IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitanje je od koga je to skrbnički račun.
Bilo bi dobro da Hanfa donese pravilnik da za udjele preko 5% u poduzećima mora biti javno objavljen podatak čije su dionice. Ali o tome možemo samo sanjati…

A ovo na broju 4 je možda PBZ Investor.

ZB Invest

4. je vrlo vjerojatno PBZ investor

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Nema brige, ide to ap ap

Hell is Empty and all the Devils are Here


ovaj sipa ko kantom. što mislite, hoće li do kraja?

Sumnjam da će taj prodavati ispod 2000 jer je već i ovo toliko jeftino kao da daje džabe, no tko zna što je njemu u glavi. Uglavnom, radi to na najgluplji mogući način jer je za tako veliki paket mogao dobiti i neku premiju da je bio pametan i prodao ga u komadu , a ne ovako ko kokošar trese po burzi i sruši cijenu u par dana s 3000 na 2000 kn.
No, IGH bankrotirati neće, a to je jedino što bi me doista brinulo. Ako će bilmez br.2 srušiti cijenu na 1500, ili na 1000, samo naprijed, ja ću onda rasprodati HT, ADRS, i ostatak portfelja i sve utući u IGH pa kao što kolege kažu, za par godina kupit ću ne jedan stan nego dva.
Uz sve to, IGH je "državna" dionica i kad zatreba, OMF će dobiti nalog da se nakrcaju njime kao pred neki mjesec kad su kupovali preko tisuću komada po nekih 3500-4500 kn.

Nego, nije vam čudno što je u zadnja 3 mjeseca trgovano s čak 30.000 dionica IGH uz ogroman promet od oko 112 mil.kn, a da se te promjene skoro ni ne vide u top 10? OK, dio je trgovan i više puta, pa skinimo recimo 5000 komada, ali ostaje veeelikih 25.000 dionica koje se u biti ne vide u top 10! Da li mislite da su to kupili mali ulagači? Naravno da nisu (osim nekog manjeg dijela) a iz ovog je vidljivo da netko na fin način, bez ulaska u top 10, akumulira dionice IGH ! Nemojte se iznenaditi ako u skoro vrijeme dođe do značajnijih promjena u vlasničkoj strukturi IGH…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Nema brige, ide to ap ap

A što sam reko, a da li ste mi jedinice… Čestitke kolegama koji broje 10% zarade u 24 sata

Hell is Empty and all the Devils are Here

kad je IGH danima padao, zlurado su se ispisivali romani, a sad kad je krenuo odbijanac nema ni jednog posta!

Kupnja – IGH-R-A
1 2.180,00
10 2.162,00
8 2.161,00
2 2.160,00
2 2.150,10

Prodaja – IGH-R-A
1 2.247,00
4 2.247,95
4 2.247,99
5 2.248,00
6 2.248,97

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Pa i nije neki odbijanac

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Cijena je još uvijek ispod jučerašnje srednje?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

da, zadnja je još ispod jučerašnjeg prosjeka, zato ispada minus iako je plusu u odnosu na jučerašnje zatvaranje. meni je najbitnije da je pad zaustavljen i to s velikim prometom, u pravih sat vremena IGH ima promet već iznad 1 mil.kn, uz dosta skrivenih naloga oko 2100 kn na kupnji. ovo će izgleda biti donja granica za IGH

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Svi cekaju da se pajdo istrese, neka cekam ga ja… [cool]


kad je IGH danima padao, zlurado su se ispisivali romani, a sad kad je krenuo odbijanac nema ni jednog posta!

[shocked]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



kad je IGH danima padao, zlurado su se ispisivali romani, a sad kad je krenuo odbijanac nema ni jednog posta!

[shocked]
[/quote]

Al ti je ružna ta glava odkad si rekao da ukidaš drugi stup….
Ja za te glasao a ti mi dobro zavuče….

smanjuje se minus.......



kad je IGH danima padao, zlurado su se ispisivali romani, a sad kad je krenuo odbijanac nema ni jednog posta!

[shocked]
[/quote]
Post sa business.hrbroker 18.02.09 11:54
Dionica IGH pada potpuno opravdano.Vlada ne poklanja IGH-u više velike projekte i to se počelo osijećati na cijeni dionice.No to je tak početak pada dionice IGH.

New Report

Close