IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


og ovako visokih padova se rijetko pružaju i trebna ih zgrabiti.

trudis se svojski lopina…..imas li jos tnpl , tamo si se isto trudio…nema te vise tamo [rolleyes]
[/quote]
Kod TNPL su lešinari pobijegli.I ona se trži na smješnih 1.200 kn,a neki smatraju da se odlično drži
s obzirom da analiza crobexa unazad godinu dana ,a naročito od početka 2009.TNPL ulazi u grupu dionica koje su najmanje poskliznule ali i dalje je podcijenjena tri četiri puta.Samo strpljivo skupljati.
I TNPL i IGH.Ovo su dva zicera i životne šanse.

danas je brana na 1400

Evo ponovno počela igrica na igh
Nikako se nije ispaltilo ovom sa 1491 na asku prodat ovome na bidu po 1488


Obratite pažnju na skrbnički Splitske i prodaju 400 komada u onoj transakciji neki dan. On je jadan svo ovo vrijeme čekao i onda "zaključio" da mu je super prodati po 1613,XX. Upravo na toj cijeni je (gle čuda) stajao skrivač sa ni više ni manje nego 400 komada. Umjesto da se Hanfa bavi time, ona se bavi RSI pokazateljima. Hehe, pa svi su u talu. Samodol dobiva pinku samo takvu. Al ajde, bar su reklamu sa plavim kuvertama napravili. Navodno je Connectu štela bila da napravi soundtrack, toliko o reklami. Ovaj mudonja trese tuđe dionice po privatnjacima u točno dogovernim transakcijama. Sljedeći tjedan idem opet u SDA. Baš me zanima tko je kupac. Hehe, kraljevi [thumbsup]

Kad budeš vidio tko je kupac tih 400kom dogovorenih pogledaj i za ovih 200 kom ista stvar učinjena igre bez granica HANFA njeme promatrač

Da l netko zna kada se otvaraju ponude za natječaj u crnoj gori, i kada je natječaj u Bugsarskoj?

Za Crnu Goru je vec otvoren.Ovaj tjedan bi se trebalo znati,a najkasnije slijedeci.
Sto se tice Bugara nemam pojma kad se otvara i dali je uopce otvoren jer to i mene zanima.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Kako se lipare na kupnji umjesto da poberu ovo sitno ispod 1500 kn [rolleyes]

Kupnja – IGH-R-A
5 1.462,02
6 1.462,01
1 1.462,00
16 1.450,03
21 1.450,02

Prodaja – IGH-R-A
3 1.480,00
8 1.488,00
5 1.490,00
1 1.498,00
7 1.500,00

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

America u zelenom ,a i evo prati ih Evropa tako ce i ujutro i Azija,pa onda mi.
Rekao sam prije neki dan u mom postu da ocekivam krajnu granicu na 1400-1500 kn.
Samo nas neka nepromisljena izjava nasih lijepih politicara moze srusiti ispod te granice.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

I nema više po 1500 [thumbsup]

Kupnja – IGH-R-A
3 1.471,00
15 1.470,00
5 1.462,06
5 1.450,04
8 1.450,03

Prodaja – IGH-R-A
1 1.508,98
10 1.509,00
12 1.510,00
10 1.520,00
2 1.524,99

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

sutra nastavljamo ,svaki dan smo sve niži i niži.Ovo na kraju je bilo samo šminkanje


sutra nastavljamo ,svaki dan smo sve niži i niži.Ovo na kraju je bilo samo šminkanje

Samo pogledajte tržnu kapitalizaciju IGH i bit će vam jasnije. Za kikiriki cijeli osmijeh Jure Radića.
Klasično bear pretjerivanje.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

da posjetimo Vase vidovicanstvo kak je to izgledalo 06.03….pretpostavljam da ste Tarot majstor — [lol]


Mislim da će se današnja brana probiti


Svaki dan za 100kn dole ,iskrcavanje je još u tijeku.Sljedeća obrana na 1400kn [cry]

Ovakva je bila Vasa prognoza jutros…[lol]

danas je brana na 1400

idalje ne posustajete…

sutra nastavljamo ,svaki dan smo sve niži i niži.Ovo na kraju je bilo samo šminkanje

Da citiram jednog kolegu sa foruma…
"da nije smjesno bilo bi zalosno"

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close