IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Matija*

"No kakve veze ima cijena dionice na burzi s dobivenim poslom, koji čak nije niti ostvarena dobit, a za koju znamo da što je veća nužno ne znači "bolju" cijenu na burzi?"

Dvije riječi.
Psihologija mase.
Pa čovječe igh je došao na 1450 kuna.
Kaj bi ti IGH na 100 kuna gdje je bio prije 10 godina?

hebiga i ja bi.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Primjera kolko hoćete.

Zanima me mislite li da je ovo kratkotrajni skok, potaknut špekulantima, ili da će se održati na nekim "normalnijim" razinama?

Ovaj post nema za namjeru zekat-pekat već me zanimaju mišljenja, naglašavam, onoga što će biti s valorizacijom na burzi ove tvrtke?

posao vrijedan 3 milijarde eura se ne dobiva svaki dan. ono što veseli je pozitivna blokada. ne tako davno ovakva vijest bi se reciklirala svako malo i generirala bi pozitivnu blokadu.

u svakom slučaju cijenu su digli špekulanti, a ako uspiju to napraviti nekoliko puta onda je to znak da je došlo do preokreta na burzi

@ pobjeda

Nemam igh i nije mi u planu da ga kupujem, tak da mi je svejedno na kolko je, samo me zanimaju mišljenja, jer ne shvaćam.

Pa prije par tjedana je bilo "slično" s Jnaf, no ajde oni nisu dobili posel, al isto na vijest ode gore. Samo kaj nije potrajalo.

Znam da nije usporedivo, al me zanima jel izgledan ili nije sličan scenarij, ako nije zašto?


sad se vidi da je istovar cijelo vrijeme bio simuliran i da se nakrcavalo one sa povlaštenim informacijama s dionicama iz fondova. za ovu lakrdiju netko treba odgovarati no ovo je HR.

svi smo znali za natječaj, a nisam siguran da su bili sigurni da će se dobiti posao

kad prestaje blokada?

e moj matija pa zar nije građevinski sektor označen na ovom forumu X puta kao onaj koji će se slomiti ove godine, ovakav posao će pregrmiti ovu 2009 kao od šale, uz egzistirajuće naravno. ovdje će se sada roditi konačno bull, kakav smo već imali prilike gledati također X puta. Već se vidi istresanje na drugim dionicama čim je objavljena vijest i svi će sada nahrliti ovamo. uživaj i otvori šampanjac ako si unutra [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ja priznajem ja sam prodao 10 komada na 17xx i danas mi poklopili 5 na 18xx nisam ni znao za prugu majke mi mile, imo posla i ne pratio.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


kad prestaje blokada?

Sutra.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



kad prestaje blokada?

Sutra.
[/quote]

zašto sutra? deblokada je najkasnije 2 sata nakon blokade, a to znači danas oko 15.50

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Samo me zanima kako će i s čim crnogorci išta platiti…. Biće ovo story a la Most Pelješac. No super za iskrcaj i zaradu od par desetaka %

Hell is Empty and all the Devils are Here


Samo me zanima kako će i s čim crnogorci išta platiti…. Biće ovo story a la Most Pelješac. No super za iskrcaj i zaradu od par desetaka %

Platit će po istim uvjetima kao što mi plaćamo našim krvopijama, makar prodali ono malo obale što Rusi nisu pokupovali.
BTW
S obzirom na glasnika, ja bih se malo zamislio na vjerodostojnosti informacije.

PS
Imam zera IGH.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

zašto ste fiumanu dali 1 a točno je čovjek napisao? biće da planirate svi iskrcaj u tih 10 minuta prije zatvaranja burze [lol]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

New Report

Close