IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Veki, imamo mi puno odličnih građevinskih firmi, ali na natječajima se vjeruje HRVATSKOJ..
/ INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE / !

Niti je institut / zaboga , pa svi znamo što su instituti !/ niti je U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE.!
Ma..čemu uopće to komentirati..lopovluk

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Veki, imamo mi puno odličnih građevinskih firmi, ali na natječajima se vjeruje HRVATSKOJ..
/ INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE / !

Niti je institut / zaboga , pa svi znamo što su instituti !/ niti je U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE.!
Ma..čemu uopće to komentirati..lopovluk


predlažem novo ime " Institut građevinarstva Evrope"


Veki, imamo mi puno odličnih građevinskih firmi, ali na natječajima se vjeruje HRVATSKOJ..
/ INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE / !

Niti je institut / zaboga , pa svi znamo što su instituti !/ niti je U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE.!
Ma..čemu uopće to komentirati..lopovluk

Ali ima preko tisuću zaposlenih i koliko sam čuo pristojne plaće za razliku od nekih građevinara "rođo" tipa. Kako nije hrvatski ako preko tisuću hrvatskih obitelji hrani. Na kraju i bolje da nije u vlasništvu RH jer se država do sada pokazala kao loš gospodarstvenik, a i jeftino bi ga prodala kao sve do sada. [bye]


Veki, imamo mi puno odličnih građevinskih firmi, ali na natječajima se vjeruje HRVATSKOJ..
/ INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE / !

Niti je institut / zaboga , pa svi znamo što su instituti !/ niti je U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE.!
Ma..čemu uopće to komentirati..lopovluk

O kojem i kakvom lopovluku pričaš?
Ne budi smiješan/na.

AZ prodao tri milijuna kuna vrijedne dionice IGH

Business.hr
23.10.2008 11:17

AZ obvezni mirovinski fond u petak je na Zagrebačkoj burzi prodavao, a Raiffeisen obvezni mirovinski fond kupovao dionice.
Predsjednik Uprave Allianz ZB-a Dinko NovoselecNaime, iz podataka Središnje depozitarne agencije o deset najvećih dioničara pojednih kompanija može se isčitati da je AZ obvezni mirovinski fond u petak prodao 387 dionica Instituta građevinarstva Hrvatske.

Dionicom IGH u petak je trgovano po cijenama između 6999 i 8059 kuna, što znači da je AZ prodajom tih dionica u petak zaradio između 2.708.613 i 3.118.833 kune.

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.



Veki, imamo mi puno odličnih građevinskih firmi, ali na natječajima se vjeruje HRVATSKOJ..
/ INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE / !

Niti je institut / zaboga , pa svi znamo što su instituti !/ niti je U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE.!
Ma..čemu uopće to komentirati..lopovluk

Ali ima preko tisuću zaposlenih i koliko sam čuo pristojne plaće za razliku od nekih građevinara "rođo" tipa. Kako nije hrvatski ako preko tisuću hrvatskih obitelji hrani. Na kraju i bolje da nije u vlasništvu RH jer se država do sada pokazala kao loš gospodarstvenik, a i jeftino bi ga prodala kao sve do sada. [bye]
[/quote]

Istina!
Da je bio "hrvatski" već bi ga predsjednik davno prodao po nekoj bagateli. Kao i Inu.

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

E sad, svi kažu AZ mirovinac prodao.
Zanimljivo kako nitko ne kaže na koji način je to prodao.
Obično veće transakcije se realiziraju dogovorno, ali ovdje se sva ta količina obrušila po bidu, i rušila cijenu sa 8000 na 7000kn.
Pogledajte transakcije na taj dan.


Veki, imamo mi puno odličnih građevinskih firmi, ali na natječajima se vjeruje HRVATSKOJ..
/ INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE / !

Niti je institut / zaboga , pa svi znamo što su instituti !/ niti je U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE.!
Ma..čemu uopće to komentirati..lopovluk

Da je IGH kojim slučajem SDP-ov onda Mesić i ostale komunjare ne bi toliko srale po IGH.
Umjesto da PREDSJEDNIK Republike Hrvatske bude ponosan na jedno od rijetkih društava koje otvara svoje podružnice po inozemnom tržištu i uzima natječaje umjesto stranaca na tuzemnom tržištu, on još priča o monopolu.

Pa koji predsjednik na svijetu radi ovo što radi naš.

G.Mesiću, kada ćete otići u penziju?

Gospode Bože, kada ćeš uzeti k sebi sve komuniste iz Hrvatske?
Nikada?!

He-he-he.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

AZ prodao tri milijuna kuna vrijedne dionice IGH

AZ obvezni mirovinski fond u petak je na Zagrebačkoj burzi prodavao, a Raiffeisen obvezni mirovinski fond kupovao dionice. [cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Kad god vidim ili sretnem Dikobraza sjetim se one stare izreke.
Gospe draga ako si u stanju uzmi Stipu a vrati nam Franju.

23.10.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.795 7,44 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 4.048 2,55 Skrb. račun +31
4. ĐUKAN PETAR 3.816 2,41 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.367 2,12 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.649 1,67 Skrb. račun -100
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.604 1,64 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.306 1,45 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.179 1,37 Skrb. račun
10. DEŠKOVIĆ ŽARKO 1.930 1,22 Osnovni račun
Ukupno: 34,54

Heaven or Las Vegas

Ima li itko ikakvu ideju zbog čega bi AZ prodavao IGH. Nedavno su prodali INU, a i bez toga sigurno ne ovise o ovih 4M kn. Znači lova nije u pitanju. Firma solidno radi, nije precjenjena, znači nije niti to.

ZBOG ČEGA AZ PRODAJE IGH?

New Report

Close