IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Obojica neograničeno koriste službena vozila na koje nemaju pravo, na posao gotovo da i ne dolaze, a kad dođu ništa ne rade te se hvale jakim vezama u Vladi i HDZ-u

To su dečki iz HAC-a, kakve veze to ima sada s IGH?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Iskreno čudim se svima vama koji tu pisete,drukate i slicno.Čudite se "ko pura dreku" padu cijena dionica.Nađite mi građevinsku tvrtku koja nije pala najmanje 80% u ovoj krizi.I svaka ima razlog pada,a to je da nema vise keša.Blago onome ko ga sada ima pa da samo dokupljuje,jer će se kad tad to vratiti barem blizu nekadašnjem stanju.A .ebeni fondovi su jedni od najvećih krivaca za sve ovo.


au, biće IGH za 1 plaću dvadesetak komada… tko se ikada tome nadao… ako ne bankrotira, biće u doglednih 5 godina zarade za novi stan

Neznam kolika ti je plaća ali mislim da ipak malo pretjerujete.
Pozdrav a ja već po sitno nadokupljujem.
Vi kupujte kad sve propadne a i kažu da će smak svijeta do kraja mjeseca. [lol]

Pa di je dno

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Pa di je dno

ja mislim da smo tu ili blizu bar, pa dokupil danas..

KAKO do zaposlenja u Hrvatskim autocestama? Ako je vjerovati našim izvorima, dva su osnovna načina. Preko veze ili putem "plave kuverte". Cijena? Prava sitnica: od tisuću do deset tisuća eura, ovisno o željenom položaju.

jel to ona ekipa sto je u igh
mozda i njima dolazi uskok pa nece vise biti ovakvih smicalica

Postanite Eu-robovi

Ne tako davno kupovao sam IGH po 3800 pa 3600 pa 3200 pa 2800 i nisam vjerovao da to može još dole ali sam se prevario. Sad bi volio da IGH dođe do 1000 kn pa da probam dokupiti jer bi me samo to moglo spasiti….

p.s.normalno, ako prije IGH ne bankrotira….. [proud]

na 4300 sve prodajem...

Ako IGH propadne onda mislim da ce sve u ovoj drzavi otici u vrazju mater. Ovo nisu vremena za zarade ali mislim da se sada itekako dokupljivanjem moze osigurati kako je jedan kolega ovdje rekao i stan za nekoliko god. Ajde probajte staviti novac u banku na 5 god i izracunajte kamatu? Mislim da je nula od vrijednosti koju ce ova dionica imati za 5, za 5 god. Ako u ijednu firmu vjerujem da ce izdrzati ovu krizu i nece bankrotirati onda je to IGH. Nisam subjektivna vec realne cinjenice to pokazuju.Ovo danas je potop ali za dokupiti a ne bjezati. Iako ne bi bilo lose ni prodati pa nadokupiti sutra, prekosutra jer mislim da ovaj pad nece danas stati. Ali da ce firma propasti? Onda mislim da necemo imati vise sta ni jesti u ovoj drzavi a onda me nije briga ni da imam novac koji mi je ulozen u dionice jer ionako bi mi koristio za sta? Za prezivjeti 7 dana vise. Ma ne trebam onda ni to.Uh, u vrazju mater i veliki igraci, sve je to politika njihova i to na nivou okruglog stola oko kojeg plese samo mali broj ljudi pa onda po hijerarhiji ljestvicom na dolje do nas, na samom kraju, obicni mali ljudi koji takvima pokrecemo zivot i rintamo za njih. Ali sta cemo, zivot je to. Ja se uzdam u se i u svoje kljuse kako stari ljudi kazu ali i u Radica jer nece on pustiti IGH da rikne….


Ako IGH propadne onda mislim da ce sve u ovoj drzavi otici u vrazju mater. Ovo nisu vremena za zarade ali mislim da se sada itekako dokupljivanjem moze osigurati kako je jedan kolega ovdje rekao i stan za nekoliko god. Ajde probajte staviti novac u banku na 5 god i izracunajte kamatu? Mislim da je nula od vrijednosti koju ce ova dionica imati za 5, za 5 god. Ako u ijednu firmu vjerujem da ce izdrzati ovu krizu i nece bankrotirati onda je to IGH. Nisam subjektivna vec realne cinjenice to pokazuju.Ovo danas je potop ali za dokupiti a ne bjezati. Iako ne bi bilo lose ni prodati pa nadokupiti sutra, prekosutra jer mislim da ovaj pad nece danas stati. Ali da ce firma propasti? Onda mislim da necemo imati vise sta ni jesti u ovoj drzavi a onda me nije briga ni da imam novac koji mi je ulozen u dionice jer ionako bi mi koristio za sta? Za prezivjeti 7 dana vise. Ma ne trebam onda ni to.Uh, u vrazju mater i veliki igraci, sve je to politika njihova i to na nivou okruglog stola oko kojeg plese samo mali broj ljudi pa onda po hijerarhiji ljestvicom na dolje do nas, na samom kraju, obicni mali ljudi koji takvima pokrecemo zivot i rintamo za njih. Ali sta cemo, zivot je to. Ja se uzdam u se i u svoje kljuse kako stari ljudi kazu ali i u Radica jer nece on pustiti IGH da rikne….

Da bi zaradila stan na ovoj dionici moraju se desiti dvije stvari koje su u prošlosti dizale vrijednost ove dionice. Prvo je veliki priljev novaca u državnu kasu. I drugo je naravno da HDZ ostane na vlasti. U ovoj situaciji jedno s drugim je u kontradikciji.
Moguće da dionica doživi uskoro solidan bounce na neku vjest o stabiliziranju državnih financija.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ne tako davno kupovao sam IGH po 3800 pa 3600 pa 3200 pa 2800 i nisam vjerovao da to može još dole ali sam se prevario. Sad bi volio da IGH dođe do 1000 kn pa da probam dokupiti jer bi me samo to moglo spasiti….

p.s.normalno, ako prije IGH ne bankrotira….. [proud]


Ja si svaki put kad cijene tako drastično padnu čupam kosu što nemam više keša za dokup. Onda za 5 dana sam sretan i mislim si da bar ni toliko love nisam imao za dokup. Naravno da sam u međuvremenu imao prilike za prodaju s minimalnom zaradom, ali kao ići će to još gore a ono potop.
Uglavnom, danas sam se uspio suzdržati.

Imao je pravo Sanader kad je rekao da treba ugasiti 2 stup . Ovi mirovonci niti su uspijeli zaustaviti ovako veliki pad burze(a mogli su) niti su bili u pozitivi prošle godine a negativini trend se nastavlja…

na 4300 sve prodajem...


Imao je pravo Sanader kad je rekao da treba ugasiti 2 stup . Ovi mirovonci niti su uspijeli zaustaviti ovako veliki pad burze(a mogli su) niti su bili u pozitivi prošle godine a negativini trend se nastavlja…

Ukinuti i drugi stup i Sanadera?

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close