IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





koji veliki iskrcaji na IGH u zadnjih desetak dana ,pa koje razine očekuju ovi što se iskrcavaju

Pa valjda znaš zašto si prodavao jučer po 2050? Vjerojatno jer očekuješ IGH na 1000 kn [lol]
Ali hvala vam kolega, ja sam jučer od vas kupovao, šteta što više nemate IGH danas za prodati jer sam i dalje na kupnji, ali možda mi nešto prodaju drektor1 i halobing? [thumbsup]
[/quote]

Hoću, hoću sam da prvo kupim 1500 [cool]
[/quote]
stani u red…ali uzmi kirkiriki da ti nebude dosadno dok cekas
strasan znalac…mogo si vec zaradit da si tak pametan…kupit na 2050 i prodat na 2150…ali da…
kad kupis 1 dionicu i prodas….provizija ti uzme cijelu zaradu [lol]
i dalje moj je savjet tebi isti…ulozi u periku….fudbalerke su izasle iz mode 80-tih
[/quote]

Uopće nemam namjeru kupnje jerbo nisam u cashu, padom iGH past će i moje dionice, ali da stat ću u red i možda ju kupiti po 1500, ali samo možda jer će možda i to biti skupo, a što se tiče frizure, bar nisam ćelav [lol]

Surround all arround when it hits the ground

Pozdrav kolegama Anricom, Direktor i halo Bing. Zahvaljujem na jeftino danim dionicama [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Pozdrav kolegama Anricom, Direktor i halo Bing. Zahvaljujem na jeftino danim dionicama [thumbsup]

Sto si ih vec prodao?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Dakle da rezimiram.
Put prema nominali je dug i trnovit ali ZAGARANTIRAN.
Nominalu vam nitko ne može uzeti.
Uostalom ako IGH nije više dobar Đukanu i Zabi, a valjda oni znaju bolje od vas,
onda nije dobar.
Ovako je uostalom izgledalo i na koti 3000 pa je bilo "Tko prodaje po ovim smiješnim cijenama?"
Pa prodaju insajderi,ljudi koji se razumiju u dionice za razliku od vas.
Ovo je, bojim se, R&B iako R.Kellyu nema ni traga ni glasa
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE






koji veliki iskrcaji na IGH u zadnjih desetak dana ,pa koje razine očekuju ovi što se iskrcavaju

Pa valjda znaš zašto si prodavao jučer po 2050? Vjerojatno jer očekuješ IGH na 1000 kn [lol]
Ali hvala vam kolega, ja sam jučer od vas kupovao, šteta što više nemate IGH danas za prodati jer sam i dalje na kupnji, ali možda mi nešto prodaju drektor1 i halobing? [thumbsup]
[/quote]

Hoću, hoću sam da prvo kupim 1500 [cool]
[/quote]
stani u red…ali uzmi kirkiriki da ti nebude dosadno dok cekas
strasan znalac…mogo si vec zaradit da si tak pametan…kupit na 2050 i prodat na 2150…ali da…
kad kupis 1 dionicu i prodas….provizija ti uzme cijelu zaradu [lol]
i dalje moj je savjet tebi isti…ulozi u periku….fudbalerke su izasle iz mode 80-tih
[/quote]

Uopće nemam namjeru kupnje jerbo nisam u cashu, padom iGH past će i moje dionice, ali da stat ću u red i možda ju kupiti po 1500, ali samo možda jer će možda i to biti skupo, a što se tiče frizure, bar nisam ćelav [lol]
[/quote]
a cemu tupe ak nisi??
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Vidjet ćemo kad se uspanićite za koji dan pa se strmoglavite prema 1000.Pogledaj malo bolje ,preko 1000 prošlo a novi nalozi samo dolaze i dolaze

Evo nas na 2300 [thumbsup]
Baš šteta kolega da ste jučer prodali po 2050 [lol]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


Dakle da rezimiram.
Put prema nominali je dug i trnovit ali ZAGARANTIRAN.
Nominalu vam nitko ne može uzeti.
Uostalom ako IGH nije više dobar Đukanu i Zabi, a valjda oni znaju bolje od vas,
onda nije dobar.
Ovako je uostalom izgledalo i na koti 3000 pa je bilo "Tko prodaje po ovim smiješnim cijenama?"
Pa prodaju insajderi,ljudi koji se razumiju u dionice za razliku od vas.
Ovo je, bojim se, R&B iako R.Kellyu nema ni traga ni glasa
[bye]

a zasto je zaba kupovala ATPL na cca 3000???
a PBZ prodavao???
kolega selektivno pamcenje..danas se bas obrnuto desava!
ti si mogao dosad i zaraditi koju kunu umjesto da se deres da je smak svjeta pred nama…ak je…pa kaj delas pred kompjuterom i na forumu…..
odi u svijet i prozivi jos to malo kaj je ostalo….ionak ide kuna kvragu…
[thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

I sad će svi htjeti unovčiti dobit a kupci se istrošili


I sad će svi htjeti unovčiti dobit a kupci se istrošili

ma neeee kolega sad cekam opet pad do 2000 pa dokup… a vi sam nastavite…
besplatno nam terate ribu u mrezu…
kak vas portfelj?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

javi mi se za desetak dana i reci mi koliki je IGH


javi mi se za desetak dana i reci mi koliki je IGH

kaj mislis da je tesko prodat?
pffffffff
10 dana….
dijonicaru
[lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

da pribilježimo: danas je trgovano s čak 1025 dionica IGH uz veliki promet od 2,6 milijuna kuna. toliko o tome da nema interesa za ovu dionicu na strani kupnje. 2000 kn pokazalo se kao čvrsta potpora dionici koja teško da će biti probijena
idući tjedan opet napadamo 3000 kn [thumbsup]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

New Report

Close