IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hehehe vidim skupili se lešinari. Neki onako fino u rukavicama, a neki onako blesavo očiti i direktni. Neka, znači da bida uvijek ima, a to je jako bitno.

Ne kužim zašto mirovincima plašite ovdje na IGH kad to ide na adresu cijele burze (zapravo ne ide uopće, al ajd.. možda za one koji su očekivali da će im slonovi mirovinci dić dionice,hehe)

Što se tiće IGH,ja sam napisao da je opasna dionica ako se promijeni percepcija burzovne publike. Gotovo cijela vlasnička struktura je Free float, imajte na umu to. Ona je(percepcija) za sad bila jako dobra na IGH, i ne vidim baš zašto bi se stvari po tom pitanju morale promijeniti zbog Zagrepčanke. Zar je to nešto što će iz temelja promijenit poslovanje IGH? I još nešto, ajde prestanite s tim pelješkim mostom dosadni ste i bogu i vragu. To je past tense. Most ie izglasan i gradi se a IGH je svoje projektiranje inonako naplatio (barem je to reko Jure na Nedjeljom u 2) a ako je do nadzora, MOST SE GRADI,možda nešto sporijim tempom dok je ova recesija, ali se gradi i ne kužim kaj forsate taj most stalno?

I još nešto, ako se strompošta IGH bojim se i pomisliti di će završiti još bezobrazno skuplji, zaduženiji i manje profitabilniji DLKV, a i manje obećava u budućnosti. A ovaj Jure barem nećemu slići i ulijeva neko povjerenje, a onaj mudonja kupuje dionice Hajduka, i to još na firmu. Ajme majko mila pa ti njemu vjeruj [bye]

I'LL BE BACK

e moj anricome, ništa tu više ne pomaže, mirovinci su danas raspiskali keš za dvogodišnje državne obveznice pa nam na sada ZSE slijedi stezanje remena [bye]
mene brinu i margini zbog ovakvog pada IGH-a, kažu da je free float kod IGH jako velik, a da je puno dionica IGH pod marginima… bojim se da će od sutra krenuti nova salva margin callova na IGH i srušiti nas ispod 4000 [bye]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


e moj anricome, ništa tu više ne pomaže, mirovinci su danas raspiskali keš za dvogodišnje državne obveznice pa nam na sada ZSE slijedi stezanje remena [bye]
mene brinu i margini zbog ovakvog pada IGH-a, kažu da je free float kod IGH jako velik, a da je puno dionica IGH pod marginima… bojim se da će od sutra krenuti nova salva margin callova na IGH i srušiti nas ispod 4000 [bye]

Meni bi to pasalo pošto sam danas izašao pa bi sutra mogao opet ući nešto jeftinije ali moram priznati da me više straši ovaj potez mirovnjaka jer su oni bili jedini mogući okidać uspona Crobexa !

na 4300 sve prodajem...

Paničari, sutra odmah u 10 h stavite naloge na 2000 kuna, sigurno ćete prodati i nemojte više pisati na ovom forumu. Poštedite nas vaših nebuloznih komentara i preporuka. Hvala

A sad pazite kakve se stvari mogu sagraditi vani za bitno manje novaca (i bitno brze).

p.s.
635 milijuna NOK je cca 510 milijuna kn pa vi vidite razliku

Pa ja ti tu crvenu crtu povucem za 5,1 mil kn…
[tongue]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Dok vi ovdje plačete kako mirovinci napuštaju burzu i đukan prodo strahovitih 100 komada, AZ OMF u taj dan podebljo za preko 300 komada. Milju ipo kuna u jednom danu. Interesantno s obzirom da bježe s burze. Jel se pitate vi ko vam kupuje te dionice?

I'LL BE BACK


jel mi može netko odgovorit na pitanje oko mosta Pelješac? Nije li to projekt građevinskog fakulteta? Koliko ja znam IGH s tim nema ništa

našao sam, IGH ima jedino nadzor u tom projektu

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


našao sam, IGH ima jedino nadzor u tom projektu

Pa znaš li ti koliko taj "jedino nadzor" nad projektom od 4 milijarde kuna donosi??? i koliki je to gubitak za IGH???? uostalom, IGH nije građevinska firma nego najvećim dijelom i živi od tih "jedino nadzora" [bye]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen



našao sam, IGH ima jedino nadzor u tom projektu

Pa znaš li ti koliko taj "jedino nadzor" nad projektom od 4 milijarde kuna donosi??? i koliki je to gubitak za IGH???? uostalom, IGH nije građevinska firma nego najvećim dijelom i živi od tih "jedino nadzora" [bye]
[/quote]

ne znam, (možda bi mi mogao pojasniti!?) ali pretpostavljam da je unosan, inače tu djelatnost IGH ne bi odabrao kao jednu od tri čini mi se kojima se bavi.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Dok vi ovdje plačete kako mirovinci napuštaju burzu i đukan prodo strahovitih 100 komada, AZ OMF u taj dan podebljo za preko 300 komada. Milju ipo kuna u jednom danu. Interesantno s obzirom da bježe s burze. Jel se pitate vi ko vam kupuje te dionice?

Oni koji su kupovali ingru na 50-60 000 a sad kupuju i od Matulovićke jer je krupnija riba ( u oba smisla )
a takve se spašava. Ostale ko _ebe.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Dok vi ovdje plačete kako mirovinci napuštaju burzu i đukan prodo strahovitih 100 komada, AZ OMF u taj dan podebljo za preko 300 komada. Milju ipo kuna u jednom danu. Interesantno s obzirom da bježe s burze. Jel se pitate vi ko vam kupuje te dionice?

Oni koji su kupovali ingru na 50-60 000 a sad kupuju i od Matulovićke jer je krupnija riba ( u oba smisla )
a takve se spašava. Ostale ko _ebe.
[/quote]

Uf, mora da ju je jako dobro spasio na 4K. Openhaima su barem spasili na ATH. ma hebe se meni[tongue], ajd živjeli!

I'LL BE BACK




Dok vi ovdje plačete kako mirovinci napuštaju burzu i đukan prodo strahovitih 100 komada, AZ OMF u taj dan podebljo za preko 300 komada. Milju ipo kuna u jednom danu. Interesantno s obzirom da bježe s burze. Jel se pitate vi ko vam kupuje te dionice?

Oni koji su kupovali ingru na 50-60 000 a sad kupuju i od Matulovićke jer je krupnija riba ( u oba smisla )
a takve se spašava. Ostale ko _ebe.
[/quote]

Uf, mora da ju je jako dobro spasio na 4K. Openhaima su barem spasili na ATH. ma hebe se meni[tongue], ajd živjeli!
[/quote]

i to što kažeš…hebe se i meni ….ne vrijedi razbijati glavu s tim pitanjima
svatko neka radi kako misli i zna da je za njega najbolje
hebeš novce——-proslavimo život—novaca će biti a naš rok trajanja je kratak

New Report

Close