IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mnogi su promatrači zato skloni ustvriditi kako bi uspjeh na nekim od natječaja u inozmestvu, možda najprije u Crnoj Gori gdje u društvu Tehnike i Konstruktora konkuriraju za autocestu Bar-Boljare, mogao podići ove dionice iz mrtvih.

TOME SE I JA NADAM [pray] [pray]


Dobili su već sanaciju brane u Crnoj gori.
Sami istražni radovi su 2,5 mil eur bez projekta sanacije:-)

sijem žito raste grahorica

izgleda da je i prodaja pala u depresiju kao i kupnja, danas će očito biti kilavo

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Bude neka dividenda ?

Za šaku dijamanata !


ja nemogu da vjerujem koje budale prodaju po ovoj cijeni ,a kad gledate ima kupnje i to po dobrim kolicinama .
Sto bi rekao kolega skize konjica [thumbsup]

To je pitanje ,a tko to prodaje



Mnogi su promatrači zato skloni ustvriditi kako bi uspjeh na nekim od natječaja u inozmestvu, možda najprije u Crnoj Gori gdje u društvu Tehnike i Konstruktora konkuriraju za autocestu Bar-Boljare, mogao podići ove dionice iz mrtvih.

TOME SE I JA NADAM [pray] [pray]


Dobili su već sanaciju brane u Crnoj gori.
Sami istražni radovi su 2,5 mil eur bez projekta sanacije:-)
[/quote]

Ovo za sanaciju brane jednostavno nije istina.

Mislim da će se današnja brana probiti

Nikad nisam imao ovu dionicu, ali ovo je očaj… svak dan baš strašno padne…

Ja sam se mislio postaviti na kupnju na 1.000 kn…ali to bi moglo i niže…


Mislim da će se današnja brana probiti

Normalno da hoće.Zagrebačka burza: IGH od početka godine prizemljen 58,5%
ZAGREB – Jedino je Lavčević među građevinarima zabilježio pad manji od CROBEX-a u odnosu na početak 2009. Prodajom dionica IGH i kupnjom HT bar dio kunica je spašen.

Svaki dan za 100kn dole ,iskrcavanje je još u tijeku.Sljedeća obrana na 1400kn [cry]

ovo tone gore od General Motorsa. kao da smo mi imali minus od 50 milijardi $ za 2008. ovo je luda kuća. ljudi više nisu objektivni, panika je slomila razum.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Postavljen na IGH
ak probije 1450 i krene nesto nize…ja dokupio!!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Mislim da će se današnja brana probiti

Normalno da hoće.Zagrebačka burza: IGH od početka godine prizemljen 58,5%
ZAGREB – Jedino je Lavčević među građevinarima zabilježio pad manji od CROBEX-a u odnosu na početak 2009. Prodajom dionica IGH i kupnjom HT bar dio kunica je spašen.

[/quote]

Svaki dan za 100kn dole ,iskrcavanje je još u tijeku.Sljedeća obrana na 1400kn [cry]


Nikad nisam imao ovu dionicu, ali ovo je očaj… svak dan baš strašno padne…

Ja sam se mislio postaviti na kupnju na 1.000 kn…ali to bi moglo i niže…


Kad većina misli isto vrijeme je prijeći u kvalitetniju dionicu trenutna povlašteni Adris kvalitetna dionica i super snižena.

New Report

Close