IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/08/29/0398006.html

Srbijanski tajkun izgubio, Zagrepčanka Juri Radiću

http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3155014/index.do;jsessionid=0CF8D3D39956189BF4005D89944548C6.2

NATJEČAJ
IGH prvorangirani za Zagrepčanku, Ingra uložila prigovor
29.8.2008 16:54:11

ZAGREB – Ponude su podnijeli i Ingra koja nudi 41,2 milijun eura i Deltina United Europe Ulaganja s ponudom od 36,2 milijuna eura.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

29.08.08. Starost: 4 h
IGH nudi najviše

Institut građevinarstva Hrvatske na čelu s Jurom Radićem ponudio je 45,6 milijuna eura za kupnju jedne polovine idealnog dijela Zagrepčanke. Ingra d.d. ponudila je 41,2 milijuna eura, a United Europe ulaganja, tvrtka u vlasništvu srbijanskog tajkuna Miroslava Miškovića, ponudila je 36,2 milijuna eura. Ponuda tvrtke HB Reavis Central&Eastern Europe proglašena je nevežećom.

Izvijestili su to nakon otvaranja ponuda za kupnju te nekretnine predsjednik Uprave Zagrebačkog holdinga Ivo Čović i voditelj Povjerenstva za prodaju Zagrepčanke Ivan Tolić. Tolić je rekao da nisu radili detaljnu analizu ponuda, već su ih samo zaprimili, te najavio da će najkasnije do 12. rujna donijeti odluku o odabiru.

Čović je ustvrdio da je najviša cijena jedini kriterij za odabir kupca ako je sve ostalo ispunjeno.

kaj smo nadmašili ingru………….hihi

znači kupiti ćemo pola najatraktivnijeg zemljišta u državi Hrvatskoj, 50.000 kvadrata, vau
mislim da smo u ponedjeljak najbmanje sto kuna u plusu po dionici [rolleyes]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Iako nisam u IGH ovo mi je uljepšalo dan.
Koliko je teška cijela investicija, da li netko ima procjene.
500 milijuna eura?
Znači da gospodarstvo i nije toliko loše ako za ovakvo nešto postoji interes.

u ponedjeljak IGH ćemo gledati kao i prije tjedan dana na 9800,00 kn [thumbsup] a to jeka bude dobra odskočna daska prema onome što vrijedi 😉


u ponedjeljak IGH ćemo gledati kao i prije tjedan dana na 9800,00 kn [thumbsup] a to jeka bude dobra odskočna daska prema onome što vrijedi 😉

Mislim da D.Štimcu iz PBZ mirovinca još ne odgovara 9800. Ali to je samo moje mišljenje. [undecid]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

to kaj je najbolja ponuda ne znači da je posao dobiven


to kaj je najbolja ponuda ne znači da je posao dobiven

točno insider , ali malo bolje pročitaj zadnju rečenicu članka…….koja ti govori sve…a glasi:

"Čović je ustvrdio da je najviša cijena jedini kriterij za odabir kupca ako je sve ostalo ispunjeno."

zar misliš da igh nije ispunio sve ovo ostalo….pozdrav

Dajte mi molim vas objasnite u čemu je caka.
Očekujete da cijena dionice raste zato što će IGH možda kupiti nekakvu zemlju?
Pa ni u vrijeme najveće euforije na ZSE nisu cijene dionica rasle zato što je netko kupio komad grunta.
Osim ako se radi o nekakvim isajderskim informacijama za koje ja ne znam

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ententinis….pa dublje malo sagledaj "problem"…….čitai temeljito , a isto tako se malo i raspituj usput…….sjeti se samo TNSA i njihovog centra ,a nije tako davno bilo…..može li igh tako nešto napravit….ja mislim da može.. [thumbsup]

New Report

Close