraja dana sigurno preko 3000, i to je jedino važno. Idući tjedan FI i ponovni uzlet [thumbsup]



A što sam rekao, pa su me moderirali. Ide ovo na 17000 do kraja godine

Ide naravno. Đukan je prodao, kupio i sada će uskoro objaviti kako je platio zemljište.

Idemo još danas u blokadu. [thumbsup]
[/quote]
Misliš u negativnu blokadu normalno ?

Sad kad raste onda je 85% nenormalno, a kad je padala 500% to je bilo normalno jel…?

Ide do 3100, relaksira do max 2800
Ide na 3300, relax na 3100,
a ja je čekam na 4000 dok mudri izlaze


Ona je do kraja dana sigurno preko 3000, i to je jedino važno. Idući tjedan FI i ponovni uzlet [thumbsup]

Prognoza do kraja dana blokada.


Sad kad raste onda je 85% nenormalno, a kad je padala 500% to je bilo normalno jel…?

Ne može ništa padati 500%.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

dobro se drži na 2989
nema šale sa igh… u siječnju smo bili na oko 3800 i nismo prodavali
i ta razina nas donekle zadovoljava
zar baš morate ovu dionicu prodavat tako jeftino….. podcjenjivanje je to

Ma ovdije je već ukalkulirano i ono što će raditi za 10 god.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ako je nekome teško sad; onda je to meni! [cry]

Sve sam učinio bio na Tv-u, u novinama [cry]

hm jedino ako neko misli napucati cijenu da je fondovi mogu kupovati pa prodati svoj udio njima u kompletu.

SAMO NAGAĐANJE JER NISAM NI POGLEDAO KOLIKI JE MARKET CAP

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


A što sam rekao, pa su me moderirali. Ide ovo na 17000 do kraja godine

pa nije ništa nemoguče…nitko ne može vikati ni da,, ni ne
samo se bojim da na toj razini bude slaba prodaja jer bi moglo potegnuti i do 18400
to ti je rast od nekih pišljivih 8 %…he he
moramo se malo i šaliti …premda ovaj brko u vašem avataru kolega ,čini se nije nikad za šalu

Danas je ask pun nervoznih neznalica koje svojim nalozima samo ruše cijenu… [undecid]

New Report

Close