IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bravo za Gjuru [cool]

http://www.poslovni.hr/89184.aspx

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


a nama preko pbz investora, kad nama stiže?

trebala bi danas, ali do sada još niš na pbz investoru [sad]

IGH d.d. – isplata dividende

Društvo Institut građevinarstva hrvatske d.d. dostavilo je obavijest slijedećeg sadržaja:

“INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE d.d. Zagreb, Janka Rakuše 1, dana 13.08.2008. isplatio je dividendu za 2007 godinu svojim dioničarima koji su bili upisani u KD na dan 14.07.2008 u iznosu od 75,00 kn / dionici.”

nema predaje!!!!!!!

Nije mi sjelo. I ja bi kupio Ingrice

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

oj pupavče………..jel ti sjela dividenda?

( hihi ) [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

jA JOS NISTA NISAM DOBIO….


jA JOS NISTA NISAM DOBIO….

provjeri jesi li imao dionice na dan 14.07.

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Idemo do cenera danas????

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Idemo do cenera danas????

lako moguće……………..nego kolega pupavče, jel ti stigla dividenda?? [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Zvao POBA skrb poradi dividende. Nekako imam osjećaj da im se ne žuri s tim isplatama, pa ako imate dionice kod njih, nazovite na 048/655-107 i požurite ih. Morao ponovno slati presliku kartice tekućeg, iako su prije dva tjedna preko njega mi lovu isplatili sa skrbi.

Što je najgluplje, dionice više uopće nisu kod njih nego kod Abacusa.

I da… računajte da će vam uzeti od 50 do 500 kuna naknade od te dividende…

No respect

to ti je kad si komitent ćušpajz-banke [bye]…………….dobiješ 75 kuna a oni ti uzmu 500 [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

hehe, meni uredno sjela dividenda, odo ja na cevape i pivu. Il da kupim nekoliko PUNT?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

E samo sam tebe čekao, Sančo, već sam se čudio da ti treba skoro 15 minuta. [tongue]

Uzimaju oni previše toga i kad je neka gužva na burzi, ne bi ih dobio da se ubiješ. Dosta sam spušio dobiti zbog njih. [angry]

Anyway, niti sam ja više u POBA, niti je ovo topic POBA. Htio sam tek da ljudi znaju. Closed.

IGH [thumbsup]

No respect

New Report

Close