IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

najbolje da se igh i ingra udruže
čak su im i imena slična
evo nek se nova firma zove inhrag i svi sretni i zadovoljni

Postanite Eu-robovi

Tko bi rekao da tromjesečno kretanje svih dionica na ZSE izgleda tako kako izgleda.

Not bad, malo sam pratio kada ću dobiti jedinicu. [wink] I gle, dobio sam ju nakon što je attachement pregledan 25 x [thumbsup] Dakle, ima nade…

IGH će sudjelovati na natječaju za projektiranje autocesta u Bugarskoj
11/02/2009

Tvrtka IGH će sudjelovati na natječaju za projektiranje 1.500 kilometara autocesta u Bugarskoj, objavili su iz te tvrtke.

Napominju kako je direktor IGH Jure Radić za vrijeme svog dvodnevnog boravka u Sofiji vodećim ljudima bugarskog Ministarstva prometa i državne Agencije za ceste predstavio potencijale tvrtke kojoj je na čelu.

Bugarski su domaćini pak izvijestili kako su u okvirima borbe protiv globalne krize bugarska vlada i parlament donijeli odluku o pojačanju kapitalnih investicija. Stoga su odlučili krenuti u gradnju autocesta za što je u srednjoročnom planu potrebno uložiti 7 milijardi eura, a znatan dio sredstava osiguran je iz europskih fondova.

Radića su domaćini u Sofiji informirali da pripremaju otvaranje velikog broja novih natječaja, te su pozvali IGH da se odazove i sudjeluje u projektiranju za Bugarsku kapitalnih investicija.

IGH će se pozivu odazvati, a tom prigodom upućen je i poziv za sudjelovanje IGH na natječaju za gradnju autoceste prema Strumi.

Čelnom čovjeku IGH u Sofiji je također potvrđeno da je IGH, kao vodeći partner bugarskim tvrtkama, pobijedio na natječaju za projektiranje triju sustava pročišćivača otpadnih voda u Eleni, Šumenu i Magližu.

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!


Stoga su odlučili krenuti u gradnju autocesta za što je u srednjoročnom planu potrebno uložiti 7 milijardi eura, a znatan dio sredstava osiguran je iz europskih fondova.

Kolko smo mi za svoje autoceste izvukli od EU? [angry]

Kad se već ekipa dotakla priče oko dokapitalizacije IGH, moram priznati da i taj dio meni nikad nije bio jasan…Često sretnem Radića, mada ga osobno ne poznam, ali svaki put prošle godine sam si mislio da ga zaustavim i pitam što čeka više s tom dokapitalizacijom…..Skupio bi love i love….
A sad – banana….
INGRA je tu pogodila, no piće se popilo i račun je plaćen pa para više nema….

Jedno pitanje za dečke koji prate INGRA-u…Otkud ste toliko sigurni da će Bandić ispoštovat dogovor i platit za dvoranu…???

stanje na dan 12.02.09 ( kolicine usporedjene sa postom od 09.02…LIME)
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.733 6,14 Skrb. račun -875
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 4.968 3,13 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 4.692 2,96 Skrb. račun +167
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.139 1,98 Skrb. račun
6. ĐUKAN PETAR 2.916 1,84 Osnovni račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.604 1,64 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.586 1,63 Skrb. račun -5
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.965 1,24 Skrb. račun-7
10. DEŠKOVIĆ ŽARKO 1.930 1,22 Osnovni račun
Ukupno: 34,44

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Stoga su odlučili krenuti u gradnju autocesta za što je u srednjoročnom planu potrebno uložiti 7 milijardi eura, a znatan dio sredstava osiguran je iz europskih fondova.

Kolko smo mi za svoje autoceste izvukli od EU? [angry]
[/quote]
a ništa to je tragedija i nesposobnost naših političara
[cry]

mi smo ipak zemlja slučaj


Jedno pitanje za dečke koji prate INGRA-u…Otkud ste toliko sigurni da će Bandić ispoštovat dogovor i platit za dvoranu…???

Bandić je izjavio da nikakvih problema neće biti, tj. čim INGR dostavi uporabnu dozvolu slijedi isplata za izvedene radove i za najam dvorane. Osim toga, ne radi se samo o dogovoru, već i o potpisanom UGOVORU, a to je već sasvim druga stvar i težina.
Sorry što pišem na ovoj temi umjesto na INGR, ali pitanje je postavljeno tu tako i odgovaram ovdje.

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Ma znam dobro da je ugovor, ali pitanje je koliko to u našoj državi danas vrijedi….Uostalom pitanje drugo je da li i koliko sam Bandić može kočit uporabnu dozvolu, a time plaćanje…No vidjet ćemo…

Kataklizma….

na 4300 sve prodajem...


Kataklizma….

Zaronilo ne do dna nego počeli kopati do nafte.
S jednom dionicom ove firme sam 4,5kkn u minusu, da čovjek ne povjeruje.

New Report

Close