IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a ja sam legilasta

molimo predsjednika mesića da s eviše ne logira pod tuđim profilom ili će institucije pravne države morat funkcionirat. [lol]

kolko god ne volim IGH, mislim da su se dovoljno ukorjenili da im više niko ništa neće/ne može.


samprase, nije da previše pratim što pišeš al s onima s čim si mi jučer i danas upo u oko prijateljski bi ti savjetovao da se ne blamiraš pišući dok se malo ne konsolidiraš! [smiley]

i meni se čini da je bljedoliki u zadnje vrijeme počeo pisati nekonsolidirane postove [smiley]

no nemam ništa protiv…………..neka institucije pravne države rade svoj posao, hihihi

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



samprase, nije da previše pratim što pišeš al s onima s čim si mi jučer i danas upo u oko prijateljski bi ti savjetovao da se ne blamiraš pišući dok se malo ne konsolidiraš! [smiley]

i meni se čini da je bljedoliki u zadnje vrijeme počeo pisati nekonsolidirane postove [smiley]

no nemam ništa protiv…………..neka institucije pravne države rade svoj posao, hihihi
[/quote]

Pravna država će reći svoje ali mislim prije izbora ništa, zato to vrijeme treba iskoristiti i riješiti se ove balončine da ne bi pukla u rukama, bolje da pukne u tuđim nego u mojim.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

………gdje su te stotine komada na prodaji na 10.000 kn…………….??? [lol] [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

btw …
onih 110 komada je jutros bilo tu, ali sad ih više nema, ostalo je još 10 komada

… vidim da sam malo zakasnio 🙂


………gdje su te stotine komada na prodaji na 10.000 kn…………….??? [lol] [lol]

skrile se, skrile [lol]

Pessimism Is Your Friend


………gdje su te stotine komada na prodaji na 10.000 kn…………….??? [lol] [lol]


Moj mnogonicki pomako se čovjek naprijed vidi da neće ništa prodati ako bude čekao.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


btw …
onih 110 komada je jutros bilo tu, ali sad ih više nema, ostalo je još 10 komada

… vidim da sam malo zakasnio 🙂


Haha izgleda da si stvarno zakasnio….. [kiss]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Što su stale rasprave može li tko savjetovati što dalje….. [undecid]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Nista…cekati!!

majstori na Areni Split probili budget
nema veze
reko je Ivo " ima da Arene bude, ili nekoga neće bit"
živio DRug Ivo

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


Što su stale rasprave može li tko savjetovati što dalje….. [undecid]

hold, strong hold………………igh će vrijediti više, puno više ( živio mauricije ) [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

New Report

Close