IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da je stanje jako loše, je, ali mislim da neće još puno padat Crobex jer su sve najgore strepnje već uračunate u cjene dionica. To je samo skromno mišljenje jedne dioničarke IGH.(ministrica D)

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

ja danas ponovo ušla nešto ispod 6000, mislim da bar za sada ne bi smjela ak i krene prema dolje da neće puno…, kada krene prema gore teže mi se ukrcati na vrijeme, e pa sada čekam kak bu …

http://business.hr/Default2.aspx?ref=lastcomm&ArticleID=b629f54c-5e01-4b2e-8885-3963a72489a7&readcomment=1#comment

Pa štaće IVO nego radit u radu je spas

Ipak na kraju obranjeno na 6000…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3194827/index.do

DAli je to ljubav prava

manje važno u ova turbulentna vremena, bitno je da se ne prepucavaju javno …nije zgodno, pogotovo kad ja imam dionice igh

Jure je vrhunski manager, progurao je sve projekte IGH, slizao se najprije sa Sanaderom, sad i s Mesićem [lol]

Velika pomirba Mesića i Radića

Predsjednik Stipe Mesić izgladio je nesporazume s predsjednikom Uprave Instituta građevinarstva Hrvatske Jurom Radićem te podržava osnivanje klastera građevinskih tvrtki s IGH-om na čelu, saznaje Večernji list.
Jure RadićMesić i Radić sastali su se u Predsjedničkim dvorima nakon što je Radić najavio da Institut mijenja ime i od sljedeće godine počinje koristiti samo kraticu svog imena. Takvu promjenu Radiću je predložio premijer Ivo Sanader.

No osim rješenja spora oko imena, u kojem je Mesić prigovarao IGH-u da se po imenu može zaključiti da je IGH državna tvrtka, do pomirenja dolazi u trenutku kada financijska kriza prijeti znatnom smanjenju aktivnosti hrvatskog građevinskog sektora, a IGH je jedna od rijetki tvrtki koja osvaja poslove u inozemstvu.

IGH bi trebao predvoditi građevinski klaster koji bi osvajao poslove za hrvatske tvrtke u inozemstvu, a Mesić je s Radićem dogovorio da u nastupu vani treba ujediniti sve snage.

AZ šorta
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

I razgovor je nešto pozitivno. Još da Jure skupi građevinske ekipe i Stipe pripomogne presjedničkim ugledom. Možda bi i građevinari postali kao nogometaši u vrijeme "Vatrenih".

Puno je ljepše kada se prića radi svih, nego kada se svađaju radi svih. [thumbsup]


Jure je vrhunski manager, progurao je sve projekte IGH, slizao se najprije sa Sanaderom, sad i s Mesićem [lol]

Velika pomirba Mesića i Radića

Predsjednik Stipe Mesić izgladio je nesporazume s predsjednikom Uprave Instituta građevinarstva Hrvatske Jurom Radićem te podržava osnivanje klastera građevinskih tvrtki s IGH-om na čelu, saznaje Večernji list.
Jure RadićMesić i Radić sastali su se u Predsjedničkim dvorima nakon što je Radić najavio da Institut mijenja ime i od sljedeće godine počinje koristiti samo kraticu svog imena. Takvu promjenu Radiću je predložio premijer Ivo Sanader.

No osim rješenja spora oko imena, u kojem je Mesić prigovarao IGH-u da se po imenu može zaključiti da je IGH državna tvrtka, do pomirenja dolazi u trenutku kada financijska kriza prijeti znatnom smanjenju aktivnosti hrvatskog građevinskog sektora, a IGH je jedna od rijetki tvrtki koja osvaja poslove u inozemstvu.

IGH bi trebao predvoditi građevinski klaster koji bi osvajao poslove za hrvatske tvrtke u inozemstvu, a Mesić je s Radićem dogovorio da u nastupu vani treba ujediniti sve snage.

ovo bi mogla biti jedna lijepa hrvatska priča. veliki infrastrukturni projekti radit će se i dalje, a tu je IGH nenadmašan

Napokon shvatio Stipe da dioničar IGH nije samo teta Dropulić i da je to najprespektivnija tvrtka u Hrvata….koja ulaže u budućnost i znanje s kojim se toliko dićimo

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Fantastično konsolidirano izvješće:

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/IGH-fin2008-3Q-NotREV-K-HR.xls

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

New Report

Close