IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To bi objasnilo prodaju od strane Đukana…
Dakle vjerojatno će dokapitalizacija biti po manjoj cijeni nego što je prodavao.


To bi objasnilo prodaju od strane Đukana…
Dakle vjerojatno će dokapitalizacija biti po manjoj cijeni nego što je prodavao.

da je tome tako prodavali bi i svi ostali iz "vlasti" IGH, a ne samo Đukan tako vam da to ne drži vodu. njegovi motivi ostat će nam vjerojatno nepoznati, a u dokap IGH ne vjerujem mada ne bih imao ništa protiv, pogotovo ako omoguće dioničarima dokap po recimo nominali [thumbsup]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL



To bi objasnilo prodaju od strane Đukana…
Dakle vjerojatno će dokapitalizacija biti po manjoj cijeni nego što je prodavao.

da je tome tako prodavali bi i svi ostali iz "vlasti" IGH, a ne samo Đukan tako vam da to ne drži vodu. njegovi motivi ostat će nam vjerojatno nepoznati, a u dokap IGH ne vjerujem mada ne bih imao ništa protiv, pogotovo ako omoguće dioničarima dokap po recimo nominali [thumbsup]
[/quote]
Ne vjerujem u to..ni nema nikakvog razloga za dokap u ovom trenu.
Ako mislite zbog Zagrebčanke;udio IGH u tom projektu je toliki da ne zahtjeva dodatni priliv novčanih sredstava.A problema sa likvidnošću za sada nemaju tako da ne vidim svrhu dokapa.
S time da ne treba zaboraviti da IGH postaje holding.
Kako planiraju pojedina društva izlistati zasebno na burzu u tom kontekstu se može razgovarati o dokapitalizaciji i to samo tih pojedinih društava.
Ali po Radićevim izjavama u tisku to je završni korak i ne vjerujem da je u planu u bližoj budućnosti.
IMHO dokapitalizacija u trenucima teške krize samo otkriva određene slabosti tvrtke i bolje je da je da se ne ulazi u takve akrobacije osim ako nije nužno..

sijem žito raste grahorica


To bi objasnilo prodaju od strane Đukana…
Dakle vjerojatno će dokapitalizacija biti po manjoj cijeni nego što je prodavao.

možda on namjerava kupiti dionice po manjoj cijeni i ponovno imati sve" ovce na broju"….

samo ….tada će imati isti broj dionica ….ali i pola milje u džepu

to je samo jedan od mogučih razloga zašto Đukan prodaje

misli li netko da takav plan ne može uspjeti u ovim okolnostima

evo i službene obavijesti o izvanrednoj skupštini još pred 10 dana
http://www.zse.hr/default.aspx?id=23773

dakle, nikakav dokap, sve je od ranije poznato

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Evo nek se i ovdje nađe…


evo i službene obavijesti o izvanrednoj skupštini još pred 10 dana
http://www.zse.hr/default.aspx?id=23773

dakle, nikakav dokap, sve je od ranije poznato

imajući u vidu proširenje djelatnosti, što mislite spremaju li se možda akvizicije? Ima li IGH resurse za ono što planiraju?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



evo i službene obavijesti o izvanrednoj skupštini još pred 10 dana
http://www.zse.hr/default.aspx?id=23773

dakle, nikakav dokap, sve je od ranije poznato

imajući u vidu proširenje djelatnosti, što mislite spremaju li se možda akvizicije? Ima li IGH resurse za ono što planiraju?
[/quote]

sad je u tijeku rješavanje isplate za zemljište zagrepčanke (a to će Jure riješiti jer ima veze bolje nego Sanader), a nekih drugih tako velikih investicija nema na vidiku pa vjerujem da će IGH iz ove krize izaći neokrznut.
dokapi će možda uslijediti naknadno, ako se firma nastavi širiti ovakvim tempom pa će trebati još keša. ne treba zaboraviti da mi rast BDP-a možemo ostvariti skoro pa samo kapitalnim projektima koje financira država, a tu je IGH nenadmašan. još da je pameti i manje taštine pa da se povežu s Ingrom (možda i vlasnički), ne bi im bilo premca u regiji

p.s. ČESTITKE NAŠIMA NA IZBORENOM FINALU!! NAPRIJED NAŠIIIIIIIIIIII

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

šta se to dešava s igh,dali treba sad kupovati ili još ćekati.

Vrlo jednostavno. Ako kupiš cijena će pasti. Ako ne kupiš onda će porasti… [lol]

Šalim se, nemoj tražiti takve savjete ovdje jer će ti onda netko drugi biti kriv ako popušiš.


šta se to dešava s igh,dali treba sad kupovati ili još ćekati.

evo to ti ovako izgleda kupio neko dan 5 kom. po 3300
pa kupio 5 kom 3100
evo vidiš kako je mene krenulo [undecid]

mi smo ipak zemlja slučaj


šta se to dešava s igh,dali treba sad kupovati ili još ćekati.

Najbolje je čekati na 300 kn. Ja sam čekao previsoko, pa sam redovito pušio. Od sada kad poželim nešto kupiti, postavljam se na 10% trenutne cijene i čekam

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close