IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači da ne postoji neki poseban razlog za ovakav pad cijene. Uzet ću onda desetak komada, dosadašnja iskustva pokazuju mi da u ovakvim naglim padovima u 95% slučajeva dođe do odbijanca

A to da će IGH na cijenu PUNT je zločesto i bez veze

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Kad već svi nabrajaju negativne stvari kod IGH, ja ću samo reći da me kod ove dionica debela politička ukorijenjenost uvijek odbijala od nje.


Ima li neki javno poznati razlog zbog kojeg je IGH pao s 3000 na 2370 kn, odnosno -20% u samo desetak dana? Ja nisam naišao ni na kakve loše vijesti, štoviše zadnji intervju s Radićem je vrlo pozitivno intoniran, od poslova doma do širenja na stranim tržištima. Sad je već pola milje prometa na IGH. Jest da se netko istovara (puno je tu i malih u panici), ali netko sve to fino kupuje (sad već 625 komada) [huh]

Ne moraju biti loše vijesti što se poslovanja tiče uopće.
Nažalost IGH je omiljena dionica političara,pogotovo ovih na vlasti.
Možda su uzroci ovom iskrcaju u činjenici da vlada nije dopustila dizanje kamata Zabi
Pa malo ovo s drugim stupom,zatim ovo najnovije s Rohatinskim??
Svi vodeći ljudi iz IGH-a su u HDZ-u nije to ni tako nebitno.
A Luković je jako nervozan u zadnje vrijeme..ako je ovaj istovar povezan sa politikom onda nije dobro općenito i ti novci se najvjerovatnije niti neće vratiti na tržište..
Ono što ja znam poslovanje se odvija normalno,jedino ako postoji nekakva činjenica koja je nedostupna javnosti ali čisto sumnjam da ne bi procurilo da ima nešto..
Teško je reći koji su razlozi jer ih može biti puno ali da trenutno izgleda grdo to je istina.

sijem žito raste grahorica


Znači da ne postoji neki poseban razlog za ovakav pad cijene. Uzet ću onda desetak komada, dosadašnja iskustva pokazuju mi da u ovakvim naglim padovima u 95% slučajeva dođe do odbijanca

A to da će IGH na cijenu PUNT je zločesto i bez veze

samo udarajte kolega [thumbsup]

PUNT-R-A je bila hiperbola, bez ikakve zločeste namjere…naprotiv

"Day after yesterday"

Zanimljivo je da čim je Đukica završio s istovarom cijena IGH odmah za 700 kuna down. Da vidimo hoće li opet netko iz vrhuške na prodaju, ako da onda je target na 1600, koji meni opet ništa ne znači. Ovdje uopće ne treba ni TA ni FA, gospoda veliki dioničari su pravi indikator [thumbsup]

Surround all arround when it hits the ground


Zanimljivo je da čim je Đukica završio s istovarom cijena IGH odmah za 700 kuna down. Da vidimo hoće li opet netko iz vrhuške na prodaju, ako da onda je target na 1600, koji meni opet ništa ne znači. Ovdje uopće ne treba ni TA ni FA, gospoda veliki dioničari su pravi indikator [thumbsup]

prodao bi on i više odjednom ali neće nitko da kupi i sa velikom količinom bi naglo srušio cijenu pa mu to ne odgovara za ostatak,a nema više nekog fonda da mu priskoči u pomoć i otkupi kao nekima koji bi inflaciju od 10 % pa da prodaju € i kupe još 10% više dionica,izgleda je oporavak blizu, ako se neki spremaju na kupovinu,a cijena će diktirati tržište do daljnjeg IGH-a,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha
kako došlo tako ošlo


Zanimljivo je da čim je Đukica završio s istovarom cijena IGH odmah za 700 kuna down. Da vidimo hoće li opet netko iz vrhuške na prodaju.


prodao bi on (Đukan) i više odjednom ali neće nitko da kupi i sa velikom količinom bi naglo srušio cijenu pa mu to ne odgovara za ostatak,a nema više nekog fonda da mu priskoči u pomoć i otkupi kao nekima

Do objave godišnjeg izvješća (očito pred sam kraj ožujka, ne znam samo zašto uvijek tako kasno?)nitko od Uprave i Nadzornog neće više prodavati.

zašto meni jedinica,pa nisam ja danas prodavao



Zanimljivo je da čim je Đukica završio s istovarom cijena IGH odmah za 700 kuna down. Da vidimo hoće li opet netko iz vrhuške na prodaju.


prodao bi on (Đukan) i više odjednom ali neće nitko da kupi i sa velikom količinom bi naglo srušio cijenu pa mu to ne odgovara za ostatak,a nema više nekog fonda da mu priskoči u pomoć i otkupi kao nekima

Do objave godišnjeg izvješća (očito pred sam kraj ožujka, ne znam samo zašto uvijek tako kasno?)nitko od Uprave i Nadzornog neće više prodavati.
[/quote]

e onda neću ni ja prodavati




Zanimljivo je da čim je Đukica završio s istovarom cijena IGH odmah za 700 kuna down. Da vidimo hoće li opet netko iz vrhuške na prodaju.


prodao bi on (Đukan) i više odjednom ali neće nitko da kupi i sa velikom količinom bi naglo srušio cijenu pa mu to ne odgovara za ostatak,a nema više nekog fonda da mu priskoči u pomoć i otkupi kao nekima

Do objave godišnjeg izvješća (očito pred sam kraj ožujka, ne znam samo zašto uvijek tako kasno?)nitko od Uprave i Nadzornog neće više prodavati.
[/quote]

e onda neću ni ja prodavati
[/quote]

A ja neću kupiti

Surround all arround when it hits the ground





Zanimljivo je da čim je Đukica završio s istovarom cijena IGH odmah za 700 kuna down. Da vidimo hoće li opet netko iz vrhuške na prodaju.


prodao bi on (Đukan) i više odjednom ali neće nitko da kupi i sa velikom količinom bi naglo srušio cijenu pa mu to ne odgovara za ostatak,a nema više nekog fonda da mu priskoči u pomoć i otkupi kao nekima

Do objave godišnjeg izvješća (očito pred sam kraj ožujka, ne znam samo zašto uvijek tako kasno?)nitko od Uprave i Nadzornog neće više prodavati.
[/quote]

e onda neću ni ja prodavati
[/quote]

A ja neću kupiti
[/quote]
i nemoj…kupi novu periku… [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


zašto meni jedinica,pa nisam ja danas prodavao

Al’ ćeš možda sutra. [rolleyes]

New Report

Close