IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U erste uredno sjela jučer.

Mean people suck and nice people swallow!


E samo sam tebe čekao, Sančo, već sam se čudio da ti treba skoro 15 minuta. [tongue]

Uzimaju oni previše toga i kad je neka gužva na burzi, ne bi ih dobio da se ubiješ. Dosta sam spušio dobiti zbog njih. [angry]

Anyway, niti sam ja više u POBA, niti je ovo topic POBA. Htio sam tek da ljudi znaju. Closed.

IGH [thumbsup]


Da li netko zna proceduru obavjesti i isplate dividende kod PBZ investora? Hvala.


hehe, meni uredno sjela dividenda, odo ja na cevape i pivu. Il da kupim nekoliko PUNT?

kupi jednu ingru …………..nećeš pogriješiti ( a i zdravlje nećeš narušavati sa masnom hranom )

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



E samo sam tebe čekao, Sančo, već sam se čudio da ti treba skoro 15 minuta. [tongue]

Uzimaju oni previše toga i kad je neka gužva na burzi, ne bi ih dobio da se ubiješ. Dosta sam spušio dobiti zbog njih. [angry]

Anyway, niti sam ja više u POBA, niti je ovo topic POBA. Htio sam tek da ljudi znaju. Closed.

IGH [thumbsup]


Da li netko zna proceduru obavjesti i isplate dividende kod PBZ investora? Hvala.
[/quote]
Ako si imao registrirane dionice na PBZ investoru na dan 14.07.08. onda ti dividenda sjeda direktno na PBZ investor račun, prebaciš lovicu na tekući ili kupiš još koju dionicu IGH i to je to!!

nema predaje!!!!!!!

Evo još malo komentara:

Velika potražnja u Rusiji
Zbog velike potražnje, građevinska industrija u Rusiji već pet godina bilježi dvoznamenkasti rast, s ulaganjem preko 80 milijardi dolara godišnje. Jedna od tvrtkih u građevinskom sektoru koju smatramo dobrom investicijskom prilikom je Institut građevinarstva Hrvatske (IGH-R-A). IGH se uspješno plasirala na inozemno tržište, te je u zadnjih godinu dana potpisala niz ugovora za razne projekte u središnjoj i istočnoj Europi. IGH planira u Rusiji projektirati 10 HE na južnom dijelu rijeke Argun.
Pojedinačno najveći pad cijene zabilježile su dionice Viadukta s 64 posto i dionice Tehnike s 57 posto, dok su dionice s najnižim padom bile IGH-a s 31 posto i Industrogradnje s 35 posto.
http://www.poslovni.hr/89230.aspx
[thumbsup]

nema predaje!!!!!!!

zanimljiv komentar uz fin. …. izvješće:

IGH d.d. – komentar uz konsolidirano izvješće za drugi kvartal
14.8.2008, Izvor: zse

Društvo Institut građevinarstva hrvatske d.d. dostavilo je slijedeći komentar uz konsolidirano izvješće za drugi kvartal:

"Napominjemo da je dobit iskazana u konsolidiranim izvješćima grupe za izvještajno razdoblje manja od dobiti iskazane za IGH d.d. u istom razdoblju zbog povećanih troškova financiranja radova na uređenju Grand Hotela Orebić u Orebiću. Hotel je u vlasništvu naše tvrtke DUBROVAČKA INVESTICIJSKA GRUPA d.o.o."

kaj nisi znao da je Grand Hotel naš??

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


kaj nisi znao da je Grand Hotel naš??

Sančo moram priznat da to stvarno nisam znao……….

A to mi sebi radimo famozni most, da je Hotel bliže kontinentu… da da, vidiš…

Samo da okončamo te podvodne radove. [huh]
[wink]

No respect


A to mi sebi radimo famozni most, da je Hotel bliže kontinentu… da da, vidiš…

Samo da okončamo te podvodne radove. [huh]
[wink]

Da to se već lako poveže….. [smiley]


A to mi sebi radimo famozni most, da je Hotel bliže kontinentu… da da, vidiš…

Samo da okončamo te podvodne radove. [huh]
[wink]


I savladamo ono "strašilo" od 110 kom na asku po 10000 kn. [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@Alabama

Žao mi je ali to nećemo uspjet ……pobjeći će prije.
[angry]

New Report

Close