IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IGH je trenutno uspješna ali kontroverzna firma, pod protektoratom HDZ-a, zato njihove dionice
nemam…jer se uvijek bojim takvih toplo-hladnih tuševa, kojima je sklon Radić..

Do ponedjeljka ima još puno vremena za demantirati ove ružne vijesti, tj. dobiti malo
na vremenu, dok im ne uskoči netko financijski sposoban – sa pozajmicom….

Odgodu nije problem ishoditi…UZ UVJET…da drugoplasirani na natječaju- a to je INGRA- šuti, i mirno gleda , kako se IGH, izvlači iz gabule, u kojoj se našao….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Naj pametnije rješenje bi bilo da Jure i Openhaimer sjednu za stol i dogovore zajedničko ulaganje.

IGH mi je najdraža dionica nemam namjeru je prodati još jako jako dugo. Puno očekujem od nje. Trenutno mislim da će još pasti i sve kaj imam ukucat ću u nju. Kupovao sam ju i po 15500 i po 5000 i dalje ću.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

IGH i Holding su se dogovorili oko Zagrebčanke i nenasjedajte na dezinformacije.IOnfo direkt od Jure

Tako misli i teta Dropulić…..

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

To samo budala može financirati,koja banka želi toliki rizik? Još uvjek nisu riješeni vlasnički odnosi,to može potrajati,koje garancije daje IGH? Svi ti građevinari koristili su balon koji se polako ispuhava.Nije vrijeme za mega projekte, ovako velik projekt može uništiti tvrtku,mogu biti zahvalni bankama što ne ulažu na slijepo.amen

strvinar

Upravo obrnuto, vrijeme je za projekte kakve god treba. Što bi po tebi trebao svijet stati i da radi samo jedan dućan s mješanom robom? smijeh

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sad je vrijeme konsolidacije.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Te dezinformacije potiču od jednog kruga ljudi koje prenosi tisak blizak tom krugu ljudi koji imaju želju ući u samu firmu sa što većim brojom dionica za što manje novca da bi preuzeli vođenje firme ovo je prava istina .Inače da ste upućeni reći ću vam kad bi se firma ugasila( propala) svaki dioničar bi po 1 dionici bio isplaćen od 6000kuna iz LIKVIDACISKE MASE a vidite današnju cjenu i sve vam može biti jasno koliko smo velika i ozbiljna tvrtka zato bez panike proće sve tako i ovo a onda ZNASE

http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3197543/index.do

Para ima KAD SE SKINU ZABILJEŽBE isplata slijedi odmah


…Inače da ste upućeni reći ću vam kad bi se firma ugasila( propala) svaki dioničar bi po 1 dionici bio isplaćen od 6000kuna iz LIKVIDACISKE MASE…

sori, odakle ti to? nije li bvps 2.389?



http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,11,21,,142082.jl

Jel mi može netko objasnit koji je poslovni interes IGH-a kupiti tu Zagrepčanku?

katastrofa! znači, IGH ostaje bez 15 milijuna kuna akontacije jer nema ostatak love za kupiti Zagrepčanku???? što nam tek slijedi u ponedjeljak sad kad smo svi saznali, bit će rasprodaje kao na buvljaku…. [cry]

a ti se plavi ne tješi sa svojom Ingrom, nastavak pada IGH-a povući će cijeli sektor građevinara još dolje jer pad IGH na 4000 neminovno vuče INGR na 90 kn i niže [bye]
[/quote]

aj ne luduj. to je tjedni promet igh, nije to neka strava. a osim svega, ne bih ruku u vatru da se tako olako odustalo…

New Report

Close