IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



E srećo pa šta misliš da si jedini koji bi se nakrco na 2xxx ,ja se osobno počinjem krcat na 3xxx pa sve do 1xxx.Ja za tu dionicu tvrdim i imam je i sada da je to dionica za budućnost.
P.s. čekam u zasjedi sa 1xxxxx kunića. Pa da i ja možda nakon 3-5 godina trljam ruke,ali mislim da nisam te sreće,jer kad god nešto kupim padne a kada prodam naraste.
Hvala

ja mislim da ti to neće uspijeti jer ću ja biti ispred tebe i pokupiti ti tvoje nesuđene dionice 🙂
[/quote]

polako, samo se nemojte potući [lol]

uh, ovo sve gore izgleda

Kupnja – IGH-R-A
2 4.473.16
1 4.444.00
2 4.410.00
1 4.308.00
13 4.300.00

Prodaja – IGH-R-A
7 4.499.00
35 4.500.00
3 4.500.99
4 4.505.00
2 4.547.00

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ajme ovo ide u blokadu…

na 4300 sve prodajem...

Ovo je totalni krah, sad smo već na 4300 [cry]
bojim se da danas ili sutra probijamo 4000 kn. prodati sada ili čekati nekakav spas?? ne znam ni sam [cry]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ceaf8d06-3a8c-4d1f-a3f8-24b755189c15&open=sec

sada je sigurnije da je IGH odustao od Zagrebčanke….ajajaj

@Fiuman

pričekajmo 12h da vidimo da li je i danas Đukan šta prodavao pa da mu se eventualno i mi pridružimo..

na 4300 sve prodajem...

nemojte me krivo shvatiti al igh zaista ima u ovim okolnostima dosta potencijala za plunge
em je "kriza" em su uvaćeni bez para tj. igra; tko zadnji krelac

a sad ako vec licitiramo ja ga čekam 1850 kuna i stvarno mislim da ima velike šanse da pljusne do tamo

Postanite Eu-robovi

…. postoji velika šansa da me popljujete….

….Holdingov rad pratim zadnjih 5 godina

Neznam što da ti kažem na ovu informaciju, osim da se iz nje da isčitati da rad Holdinga pratiš 5 godina, a da Holding radi i duže od tih istih 5 godina (riječ zadnjih – što prejudicira da ih je bilo još).

Neznam, možda sam ja premlad, ali kaj Holding radi već 5 i više godina?
Hvala na odgovoru.

Ovdje upišite svoj komentar… [cry] [cry] [cry]
Ja prodao sve juće kupljeno,,,,,,,,spušio nekoliko tisućica [angry] ,,,
nadao sam se drukčijem razvoju ,,,,ali priznajem poraz na ovoj špekulaciji [undecid]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Ja prodao svoje gubitak je veliki ali kako je krenulo vjerujem da ću je kupiti puno niže pa ću tako kompezirati dio gubitaka.
Ovo je stvarno neodgovorno od IGH ovakvo ponašanje je krajnje neodgovorno oni su ipak trebali procijeniti šta se valja iza brda i ne ugovarati nešto što ne mogu ispoštovati.


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ceaf8d06-3a8c-4d1f-a3f8-24b755189c15&open=sec


Heheheh, kako je indikativno sto clanak nije potpisan. [rolleyes]

Gadljivo. Lesinari se skupise i sad pumpaju za cijenu dole. Quo vadis, Ante…

Sta se sve dopusta na ovoj nasoj burzi, stvarno Samodol treba izvrsiti ritualno samoubistvo.

EKSKLUZIVNO
Mišković jučer u PBZ-u tražio kredit za Zagrepčanku

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/miskovic-jucer-u-pbz-u-trazio-kredit-za-zagrepcanku,30982.html

Ovo me podsjeća na raspravi kad je Vlaho tukao po ATPL a svi vikali – joj kako jeftino kupujemo.

Ipak svatko realan će prodati kad vidi da netko iz Uprave prodaje.

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

New Report

Close