IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja jučer ušao dosta u IGH.
Pa nek sve ide u mp3.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ode danas IGH na 1400.
Strah me uopce pogledati pocetak trgovanja.
U utorak ili Srijedu nadokupljujem jos,pa sto bude.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ja nemogu da vjerujem koje budale prodaju po ovoj cijeni ,a kad gledate ima kupnje i to po dobrim kolicinama .
Sto bi rekao kolega skize konjica [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Ja jučer ušao dosta u IGH.
Pa nek sve ide u mp3.

kolega ja mislim da je slijedeci tjedan krajna granica jer stize izsvjece i znat ce se dali je usao na one natjecaje [pray]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ma ide igh na 1000 kn zato se nemojte zaletavat. ako ćete rezat reži kak spada makar je i to rizik na bear marketu

moje misljenje da ce se drzati na 1400 – 1500 kn do oporavka jer su svatili da je ovo cijena po kojoj se neisplati prodavati osim onih kojima je to neophodno,a to sto se tice da ce ici ispod 1000 kn to je cisto bubanje cijene.
Jer svi znamo sto radi ta firma i koliko vrijedi,a vrijdi puno.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Dobro je rekao Radic:
NIJE BITNA KOLIKA JE TRENUTNO CIJENA DIONICA JER ON ZNA KOLIKO VRIJEDI I DA CE DOCI NA ONU CIJENU ,A ZAO MI JE LJUDI KOJI PRODAJU OVAKO JEFTINO KOJI SU MRKOTRPNIM RADOM STIJECALI NOVAC DA BI GA DALI NEKAIM LIHVARIMA DA NA NJIMA ZARAĐUJU.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


ma ide igh na 1000 kn zato se nemojte zaletavat. ako ćete rezat reži kak spada makar je i to rizik na bear marketu

ma ide na 100 kn zato sve rasprodajte. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Izgleda da ce nas spasiti evropa od crvenila [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Mnogi su promatrači zato skloni ustvriditi kako bi uspjeh na nekim od natječaja u inozmestvu, možda najprije u Crnoj Gori gdje u društvu Tehnike i Konstruktora konkuriraju za autocestu Bar-Boljare, mogao podići ove dionice iz mrtvih.

TOME SE I JA NADAM [pray] [pray]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


ma ide igh na 1000 kn zato se nemojte zaletavat. ako ćete rezat reži kak spada makar je i to rizik na bear marketu

Ako si tolik siguran da ide na 1000 onda rasprodaj sve dionice IGH pa kupi kada dođu na 1000.
Ako nemaš što radiš na ovom forumu i što bubaš cijene bez veze.



ma ide igh na 1000 kn zato se nemojte zaletavat. ako ćete rezat reži kak spada makar je i to rizik na bear marketu

Ako si tolik siguran da ide na 1000 onda rasprodaj sve dionice IGH pa kupi kada dođu na 1000.
Ako nemaš što radiš na ovom forumu i što bubaš cijene bez veze.

dobro si mu rekao
[/quote]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close