IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ej,kolega kad već pišeš onda napiši i količinu dionica sa strane. [thumbsup]

+275 AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND,Kupili unazad 10 dana oko 1400 dionica

Ne pratim svakodnevno pa neznam kako je bilo prije.Evo od danas.Bitno drukčije od tvoga
AZ-4623 kom.Izgleda da su kupili još 610 novih?

INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE D.D./REDOVNA SERIJE A IGH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.117 7,01 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 4.623 2,92 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 4.317 2,72 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 3.716 2,34 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.367 2,12 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.604 1,64 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.152 1,36 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.138 1,35 Skrb. račun
10. DEŠKOVIĆ ŽARKO 1.930 1,22 Osnovni račun
Ukupno:

sijem žito raste grahorica

Tokom prošlog tjedna i u ponedjeljak kupio AZ skoro 2 soma komada. Dosta neloše. A vi plakali da mirovinci neće kupovat. Pih…

I'LL BE BACK

Kad sam govorio da mirovinci kupuju ,nitko mi nije vjerovao .

Kaj mislite je li stvarno Crobexovo dno na 1500 i da nebu niže klizio ispod isto tako da IGH nebu više ispod 3000.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b22f75cb-408b-4f88-b809-e58c6bdc06f3&ref=lastadd

Hoće li sad narasti istim tempom kao kad su rušili zbog istog razloga

Ima li tko današnje transakcije

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Kaj mislite je li stvarno Crobexovo dno na 1500 i da nebu niže klizio ispod isto tako da IGH nebu više ispod 3000.

De pogledaj kakav je potop u EU i preko bare, Bog zna što nas čeka u ponedjeljak. Ja sam uprosječio svojih 40 komada IGH na 3500 i sad mogu samo [pray] da dođe na tu cijenu da izađem s 0 van. Ne treba mi lipe zarade, čak i brokersku proviziju im ostavljam.
Nadam se da će preko bare zatvoriti oko nule inače se u ponedjeljak vraćamo ispod 3000 [pray]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

doko…
jednom si me napao da sam druker…kad sam rekao da daddo druka nadole jer nije u IGH za razliku od mene..
se sjecas…igh izgubio peljeski most…igh ovo i ono..

…Uz povećana izdvajanja za zdravstvo, mirovine, plaće i socijalu u Vladi su ostali i pri planiranim investicijama koje su nužne za ostvarivanje planiranog gospodarskog rasta. Vlada niti zbog krize nije odgodila izgradnju Pelješkog mosta za koji je u proračunu osigurano 419 milijuna kuna.
izvor; jutarnji
ja sam izasao iz IGH sa gubitkom jos na 3900…
iako vjerujem da vrijedi…no sad ti ti nickovi nece postat ovakve vjesti…moze ih biti sram
ponavljam ..nisam u IGH. ali cu bit..samo pratim razvoj crobex-a i svjeta…nazalost je tak

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

AZ je i u utorak kupovao…+345kom
PBZ..+41kom
Zagrebačka na 8. +5kom

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.117 7,01 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 4.968 3,13 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 4.358 2,75 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 3.716 2,34 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.367 2,12 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.604 1,64 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.147 1,35 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.138 1,35 Skrb. račun
10. DEŠKOVIĆ ŽARKO 1.930 1,22 Osnovni račun
Ukupno: 35,59

sijem žito raste grahorica

Gledajući večeras na dnevniku dogovor IGH i ZG sve sam više od vjerovanja da je IGH nad firma .
Čovijek se sa pravom pita da li je ovakav dogovor po zakonu i šta će reči INGR-a i Mišković koji su se isto javili na natječaj….
Zapravo , ako sam dobro shvatio oni će plaiti Zagrebčanku kada budu došli do municije !!!?

no comment…

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close