IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ljudi zar vi ne vidite dobro?Evo čisti primjer prije 15 min.Kupovni nalozi kreću od cca 1612-1638 kn,a neko stavi na prodaju 1601 kn.Pa zar nije to namjerno spustanje cijene.Ciljno se cijena spusta,samo je pitanje dokle i koliko,a odgovor na to nezna nitko sa ovog foruma sigurno-nažalost. [sad]

ZAŠTO??????????????????????????????????
jooooooooj kako uleti u krivu dionicu al se ipak nadam za koji dan da ce biti veliki skok jer ovo ocitno netko igra neku igru.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

iskrcaj ne prestaje…..a kupaca koliko hoces…..kupci svaka cast na hrabrosti….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovo je prebolesno… [bye]

Prodao sam zadnju količinu na 2000-2100 i svaki dan jedva odolijevam napasti da ponovo kupim.
Što se to dešava sa IGH? Ovo već stvarno ide u smjeru kao da je firma pred bankrotom…


Ovo je prebolesno… [bye]

Prodao sam zadnju količinu na 2000-2100 i svaki dan jedva odolijevam napasti da ponovo kupim.
Što se to dešava sa IGH? Ovo već stvarno ide u smjeru kao da je firma pred bankrotom…


Bolje platiti vise kada trziste krene gore, nego sada manje kada trziste ide dolje.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

inventar prijatelju ajde mi obrazlozi zasto je voliki iskracaj.
Koliko ja vidim nista strasno jer padaju i ostale dionice nekazem malo vise pada IGH od ostalih al tako je trenuti sa građevisnkim firmama.

Evo npr.

Kupi za par dana neku dinoicu i u roku 3-4 dana ces biti u munusu 5 do 6%.
Koliko god imao love na racunu stalno si u minusu jer je takvo trziste.
Zato ja svoje neprodajem ,pa makar IGH pao na 700 kn. KOGA HEBE.
Bit ce i suncanih dana

pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Ovo je prebolesno… [bye]

Prodao sam zadnju količinu na 2000-2100 i svaki dan jedva odolijevam napasti da ponovo kupim.
Što se to dešava sa IGH? Ovo već stvarno ide u smjeru kao da je firma pred bankrotom…

Možda i je?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Sad je to već 90+% roker

Hell is Empty and all the Devils are Here



Ovo je prebolesno… [bye]

Prodao sam zadnju količinu na 2000-2100 i svaki dan jedva odolijevam napasti da ponovo kupim.
Što se to dešava sa IGH? Ovo već stvarno ide u smjeru kao da je firma pred bankrotom…


Bolje platiti vise kada trziste krene gore, nego sada manje kada trziste ide dolje.
[/quote]

Platijo bi ja vise al sam u blokadi.
Kupovao po 2500,2100,1900 i nemogu sad prodati jer gubim skoro duplo.
Moram cekat oporavak [pray]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over 25 , pa cjena od 3000 nije stala padat….bjezanija…divim se kupcima…..takodjer ingra….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hrabrost je kupovati kad znaš da sutra je dionica već niža za 100 kn


Hrabrost je kupovati kad znaš da sutra je dionica već niža za 100 kn

kupuje jedino onaj koji hoce skupit velike kolicine….jer sve manje ce bit prodavaca sa nizom cjenom…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

namjerno se rusi cijena dnevno do 100 kn.
Imam neki ludi laicki osjecaj da je ruse jer znaju da ce IGH izaci sa dobrim izvjscem i da dobiva vec unapried dogovoren posao koje je vrijedan milijarde eura.
Jos vjerujem da ce ici preko 3000 kn…nemojte me sad samo napasti [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close