IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a kak ti to znas [huh]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ovdje se nemilice ruši, isti scenario ko i jučer, bildanje ujutro a potom naglo spuštanje
baš me zanima na kojem iznosu ćemo se danas zaustavit


Az kupovao u zadnja tri dana,petak,ponedjeljak i utorak

a šta danas rade? jel im pofalilo keša pa rasprodaju [sad]

A šta misliš tko kupuje , možda si ti


Ovdje se nemilice ruši, isti scenario ko i jučer, bildanje ujutro a potom naglo spuštanje
baš me zanima na kojem iznosu ćemo se danas zaustavit

———————————————————————————————
Ja ovo vidim kao lagani rast jer ujutro posječu bikove koji se zaliću ali ipak oprezno i plako se kupuje i treći dan za redom je kakav takav plus jer mislim da čekaju šire grupacije apstinenata koji su samo privremeno napustili burzu,a ako iz podgrijanog efekta prjeđu u ofenzivu biti će veselo, sada je odluka na svakom pojedinačnom ulagaču što napraviti, ali sam mišljenja da će poslje izbora u SAD doći do većeg oporavka.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=685166f8-7c46-406f-9683-c7acc20b4e2c&readcomment=1#comment

primječujem da nitkog baš previše ne interesira ova tema pa čak niti kad dionica naraste 15% u 3 dana… [undecid]

na 4300 sve prodajem...

@Conan, zanima, zanima, samo treba raditi dok je burza otvorena.

VIVA LA REVOLUCION !!!



@Conan
, zanima, zanima, samo treba raditi dok je burza otvorena.

Izgleda da svi šute i trguju ili će biti da su zagasili kompjutere pa čekaju proljeće… [smiley]

na 4300 sve prodajem...

Conan…oporavljamo se lagano…..disemo na skrge!

…evo i moj prilog… neka raste…polako al sigurno. samo bez euforije za iskrcavanja. sve će doći na svoje…strpljen spašen…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

nadamo se da negativna vijest o" aerodromu" neće više previše utjecati na cijenu,
bili smo na 12 000 kada još nije bilo ni riječi o mogučem poslu
ali još ništa nije definitivno riješeno…zna li netko kada bi vlada konačno trebala odlučiti
o tome čiji je projekt prihvatljiviji

New Report

Close