IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav svima. Nakon analize HAAB-a od 14. 7. 2008. kada je IGH dobio ciljanu cijenu od 13.924 kune za dionicu Radić je na natječajima osvojio još niz zvučnih i dobro plaćenih poslova u zemlji i inozemstvu. Ima li netko novu ciljanu cijenu?
P.S. Ako je HAAB prije tri mjeseca i napuhao ciljanu cijenu vjerujem da sada mora držati vodu… Mišljenja?

Tko radi, ne boji se gladi...

ako neko zna di mogu vidjeti ostale radove pristigle na natječaj za zračnu luku?

ovi hrvatski muljatori i njihov rad me najmanje zanima! [smiley]


Pozdrav svima. Nakon analize HAAB-a od 14. 7. 2008. kada je IGH dobio ciljanu cijenu od 13.924 kune za dionicu Radić je na natječajima osvojio još niz zvučnih i dobro plaćenih poslova u zemlji i inozemstvu. Ima li netko novu ciljanu cijenu?
P.S. Ako je HAAB prije tri mjeseca i napuhao ciljanu cijenu vjerujem da sada mora držati vodu… Mišljenja?

Pa ne raste cijena svaki put kad firma dobije novi posao… Pa gdje bi cijeni dionice bio kraj onda? Firme stalno dobivaju nove poslove, to je ‘business as usual‘…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



Pozdrav svima. Nakon analize HAAB-a od 14. 7. 2008. kada je IGH dobio ciljanu cijenu od 13.924 kune za dionicu Radić je na natječajima osvojio još niz zvučnih i dobro plaćenih poslova u zemlji i inozemstvu. Ima li netko novu ciljanu cijenu?
P.S. Ako je HAAB prije tri mjeseca i napuhao ciljanu cijenu vjerujem da sada mora držati vodu… Mišljenja?

Pa ne raste cijena svaki put kad firma dobije novi posao… Pa gdje bi cijeni dionice bio kraj onda? Firme stalno dobivaju nove poslove, to je ‘business as usual‘…

[/quote]
koji precizan odgovor [smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Pa ti razvuci novi DCF, pa javi… Ja DCM-om vec imam target… [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

vidim da dcm pali [smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Pa ne raste cijena svaki put kad firma dobije novi posao… Pa gdje bi cijeni dionice bio kraj onda? Firme stalno dobivaju nove poslove, to je ‘business as usual‘…

kako ne, kod nas je raslo, čak i ako je direktor išao prošetati psa, to je bio signal za daljnji rast od 30%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


vidim da dcm pali [smiley]

DCM i P/E potukli DCF do nogu… Sta da ti pricam… Hebene metode.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Kako viziju je imala Jurina konkurencija…

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2fec146c-a5a1-4af7-9d67-9689adf70710&open=four

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

I ja kada sam kupovao premišljao sam se između ove dvije dionice – odlučio se za Ledo obzirom da je pao skoro 3x a IGH samo 2x

drugo i najvažnije a molim za komentar sve:

Otac i sin rade u Igh – i tvrde mi jednom prilikom prije cca 20′ dana da su dobili svaki po 50 dionica i to kad je bio na 15k – ONI DOBILI A MI PLAĆAMO – e pa zato nisam u IGH – ništa ne tvrdim o vrijednosti dionice
ali njima je ulaz 0k i mogu prodat bilo kad.

Koliko ih još ima da su dobili dionice IGH – da li je to OK

Ima li još firmi u kojima se dijele dionice – osim propalih brodara

ako netko ima kakvih saznanja ? neka napiše

smanjuje se minus.......


I ja kada sam kupovao premišljao sam se između ove dvije dionice – odlučio se za Ledo obzirom da je pao skoro 3x a IGH samo 2x

drugo i najvažnije a molim za komentar sve:

Otac i sin rade u Igh – i tvrde mi jednom prilikom prije cca 20′ dana da su dobili svaki po 50 dionica i to kad je bio na 15k – ONI DOBILI A MI PLAĆAMO – e pa zato nisam u IGH – ništa ne tvrdim o vrijednosti dionice
ali njima je ulaz 0k i mogu prodat bilo kad.

Koliko ih još ima da su dobili dionice IGH – da li je to OK

Ima li još firmi u kojima se dijele dionice – osim propalih brodara

ako netko ima kakvih saznanja ? neka napiše

U svakoj ti se dijele dionice zaposlenicima za tvoju informaciju. Negdje ig dijele ko nagradu, a negdje po specijalno niskim cijenama. Znaci, ak ti to smeta izbjegavaj burze.



I ja kada sam kupovao premišljao sam se između ove dvije dionice – odlučio se za Ledo obzirom da je pao skoro 3x a IGH samo 2x

drugo i najvažnije a molim za komentar sve:

Otac i sin rade u Igh – i tvrde mi jednom prilikom prije cca 20′ dana da su dobili svaki po 50 dionica i to kad je bio na 15k – ONI DOBILI A MI PLAĆAMO – e pa zato nisam u IGH – ništa ne tvrdim o vrijednosti dionice
ali njima je ulaz 0k i mogu prodat bilo kad.

Koliko ih još ima da su dobili dionice IGH – da li je to OK

Ima li još firmi u kojima se dijele dionice – osim propalih brodara

ako netko ima kakvih saznanja ? neka napiše

U svakoj ti se dijele dionice zaposlenicima za tvoju informaciju. Znaci, ak ti to smeta izbjegavaj burze.
[/quote]

Istina je po meni malo drugačija.

Točno je da neke firme dijele dionice radnicima – ali to one u vlasništvu države a ne one kojima su vlasnici pojedinci,fondovi , banke

smanjuje se minus.......

New Report

Close