IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa što to sad znači da sam ja u zadnji čas dokupio. [embarass]

Ajde neka se i meni malo posrećilo, hehe, ionako posjedujem sve odlike kvalitetnog investitora.
SSSS
Spoznaju Strpljenje Sredstva a sad je stigla i Sreća!
Pitam se Može li bolje?[smiley]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


Drago mi je zbog IGH ali na žalost ovo je smo okidač za iskrcavanje.

Možda kratkoročno, po mojem mišljenju ovo je okidač za značajniji ulazak mirovinaca u IGH.

napokon malo sunca…. [thumbsup]

"Day after yesterday"

do kud bu to?


Drago mi je zbog IGH ali na žalost ovo je smo okidač za iskrcavanje.

Stari moj, ovo je novi poredak.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Sve bolje i bolje vijesti. 2 milijarde eura posla izvan Hrvatske dovoljno govori o kakvoj se firmi radi [thumbsup] BRAVO!!!

Samo jedno pitanje jer nisam pratio,

ali kolege kaj je sa poslom u Rusiji?
Niš se već dugo ne govori o tome?

Su ga dobili ili ne?
Ono kaj je bilo aktualno dok je bio na 13500???

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

sad se vidi da je istovar cijelo vrijeme bio simuliran i da se nakrcavalo one sa povlaštenim informacijama s dionicama iz fondova. za ovu lakrdiju netko treba odgovarati no ovo je HR.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ja bih molio iskusnije clanove od prije 10 dana da nam objasne kaj se desilo…

sobzirom da mi se brise post cim spomenem njihova imena…

al prepoznat ce se oni.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

šta će ti objasnit, meni su ***obrisano*** prozivali da sam u debelom pušingu na igh jer ga kupujem po 1600..istina bio sam u minusu dva dana..

Može pojašnjenje jedno molim?

Znam da su svi imaoci ili nedavni kupci sretniji…Čestitke na rastu

No kakve veze ima cijena dionice na burzi s dobivenim poslom, koji čak nije niti ostvarena dobit, a za koju znamo da što je veća nužno ne znači "bolju" cijenu na burzi?

Primjera kolko hoćete.

Zanima me mislite li da je ovo kratkotrajni skok, potaknut špekulantima, ili da će se održati na nekim "normalnijim" razinama?

Ovaj post nema za namjeru zekat-pekat već me zanimaju mišljenja, naglašavam, onoga što će biti s valorizacijom na burzi ove tvrtke?


sad se vidi da je istovar cijelo vrijeme bio simuliran i da se nakrcavalo one sa povlaštenim informacijama s dionicama iz fondova. za ovu lakrdiju netko treba odgovarati no ovo je HR.

Svatko odgovara za svoje postupke i snosi posljedice svojih odluka. Ti si vjerojatno prodao na 1500 pa sad bar budi čovjek i prihvati posljedice a nemoj kriviti druge za svoju nesposobnost.

Čestitke svima koji su kupovali od ovakvih

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Može pojašnjenje jedno molim?

Znam da su svi imaoci ili nedavni kupci sretniji…Čestitke na rastu

No kakve veze ima cijena dionice na burzi s dobivenim poslom, koji čak nije niti ostvarena dobit, a za koju znamo da što je veća nužno ne znači "bolju" cijenu na burzi?

Primjera kolko hoćete.

Zanima me mislite li da je ovo kratkotrajni skok, potaknut špekulantima, ili da će se održati na nekim "normalnijim" razinama?

Ovaj post nema za namjeru zekat-pekat već me zanimaju mišljenja, naglašavam, onoga što će biti s valorizacijom na burzi ove tvrtke?


?!?
Malo bolje pogledaj prije nego ustvrdiš ovako nešto.

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...

New Report

Close