IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Sakai
,

možemo mi pretpostavljati što hoćemo, ali ova dionica čeka bull ko zapeta puška, i daleko najbolje je prošla/prolazi kroz ovaj slom. Mislim da su oko cijene ove dionice upleteni i neki viši interesi. Dionica jednostavno rastura. Pikiram već neko vrijeme i žao mi je što nisam uzo ovo, a mogo sam prekjučer fino. Sad čekam opet ako dođe neka slična prilika, a ako ne… skinut ću je u svakom slučaju. Što se tiće samog poslovanja firme, fundamentalnih pokazatelja, rizika i sl. nemam blage veze. Da ti budem iskren nit me zanima, ali ono što primjećujem pri trgovanju ovom dionicom je nešto što mi nalaže da je must have.

Must have, dobro ti tazmišljaš… [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

I opet skriveni…nazire li se kraj? Na svaku kunu iznad skriveni

na 8348,98

na 8348,99

na 8349,96

na 8349,97

na 8349,98

na 8349,99

itd. normalno?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Na 8349 kuna ima valjda 500 komada skrivenih na prodaji[bye]

zadnji komentar

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nažalost jos dosta njih traže cash i to je razlog zašto stojimo na ovim razinama…

na 4300 sve prodajem...

… bilo skrivenih ili ne… ja samo znam da je IGH jedina dionica sa cijenom debelo iznad razine 14.04.2008. Sve ostale su debelo ispod, čak i ATPL za koju sam bio skloniji vjerovati da joj se to neće dogoditi

PS. ATPL imam, IGH jok.

I'LL BE BACK

Pogledaj prodaju, ne jenjava

Kupnja – IGH-R-A
2 8.330,00
10 8.325,00
1 8.323,07
3 8.323,05
3 8.321,03

Prodaja – IGH-R-A
11 8.348,00
7 8.349,00
10 8.350,00
1 8.469,99
2 8.470,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Skriveni je možda 1, ne svi, a s druge strane zašto se ujutro polupalo sve do 8.630, pa su cijenu ohladili, pa opet polupali do 8.500, pa opet ohladili…to je igrica za skupljanje…


… bilo skrivenih ili ne… ja samo znam da je IGH jedina dionica sa cijenom debelo iznad razine 14.04.2008. Sve ostale su debelo ispod, čak i ATPL za koju sam bio skloniji vjerovati da joj se to neće dogoditi

PS. ATPL imam, IGH jok.

Šta želiš reći stime da postoji mogućnost da IGH dodatno padne ili da je loša dionica?

na 4300 sve prodajem...

kako ti kažeš ribice

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo minus 8275 šta sam jutros rekao kakva prevara

koji navlakač, skoro kao ……….hihihi……….. [thumbsup]

PLESO
Radić: Već nas zovu za nove aerodrome!
Autor/izvor: Marina Šunjerga
ZAGREB – Ovaj posao donosi kompaniji ugled i reference pa su me već danas zvali na dva natječaja za aerodromske zgrade, rekao je predsjednik Uprave IGH, Jure Radić.

Institut građevinarstva Hrvatske (ZSE:IGH-R-A) pobijedio je na međunarodnom natječaju za izgradnju aerodromske zgrade Plesa, koja predviđa gradnju oko 70 tisuća kvadrata zatvorenog prostora, i , prema tvrdnjama Radića, procjene govore o tome da će koštati od 280 do 300 milijuna eura.

– Znamo koliko košta kvadrat aerodromskih zgrada u sličnim uvjetima pa smo tako došli do ovih procjena, ali točna će se cijena znati tek kada se otvori natječaj za izvođenje radova, tvrdi Radić.

Objasnio je kako ovakav aerodrom zaista košta više u samoj izgradnji međutim rješenja koja uključuju uštedu energije od čak 45 posto, čime će zgrada dugoročno biti jeftinija za održavanje, a time i isplativija. Aerodrom ima dužinu od 700 metara i imat će 12 mostova te je predviđen za 5 milijuna putnika, a moguće ga je i proširivati u budućnosti. Korištene su konstrukcijske šipke za koje je Radić istaknuo da su hrvatska ideja koju namjeravaju koristiti i u drugim projektima.

Na projektu je radilo 50-tak stručnjaka, a autori projekta su ravnopravno Velimir Neidhardt, Jure Radić i Kincel, a autori su istaknuli kako je pobjeda na ovom natječaju ogroman uspjeh za hrvatsku arhitekturu s obzirom da je izborena na svjetskom natječaju među izuzetnu jakom konkurencijom.

Odbačena je insinuacija o eventualnom utjecaju na rezultat natječaja, obzirom da je natječaj bio anoniman, te da su ponude bile šifrirane i ocjenjivane u Muenchenu od vrhunskih stručnjaka u raznim područjima.

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

http://www.seebiz.eu/hr/analize/radic-vec-nas-zovu-za-nove-aerodrome!,26611.html

New Report

Close