IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima li itko ikakvu ideju zbog čega bi AZ prodavao IGH. Nedavno su prodali INU, a i bez toga sigurno ne ovise o ovih 4M kn. Znači lova nije u pitanju. Firma solidno radi, nije precjenjena, znači nije niti to.

ZBOG ČEGA AZ PRODAJE IGH?

a zbog čega su izletili iz top 10 iz ernt (oko 2000 kn čini mi se) da bi se par tjedana kasnije opet vratili po puno povoljnijim cijenama i sa većom količinom?

Heaven or Las Vegas

Teska vremena… I dugorocni poceli trejdat… [shocked]
Jos da kejman pocne i ja dizem ruke od burze.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ne znam jeste li pročitali ove podatke od 21.10…….

INDEKSI GRAĐEVINSKIH RADOVA U KOLOVOZU 2008.

Građevinski radovi u kolovozu 2008. veći su u odnosu na kolovoz 2007. za 2,0%.

Građevinski radovi u razdoblju od siječnja do kolovoza 2008. veći su za 11,2% u usporedbi s radovima u razdoblju od siječnja do kolovoza 2007.

Gost emisije Nedjeljom u 2 ovaj vikend je, a ko bi drugi bio nego CEO IGH, nego Jure Radić.

Vidjet ćemo šta naš dragi Jure Bura ima za reć, ali pretpostavljm da će opovrgnut sve optuže od Presidenta Mesića, da je IGH monopolist.

Živija Jure, samo nek ne gradi tamo di ima bure.


Ima li itko ikakvu ideju zbog čega bi AZ prodavao IGH. Nedavno su prodali INU, a i bez toga sigurno ne ovise o ovih 4M kn. Znači lova nije u pitanju. Firma solidno radi, nije precjenjena, znači nije niti to.

ZBOG ČEGA AZ PRODAJE IGH?

Zato jer su kriminalci i prodaju povezanim osobama i onda će od tih istih kuovat nazad po 30% većim cijenama. Doći će im to sve na naplatu kad nekom pukne film.

I'LL BE BACK



Ima li itko ikakvu ideju zbog čega bi AZ prodavao IGH. Nedavno su prodali INU, a i bez toga sigurno ne ovise o ovih 4M kn. Znači lova nije u pitanju. Firma solidno radi, nije precjenjena, znači nije niti to.

ZBOG ČEGA AZ PRODAJE IGH?

Zato jer su kriminalci i prodaju povezanim osobama i onda će od tih istih kuovat nazad po 30% većim cijenama. Doći će im to sve na naplatu kad nekom pukne film.
[/quote]

Taj AZ i NOVOSELEC su odgovorni za katastrofu na našem TK oni su pokrali i opljačkali narod to je i sam ANTA SAMODOL javno rekao i priznao ali to je samo rečeno bez kakvih sankcija i taj AZ i dalje plačka narod

dtrgovine _ sda datum _ količina _ prosječna cijena
20-lis-08 _ 23-lis-08 _ -100 _ 7272,143311
17-lis-08 _ 22-lis-08 _ -387 _ 7556,158579
14-lis-08 _ 17-lis-08 _ -177 _ 8130,636489
10-lis-08 _ 15-lis-08 _ 702 _ 5832,313768

jedva čekam penziju, dinko ti si car
[lol]

Heaven or Las Vegas

obzirom da ja Zaba glavni kreditor IGH, i da su troškovi splitske Arene probijeni za puno miliona kuna ne čudi me da AZ izlazi iz IGH

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


obzirom da ja Zaba glavni kreditor IGH, i da su troškovi splitske Arene probijeni za puno miliona kuna ne čudi me da AZ izlazi iz IGH

lol cetokunjo ovo si sam smislio i ide pod zelje i pozdrave???
[smiley]
Sve mi se cini da se AZ vratio na razine koje je imao prije nego je "obranio" IGH na 5xxx,
trejdaju i veliki….
Dinkecu se nema sto prigovoriti, on moze reci da je stabizirao trziste [smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Za sada se još uvijek drži bolje od ostalih sektorskih kolega….

makes me wonder… [sealed]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Za sada se još uvijek drži bolje od ostalih sektorskih kolega….

makes me wonder… [sealed]


đes Febo puška te ubila, kad ce mo da platim čevape?

mogli bi ovih dana..danas sam maznuo vepra za ručak, htio sam naručit međeda ali nisu imali, jebiga [tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close