IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



hehe, meni uredno sjela dividenda, odo ja na cevape i pivu. Il da kupim nekoliko PUNT?

kupi jednu ingru …………..nećeš pogriješiti ( a i zdravlje nećeš narušavati sa masnom hranom )
[/quote]

Hvala na tipu, ali Ingra mi je trenutno preskupa, iako magistra Plavi zbori drugacije!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje




hehe, meni uredno sjela dividenda, odo ja na cevape i pivu. Il da kupim nekoliko PUNT?

kupi jednu ingru …………..nećeš pogriješiti ( a i zdravlje nećeš narušavati sa masnom hranom )
[/quote]

Hvala na tipu, ali Ingra mi je trenutno preskupa, iako magistra Plavi zbori drugacije!
[/quote]

Ingra je badava u odnosu na ovu ovo treba riješiti prije već SDP dođe na vlast jer će tada ovaj politički balon od dionice odletjeti u vasioni i nikada se više neće vratiti.

Ako SDP dobije izbore jedino što ćete moći sa ovom dionicom je žaliti se unucima da su vas neki Radić i neka Matulovićka preveslali.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



A to mi sebi radimo famozni most, da je Hotel bliže kontinentu… da da, vidiš…

Samo da okončamo te podvodne radove. [huh]
[wink]


I savladamo ono "strašilo" od 110 kom na asku po 10000 kn. [thumbsup]
[/quote]

nema tamo nikakvog strašila……………to je samo skup slame ( hrpa malih naloga ) preobučen u aska [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Ingra je badava u odnosu na ovu ovo treba riješiti prije već SDP dođe na vlast jer će tada ovaj politički balon od dionice odletjeti u vasioni i nikada se više neće vratiti.

Ako SDP dobije izbore jedino što ćete moći sa ovom dionicom je žaliti se unucima da su vas neki Radić i neka Matulovićka preveslali.

phahahaha, dobar vic………….pa lijepo ti wunder napisao na temi ingre………kod ingre je sve uračunato u cijenu, zaključno sa 2.032. godine

brodski dnevnik godine 203203454385734 ……..govori vam kapetan broda jopenhajmer
[bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Ako si imao registrirane dionice na PBZ investoru na dan 14.07.08. onda ti dividenda sjeda direktno na PBZ investor račun, prebaciš lovicu na tekući ili kupiš još koju dionicu IGH i to je to!!

Kako mislis registrirane?
Ja sam ih kupio preko PBZ Investora u lipnju i nije mi nikakva dividenda sjela. Dali sam ih trebao nekako registrirati?


Ingra je badava u odnosu na ovu ovo treba riješiti prije već SDP dođe na vlast jer će tada ovaj politički balon od dionice odletjeti u vasioni i nikada se više neće vratiti.

Ako SDP dobije izbore jedino što ćete moći sa ovom dionicom je žaliti se unucima da su vas neki Radić i neka Matulovićka preveslali.

phahahaha, dobar vic………….pa lijepo ti wunder napisao na temi ingre………kod ingre je sve uračunato u cijenu, zaključno sa 2.032. godine

brodski dnevnik godine 203203454385734 ……..govori vam kapetan broda jopenhajmer
[bye]
[/quote]
Slažem sa tobom da je INGRA najavila poslove za narednih 20 godina što i nije tako loše jer će posla očito biti.

Ali nije dobro kada možeš najaviti poslove samo do idućih izbora a to i nije tako baš daleko a ovo što ja pričam potvrdio je i sam predsjednik Mesić više puta

Vaš link

Imam dionice IGH i sutra izlazim po bidu dok je još na vrijeme.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



A to mi sebi radimo famozni most, da je Hotel bliže kontinentu… da da, vidiš…

Samo da okončamo te podvodne radove. [huh]
[wink]


I savladamo ono "strašilo" od 110 kom na asku po 10000 kn. [thumbsup]
[/quote]

Kako kaže moj broker ako mu je vjerovati to je skriveni nalog sa par tisuća komada, očito netko pokušava pobjeći na vrijeme.

Oasobno mislim ako misli izaći da će to morati napraviti po bidu ako bude bida.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

samprase, nije da previše pratim što pišeš al s onima s čim si mi jučer i danas upo u oko prijateljski bi ti savjetovao da se ne blamiraš pišući dok se malo ne konsolidiraš! [smiley]




A to mi sebi radimo famozni most, da je Hotel bliže kontinentu… da da, vidiš…

Samo da okončamo te podvodne radove. [huh]
[wink]


I savladamo ono "strašilo" od 110 kom na asku po 10000 kn. [thumbsup]
[/quote]

Kako kaže moj broker ako mu je vjerovati to je skriveni nalog sa par tisuća komada, očito netko pokušava pobjeći na vrijeme.

Oasobno mislim ako misli izaći da će to morati napraviti po bidu ako bude bida.
[/quote]
pa kako to on moze znati kad se to nemoze vidjeti

@Sampras
"Kako kaže moj broker ako mu je vjerovati to je skriveni nalog sa par tisuća komada, očito netko pokušava pobjeći na vrijeme.

Oasobno mislim ako misli izaći da će to morati napraviti po bidu ako bude bida."

Tvoj broker to jednostavno ne može znat jedino ako je on zadao nekakav skriveni nalog , a ovih par tisuća komada koje spominješ , pa zar misliš da se takve količine na ovakvim dionicama rješavaju preko bida i aska ili negdje daleko od "očiju". [shocked]



@Sampras

"Kako kaže moj broker ako mu je vjerovati to je skriveni nalog sa par tisuća komada, očito netko pokušava pobjeći na vrijeme.

Oasobno mislim ako misli izaći da će to morati napraviti po bidu ako bude bida."

Tvoj broker to jednostavno ne može znat jedino ako je on zadao nekakav skriveni nalog , a ovih par tisuća komada koje spominješ , pa zar misliš da se takve količine na ovakvim dionicama rješavaju preko bida i aska ili negdje daleko od "očiju". [shocked]


Moram priznati da je i meni to malo čudno ali izbori su svaki dan sve bliže a vremena je sve manje za izaći tako da me ne bi ni ovo začudilo.

A tko bi to kupio par tisuća komada kada je i sam Predsjednik Mesić izjavio da je ovo politička dionica i da su u sukobu interesa i da poslove dobivaju zato što je HDZ na vlasti pa valjda ste to svi negdje već pročitali, pa tu vjest su objavili svi mediji i dionica IGH je taj dan tako zaronila da je to bilo pravo čudo.

Osobno bi volio da nije tako ali istina je samo jedna.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


samprase, nije da previše pratim što pišeš al s onima s čim si mi jučer i danas upo u oko prijateljski bi ti savjetovao da se ne blamiraš pišući dok se malo ne konsolidiraš! [smiley]

Evo to je izjavio naš Predsjednik a ja sam legilasta i uvjeren sam da govori istinu.

Očekuje da će se ubuduće oporezivati zarada tvrtki koje su gotovo u monopolskom položaju, kakva je, kaže, i IGH.

"Ako za manje od jedan posto vlasništva u IGH ministrica može inkasirati 18 milijuna kuna, koliko je onda dobio stanoviti Ivan Lejo koji ima 12,5 posto? Sve što ja tražim jest da se veliki kapitali oporezuju", rekao je Mesić.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close