IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koja je razlika danas od jučer ,svi buljite u ekran i čekate samo jednu lošu vijest da izletite glavom bez obzira.A kupnje neće biti pa evo nas opet na početku

a što ti anricome stalno pilaš po ovom IGH? prodao si na 2050 kn i adio, ili kupi i vrati se nazad ili nas ostavi na miru da uživamo u zdravom i laganom rastu IGH. pa ne misliš valjda da će na tvoje drukanje sad netko brže bolje rasprodati dionice IGH? [lol]
kako ti nije jasno da ovoliki prometi na IGH znače da netko veći koristi situaciju što ZB invest mora prodavati pa se krca ovom jeftinom dionicom? to što si umjesto jeftinog dokupa prodao, to je tvoj problem, ali prestani nas pilati da i mi prodamo. kad ti prodaješ, mi kupujemo [thumbsup]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Što mislite o tome da je Đukan prodao svoje dionice, ujedno i rušio cijenu, i sada kupuje preko skrbničkog gdje mu se ne vidi ime, kao i Radić? A nama spike o ne znam čemu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Što mislite o tome da je Đukan prodao svoje dionice, ujedno i rušio cijenu, i sada kupuje preko skrbničkog gdje mu se ne vidi ime, kao i Radić? A nama spike o ne znam čemu.

Vrlo lako moguće

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Nista vi ne znate kao i do sad, samo naglabate kao i do sad mnogo pameti a rezultat O.
Jos je ovo preskupo!
Nije drukanje nego realnost!
Sretno onima koji jos nisu unutra.. [cool]

Kupujem od pesimista / prodajem optimistima..



I sad će svi htjeti unovčiti dobit a kupci se istrošili

ma neeee kolega sad cekam opet pad do 2000 pa dokup… a vi sam nastavite…
besplatno nam terate ribu u mrezu…
kak vas portfelj?
[/quote]

Potpuno ispravno..
[thumbsup]

Kupujem od pesimista / prodajem optimistima..


Nista vi ne znate kao i do sad, samo naglabate kao i do sad mnogo pameti a rezultat O.
Jos je ovo preskupo!
Nije drukanje nego realnost!
Sretno onima koji jos nisu unutra.. [cool]

Zašto kolega, meni je logično da ekipa iz IGH ide u dokup pod skrbničkim da si spuste ulaz, kad posjeduju par stotina tisuća komada koje su dobili mukte [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Nista vi ne znate kao i do sad, samo naglabate kao i do sad mnogo pameti a rezultat O.
Jos je ovo preskupo!
Nije drukanje nego realnost!
Sretno onima koji jos nisu unutra.. [cool]

Zašto kolega, meni je logično da ekipa iz IGH ide u dokup pod skrbničkim da si spuste ulaz, kad posjeduju par stotina tisuća komada koje su dobili mukte [thumbsup]
[/quote]
Oprostite kolega, ali kako je moguce spustiti ulaz na dionici koju su kako kazete u stotinama tisuća dobili mukte? Meni ovo više liči na pokušaj izvlačenja bar neke love za nešto što su dobili mukte.


Zašto kolega, meni je logično da ekipa iz IGH ide u dokup pod skrbničkim da si spuste ulaz, kad posjeduju par stotina tisuća komada koje su dobili mukte [thumbsup]

jesi se ti najeo ludih gljiva? UKUPAN broj izdanih dionica IGH je 158.580 komada!!
Kakvi čudni likovi iskrsavaju na ovoj temi, za ne vjerovati….. [tongue]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen




Nista vi ne znate kao i do sad, samo naglabate kao i do sad mnogo pameti a rezultat O.
Jos je ovo preskupo!
Nije drukanje nego realnost!
Sretno onima koji jos nisu unutra.. [cool]

Zašto kolega, meni je logično da ekipa iz IGH ide u dokup pod skrbničkim da si spuste ulaz, kad posjeduju par stotina tisuća komada koje su dobili mukte [thumbsup]
[/quote]
Oprostite kolega, ali kako je moguce spustiti ulaz na dionici koju su kako kazete u stotinama tisuća dobili mukte? Meni ovo više liči na pokušaj izvlačenja bar neke love za nešto što su dobili mukte.
[/quote]

Ironija kolega, mislim da je slaba šansa da idu kopovati živom lovom nešto što i tako dobiju mukte, u stvari šanse nema, a za ovo što ste gore napisali slijede Vam jedinice, ali ne od mene, evo 100 da Vam popravim prosijek

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Zašto kolega, meni je logično da ekipa iz IGH ide u dokup pod skrbničkim da si spuste ulaz, kad posjeduju par stotina tisuća komada koje su dobili mukte [thumbsup]

jesi se ti najeo ludih gljiva? UKUPAN broj izdanih dionica IGH je 158.580 komada!!
Kakvi čudni likovi iskrsavaju na ovoj temi, za ne vjerovati….. [tongue]
[/quote]

Uff kakav lik, pa nisam baš mislio da su dobili 100 000 dionica samo sam kakrikirao , to bi i za glavešine na IGH bilo previše

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ma tko to opet prodaje da mi je znat ,tko me toliko gori pod petama.Jel ima itko kakvu informaciju

New Report

Close