IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo nešto što neznate JURE RADIĆ upravo je u SOFIJI

Ako uleti Crna Gora pa još i nešto veće u Bugarskoj, plus poslovi koji su u tijeku, ne vidim zašto ne bi dobit IGH i dalje rasla po stopi od 20% kao i do sada.



Evo nešto što neznate JURE RADIĆ upravo je u SOFIJI

Ako uleti Crna Gora pa još i nešto veće u Bugarskoj, plus poslovi koji su u tijeku, ne vidim zašto ne bi dobit IGH i dalje rasla po stopi od 20% kao i do sada.
[/quote]

rast će i dionica 20% dnevno ako i samo ako prestanu političke osvete, spletke i zavjere preko leđa ove kompanije.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

NE MOJTE zaboravit da IGH već radi u CRNOJ GORI i da je tamo prisutan a to je samo plus


rast će i dionica 20% dnevno ako i samo ako prestanu političke osvete, spletke i zavjere preko leđa ove kompanije.

Pa upravo oni i jesu uvijek profitirali od političkih spletki.



rast će i dionica 20% dnevno ako i samo ako prestanu političke osvete, spletke i zavjere preko leđa ove kompanije.

Pa upravo oni i jesu uvijek profitirali od političkih spletki.
[/quote]

Ma joj kolega o čemu vi to pa IHG će progledat tek nakon presednički isbora pa nemogu vjerovat da to nevidite tu zavjeru i mržnju pa pogledajte recimo današnji dan sa 2kom sa preskakanje dionica se koči nema rasta tako naređeno


NE MOJTE zaboravit da IGH već radi u CRNOJ GORI i da je tamo prisutan a to je samo plus

e tamo će se velju baš naraditi,treba to i naplatiti


Evo nešto što neznate JURE RADIĆ upravo je u SOFIJI

Što radi u Sofiji? Rastura bugarsku skupštinu? [lol]



NE MOJTE zaboravit da IGH već radi u CRNOJ GORI i da je tamo prisutan a to je samo plus

e tamo će se velju baš naraditi,treba to i naplatiti
[/quote]

Lako je to naplatit kad imaš šta naplatit a štaće naplatit oni što nemaju posla

Eto kao što možemo vidjeti danas na burzi, dok dobre firme rastu u lijepim postocima,
IGH stoji na mjestu i ne može probiti 1650.
Što možemo iz toga zaključiti?
Osim što tržište smatra da je IGH još uvijek debelo precijenjen, očigledno je da je tu još nešto posrijedi, a vjerovatno se radi o prevelikom riziku ulaska s obzirom na situaciju u kojoj se IGH nalazi.
RiB [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE




NE MOJTE zaboravit da IGH već radi u CRNOJ GORI i da je tamo prisutan a to je samo plus

e tamo će se velju baš naraditi,treba to i naplatiti
[/quote]

Lako je to naplatit kad imaš šta naplatit a štaće naplatit oni što nemaju posla
[/quote]

Treba i svoje radnike u inozemstvu platiti, ako se nisi uspio naplatiti.Znaš ono dnevnice, smještaj i te spike, a možda i jednostavno kompenziraju, IGH njima nešto, a ovi njima klopu, cugu i ćorku.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Eto kao što možemo vidjeti danas na burzi, dok dobre firme rastu u lijepim postocima,
IGH stoji na mjestu i ne može probiti 1650.
Što možemo iz toga zaključiti?
Osim što tržište smatra da je IGH još uvijek debelo precijenjen, očigledno je da je tu još nešto posrijedi, a vjerovatno se radi o prevelikom riziku ulaska s obzirom na situaciju u kojoj se IGH nalazi.
RiB [bye]

Današnja igra na burzi je bila dirigirana i to ste ljepo primjetili kolega nije dopušten rast da se akumulira što veći broj što povoljnije da povlašteni imaju zaradu od bar 50% u tjedan dana što dolazi

Nemrem belivit.
Jučer su padale sve neke izjave "idemooo", svi nabrijani, velikani foruma (pogotovo oni s dugom klupom) pokupovali IGH na oko 1.700 kn, amosfera je bila tako užarena da sam već mislio kako će već u prvih nekoliko minuta sve, pa i IGH otići u pozitivnu blokadu. Kad ono – mlako trgovanje.

Valjda se ovi uvaženi igrači koji, sudeći po pisanju, nisu nikada izgubili ni lipe i koji su ušli jučer i prekjučer neće predomisliti do kraja trgovanja i prodati jučer kupljeno? Molim vas, nemojte prodavati jer biste tako samo rušili cijenu…

New Report

Close