IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Lime

hmmmm…kak ce to jedan nas vrli ( uceni) forumas to prokomentirat
hehehe

Ma može prokomentirati kako hoće..ko da me briga
Ali ovo je jako dobra vijest.Oni koji znaju odnose unutar firme znaju o čemu govorim.
pc Split je uvijek imao poseban tretman i dobar je indikator raspoloženja u IGH
Nakon reorganizacije,prebacivanjem svih ovlasti u Zagreb,oduzimanjem računa Splitu(pogotovo deviznog na kojem je lova)Dešković nije izgubio vjeru nego još i pojačava..stvarno dobra vijest,znači da su odnosi izglađeni u potpunosti.
Iako neću špekulirati da ćemo zbog toga i nužno rasti jer to neznam(i da me učeni forumaš ne napadne)Ali ovo stvarno veseli [thumbsup]

sijem žito raste grahorica




@Lime

hmmmm…kak ce to jedan nas vrli ( uceni) forumas to prokomentirat
hehehe

Ma može prokomentirati kako hoće..ko da me briga
Ali ovo je jako dobra vijest.Oni koji znaju odnose unutar firme znaju o čemu govorim.
pc Split je uvijek imao poseban tretman i dobar je indikator raspoloženja u IGH
Nakon reorganizacije,prebacivanjem svih ovlasti u Zagreb,oduzimanjem računa Splitu(pogotovo deviznog na kojem je lova)Dešković nije izgubio vjeru nego još i pojačava..stvarno dobra vijest,znači da su odnosi izglađeni u potpunosti.
Iako neću špekulirati da ćemo zbog toga i nužno rasti jer to neznam(i da me učeni forumaš ne napadne)Ali ovo stvarno veseli [thumbsup]
[/quote]

Ma Lime nema ti to veze, ko da ekipa kuži te račune, vertikale horizontale šta ti ja znam. Al lijepo je vidjeti da insider kupuje, a kupuje dosta. E sad… ako je Đukan prodavao zato jer firma "propada" (što naravno nije istina, i pisali smo o tom, ali je to dežurnim katastrofičarima bila podštapalica) tako sada Dešković kupuje jer očito firma ipak ne "propada". Al meni su i dalje najinteresantnije one "slučajne" velike transakcije po skrivenima na bidu od nekih subjekata u top 10 iza kojekakvih skrbničkih računa. Nekako mi se čini da to nisu dionice kupljene za njihov novac, ali su zato prodane za njihov novac.. ako me razumiješ…

I'LL BE BACK

danas će biti zanimljivo( slum dunk)



danas će biti zanimljivo( slum dunk)

al tebe to ne brine…..zaradil si svoji 20k …. [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
[/quote]
daj ANRICOME, pa nećeš valjda dozvolit da te "napada" šačica forumaških "piskarala"
lijepo uploadaš svoje kupovne i prodajne naloge i svi ti čestitamo na zaradi
da pomognem u računu : da si kupio po prosječnoj 1440 sto komada morao bi prodati po 1640 da bi imao 20000 zarade, još ako si prodao po prosječnoj 1740 bilo je tu i 30-ak k kn
pa tko ti to ne bi povjerovao?!




danas će biti zanimljivo( slum dunk)

al tebe to ne brine…..zaradil si svoji 20k …. [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
[/quote]
daj ANRICOME, pa nećeš valjda dozvolit da te "napada" šačica forumaških "piskarala"
lijepo uploadaš svoje kupovne i prodajne naloge i svi ti čestitamo na zaradi
da pomognem u računu : da si kupio po prosječnoj 1440 sto komada morao bi prodati po 1640 da bi imao 20000 zarade, još ako si prodao po prosječnoj 1740 bilo je tu i 30-ak k kn
pa tko ti to ne bi povjerovao?!
[/quote]
nisam čekao drugi dan ,već sam sve prodao po 1650

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5be73a8a-99e8-4968-b3d6-f8692ebd5d53&ref=lastadd

Samo da se zna u očekivanju FI



a sad čekamo ukrcaj na malo nižoj ljestvici

1400 ili je brana na 1400 [lol]
[/quote]

Meni se čini da je stalo iskrcavanje, mogli bi malo i gore.
Doduše Europa se crveni ali je zato jućer bila zelena


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5be73a8a-99e8-4968-b3d6-f8692ebd5d53&ref=lastadd

Samo da se zna u očekivanju FI

to je prošlo svršeno vrijeme, već uračunato u cijenu. ove godine bit će velik pad građevinskih radova u HR, a to će neminovno srušiti cijene građevinara. određen pad je ukalkuliran u ove cijene, pitanje je samo koliki [undecid]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen



http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5be73a8a-99e8-4968-b3d6-f8692ebd5d53&ref=lastadd

Samo da se zna u očekivanju FI

to je prošlo svršeno vrijeme, već uračunato u cijenu. ove godine bit će velik pad građevinskih radova u HR, a to će neminovno srušiti cijene građevinara. određen pad je ukalkuliran u ove cijene, pitanje je samo koliki [undecid]
[/quote]

aha, znaći nije ih srušilo nego će ih srušiti. Ovaj pad od 90% je bio onak… bezveze…

Kolega, na ovoj cijeni IGH anticipran je maltene bankrot firme ako mene pitate, ali Dešković valjda voli gubiti svoje novce i nema informacije, pa kupuje dionice IGH koji ide u stečaj [rolleyes] [bye]

I'LL BE BACK

aha, znaći nije ih srušilo nego će ih srušiti. Ovaj pad od 90% je bio onak… bezveze…

Kolega, na ovoj cijeni IGH anticipran je maltene bankrot firme ako mene pitate, ali Dešković valjda voli gubiti svoje novce i nema informacije, pa kupuje dionice IGH koji ide u stečaj [rolleyes] [bye]

možemo to sagledati i malo drugačije: ako je IGH je tako odlična i stabilna firma zašto Đukan rasprodaje kao lud? a skupa s njime i drugi iz top 10., najopasniji je br. 2 skrbnički ZABE. nema šanse da IGH ode iznad 2000 kn dok taj ne utopi sve do kraja, a on sam ima još oko 8700 dionica. ne kažem da IGH ne vrijedi i više do 2000, ali 2009. je godina borbe za preživljvanje kako firmi tako i nas malih ulagača i prije kupnje treba sačekati da se cijene ukopaju na dnu. 1600 kn za IGH nije puno, ali zašto ga ne kupiti po 1400 kn ili još niže kad drugi moraju prodavati?

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Zdenka je 31.10.2007. bila 99,52 jućer 11.03.2009. 13,52
manje je pala od IGH iako je u stečaju

Rast građevinski radova u 2008g pa FI i izlazi za 2008g kolega

ili namjerno grešite

rast komplet radova od 12% šta mislite koliki je onda rast od pojedini konpanija

New Report

Close